گرم کردن در زمستان, بلوگراس, جشنواره

برای بیش از سه دهه Midwinter, بلوگراس, جشنواره شده است با گرد هم آوردن چینان از سراسر طیف مقدم است.

در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها در کلرادو برای طرفداران موسیقی به دیدن و شنیدن باند های مورد علاقه خود در این جشنواره طراحی شده است برای آوردن بازیکنان با هم برای یادگیری از یکدیگر در توسعه دوستی های جدید و, بله, لذت بردن از جهان-کلاس بلوگرس.

“ما جشنواره برای اولین بار عمده بلوگرس رویداد سال در کلرادو می گوید:” Midwinter موسس و promotor کن ملوان است. “مردم شده اند cooped تمام زمستان طولانی و خارش را به بازی. اگر شما گام به محل شما بلافاصله می دانم که شما در یک بلوگرس جشنواره به دلیل وجود پارازیت در همه جا.”

این جشنواره که طول می کشد محل فوریه 14 تا 16 در Ramada Plaza Northglenn, علائم 35 سالگرد این رویداد است.

ملوان شروع به ترویج بلوگرس جشنواره در رشته کوه اوزارک پشت در ’70s به. در طول سال ها او را گرفته و با الهام از رویدادهای اطراف Hannibal, میسوری, بلوگراس, صحنه از جمله Tri-State بلوگرس سازمان جم جلسات زمستان کمانچه مسابقات و زمین از مارک تواین بلوگرس جشنواره است. بسیاری از کسانی که حوادث صورت گرفت در مسافرخانه تعطیلات (در حال حاضر Hannibal مسافرخانه) که معروف بلوگرس نوازندگان را نشان می دهد و بازی در کنار مردم محلی هر دو تازه کار و جانبازان است.

در حالی که او قدردانی, هوای آزاد, جشنواره مانند WinterWondergrass (فوریه 21 تا 23 در Steamboat Springs) و تلورید, بلوگراس, جشنواره (ژوئن 18 تا 21 در تلورید), ملوان را دوست دارد راحت واسوده فضای داخلی سالن که اجازه می دهد تا به صورت ترکیبی از کنسرت متراکم و بازار که در آن فروشندگان می فروختن ابزار خود را بدون خطر از آب و هوای نامساعد.

ملوان برگزار شد اولین چله زمستان بلوگرس جشنواره در تعطیلات مسافرخانه در فورت کالینز در سال 1986. در سال 1998 داشتن بزرگتر شدن محل که او نقل مکان کرد و این رویداد را به نورثگلن Ramada بود که به اندازه کافی بزرگ برای میزبان بیشتر جشنواره را برانگیخت در حالی که نگه داشتن راحت احساس از آخر هفته.

“ما رسم طیف گسترده ای از مردم است. این یک مقطع از افراد جوان و پیر که فقط عاشق موسیقی” ملوان می گوید. “آن را مانند یک خانواده بزرگ با هم است.”

The festival offers workshops for all levels of bluegrass musicians.

جشنواره ارائه می دهد کارگاه های آموزشی برای تمام سطوح از بلوگراس نوازندگان.

Midwinter, بلوگراس, جشنواره

جشنواره برنامه نشان می دهد که. فروشندگان فروش ابزار طلا و جواهر و مواد غذایی در حالی که موسیقی در, مسابقات, چنین به عنوان بزرگ کوه های راکی گروه تقلا و زمستان باز کمانچه مسابقه اجازه نوازندگان تست فطرت خود را در برابر دیگر محلی و منطقه ای اجرا. وجود دارد کارگاه های آموزشی برای تازه کار و با تجربه نوازندگان به طور یکسان و همچنین روزانه مبتدی مربا برای کسانی که هنوز هم پیدا کردن راه خود را به بالا و پایین اخم هیئت مدیره.

“این بسیار دوستانه جشنواره برای افرادی که در حال یادگیری چگونه به بازی” ملوان یادداشت ها.

بنابراین آیا شما علاقه مند در کار خود را در هارمونی آوازی و یا یادگیری چگونه به انتخاب یک بانجو یا نوشتن یک آهنگ وجود خواهد داشت چیزی برای شما. تنها نیاز ؟ که شما در مورد مراقبت موسیقی و جامعه است.

“مردم است که نشان می دهد واقعا در عشق با بلوگرس می گوید:” ملوان است. “آنها وجود دارد به غوطه ور در موسیقی و بسیاری از آنها فقط گرسنه به جم و دیدار با دوستان جدید. چیزی که در مورد بلوگرس است که شما می توانید راه رفتن به یک جلسه جم و دیدار با مردم شما هرگز دیده می شود در زندگی خود و در عرض ده دقیقه شما تقریبا دوستان; که خودانگیختگی از آن است. بلوگرس به ارمغان می آورد مردم از تمام جنبه های زندگی با هم. این چیزی است که من دوست دارم در مورد آن بیش از هر چیز.”

Jam out at the Midwinter Bluegrass Festival.

جم در چله زمستان بلوگرس جشنواره است.

Midwinter, بلوگراس, جشنواره

و البته حتی اگر شما بازی نمی بلوگراس, خودتان, شما می توانید لذت بردن از اجرای برنامه. وجود خواهد داشت کنسرت از اعمال مانند به ندرت صحنه است که تور کشور از سال 1971; بالا وفاداری یک گروه است که harks بازگشت به دوران کلاسیک از ’50s و 60s, بلوگراس,; کردن-و-آینده قیمت, خواهر, رهبری خواهران دوقلو که پاره ماندولین و ویولن; و مقدار زیادی از محلی عمل می کند از جمله Turkeyfoot و چوب حلقه که فقط کاهش آلبوم سوم در رادیو.

بالاتر از همه, ملوان سیاهی این جشنواره به عنوان “سه روز از nonstop music, دیوار-به-دیوار متراکم و تقریبا تضمین شده است.”

با تعهد به آوردن کیفیت اعمال شما هیچ وقت نمی دانید که شما ممکن است گرفتن.

“ما تا به حال بسیاری از هنرمندان که رفت به خوبی شناخته شده اما نمی شد در آن زمان می گوید:” ملوان است. “این Dixie Chicks آمد از طریق در سال 1992 در یکی از اولین مباحث آنها تا به حال.”

این وسط بلوگرس جشنواره اجرا می شود پنج شنبه, 14 فوریه را روز شنبه, مارس 16 در Ramada Plaza نورثگلن, 10 شرق 120 خیابان بلیط 25 دلار به 180 دلار در دسترس هستند در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im