وارن بافت و پسر کمک می کند تا کلمبیا ضربه کوکائین نفرین

TIBU کلمبیا-با کلمبیا نظامی تک تیر اندازها در موقعیت Howard بافت های فرود از هلی کوپتر و trudges از طریق چمن های خیس در جراحی پا چکمه های جویده طریق خود دندان سگ.

انتظار تحت قلع-مسقف زیستن است که یک گروه کوچک از کوکا کشاورزان است. آنها هرگز شنیده از چند سرمایه گذار وارن بافت میلیاردر اما پس از چند دهه غفلت توسط خود دولت آنها سپاسگزار برای دراز دست پسر ارشدش که آنها با مراجعه به سادگی به عنوان ” œthe gringo.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThere را در اینجا گفت: کمتر شما می دانید بهتر است” گفت: Rubén Morantes خود پوست چرمی و calloused دست به عهد به یک عمر خاکورزی در یکی از کلمبیا ترین-خطرناک سرزمین های که در آن خارجی ها به طور سنتی اعتماد.

برای نزدیک به دو دهه بافت crisscrossed جهان به دور بخشی از پدرش ثروت به ارتقای امنیت غذایی مورد کاهش درگیری و امنیت عمومی. اما آخرین قمار یکی از دلهره آور ترین و در عین حال: کمک به کلمبیا و پا زدن خود را کوکائین لعنت.

او با تمرکز بر Tibu قلب از راه دور معروف lawless Catatumbo منطقه هم مرز با ونزوئلا که در آن بافت به همراه رئیس جمهور Iván دوقو.

Tibu دومین کوکا محصول در تمام کلمبیا – 28,200 هکتار (11,400 هکتار) با توجه به سازمان ملل متحد. تولید مواد مخدر و همچنین خشونت سر به فلک کشید در این منطقه از گروه های مسلح پر شده جای خالی سمت چپ توسط عقب نشینی شورشیان که به امضا قرارداد صلح با دولت در سال 2016.

Howard G. بافت پایه متعهد است به هزینه 200 میلیون دلار در طول چند سال آینده تبدیل به فقیر شهرداری به یک مدل جامع ساختمان وزارت امور خارجه. برنامه شامل تقویت نیروهای امنیتی و کمک به کشاورزان امن زمین عنوان و جایگزین coca – مواد خام برای کوکائین – با مشروع محصولات مانند کاکائو.

                                                                                                                                                                                                                       

اولین جزء ساختمان 300 کیلومتر (185 مایل) از جاده برای اتصال شهرداری 37,000 ساکنان برای اولین بار با بازارهای ملی و بین المللی. این یک چالش سخت تر ساخته شده توسط کمین چریک که سال گذشته منفجر شدن یک بمب به عنوان مهندسین ارتش مشغول به کار در جاده ها کشته شدن پنج نفر و مجروح شدن چندین.

‘œThe تنها راه ما باید اعتماد به نفس است که کشاورزان می توانند رشد قانونی محصولات کشاورزی است که اگر آنها می توانید آن دسته از محصولات به بازار,’� بافت گفت: کشاورزان در طول سفر ماه گذشته با دوقو به لا Gabarra یک روستایی پاسگاه در Tibu. این نخستین بار بود که هر رئیس جمهوری کلمبیا در حال بازدید از خون خیس هملت.

این طرح پیش بینی یارانه ها و آموزش برای کشاورزان به عنوان آنها سوئیچ محصولات کشاورزی و همچنین کمک به آنها در پیدا کردن خریداران است. همچنین با هدف تقویت زیرساخت ها برای اجرای قانون محلی است.

اما برخی از کارشناسان نگرانی بافت شور و شوق برای بالا بردن سرعت کلمبیا توسعه هیچ بازی برای تثبیت فساد در مناطق روستایی اجرا سیاسی fiefdoms. نیز وجود دارد چالش های مطرح شده توسط هزاران نفر از ونزوئلا مهاجران که فاقد ریشه در جامعه و هدفمند برای استخدام توسط باندهای جنایتکار.

                                                                                                                                                                                                                       

بسیاری است که در بافت سرمایه گذاری.

نه پس از شروع رهبری ایالات متحده طرح کلمبیا دو دهه پیش بسیاری از منابع همگرا در یک منطقه جغرافیایی گفت Ã�lvaro Balcázar که کمک دولت در مذاکره با نیروهای مسلح خود را از کلمبیا در این بخش از مذاکرات صلح با تمرکز بر محصولات غیرمجاز.

‘œThere هیچ سابقه کاری در چنین مقیاس بزرگی,’� Balcázar گفت. ‘œBut منطقه استراتژیک برای تحکیم صلح در کلمبیا.’�

مانند پدرش بافت 65 شهرت برای مردمی میانه دشت گفتار و خود effacing طنز. اگر چه او سه بار کالج ترک تحصیل پدرش می خواهد او را به موفقیت او را به عنوان غیر اجرایی رئیس برکشایر هاتاوی, the $550 میلیارد کنگلومرا که صاحب شرکت های مانند Duracell لبنی ملکه و GEICO insurance به عنوان به خوبی به عنوان عمده سهام در پیشرو خطوط هوایی ایالات متحده و بانک ها.

اما او خود را صرف زندگی در غربت جهان مصرف حیات وحش عکس ها و نوشتن کتاب. او همچنین ذرت کشاورز و عناوین ساخته شده در سال 2017 به طور خلاصه خدمت به عنوان کلانتر Macon County, Illinois, که در آن او زندگی می کند و پایه و اساس خود را بر اساس است.

او شروع به کاوش در جهان به عنوان یک نوجوان در سفر به اتحاد جماهیر شوروی-کنترل پراگ در سال 1969 به بازدید از یکی از بسیاری از دانش آموزان ارز مادرش سرويس رايگان فورشيرد در خانه خود در اوماها است. اما عشق خود را از سفر نکرده اند و همسان آشپزی کنجکاوی: در Catatumbo او دور آبی عایق ناهار بسته حاوی لازم خود را PB&J ساندویچ و یک دکتر فلفل.

به عنوان یک نیکوکار, اولویت خود را در حال حاضر کمک به کلمبیا و السالوادور که مبارزه با قاچاق مواد مخدر تاثیر مستقیم در ایالات متحده بین دو کشور او در حال حاضر صرف و یا متعهد $310 میلیون دلار از جمله بودجه در ال سالوادور جدید پلیس مرکز پزشکی قانونی و یک سیستم مدرن برای کمک به این کشور دادستان پیگیری تحقیقات جنایی ،

به عنوان یک داوطلب افسر پلیس که وارد 678 ساعت در گشت سال گذشته بافت دیده است دست اول از تلفات انسانی ناشی از اعتیاد به مواد مخدر. چند هفته قبل از سفر به کلمبیا او و شریک بودند ردی از یک متل در Decatur, ایلینوی در ساعت 1 صبح زمانی که آنها دستگیر شده یک مرد در اختیار داشتن نرم افزار. با او بود که گفت: او تا به حال یک مشکل مواد مخدر پس از بافت برای پرداخت او برای اقامت در هتل, دو شب. بعد از آن او با اشاره به یک شهرستان مرکز نوتوانی برای پرداخت با هدیه ای از بافت پایه در امید او کمک کند.

‘œThese افرادی که به کمک ما نیاز دارند,’� او گفت:. ‘œThey در حال مجرمان است.’�

او تبدیل شده به آمریکای لاتین پس از سالها با تمرکز توجه خود را در آفریقا و به ویژه رواندا که در آن او کار می کند با دولت در کشاورزی پایدار. او صرف زمان زیادی را در مزرعه اش در آفریقای جنوبی در دهه 1990 که او به دست آمده و اقامت دائم.

بافت شروع به کار در کلمبیا در سال 2008 کمک به ستاره پاپ شکیرا راه اندازی مدارس در زادگاه او از بررنقویللا. او همچنین بودجه ارتش واحد از بین بردن هزاران مین پراکنده در سراسر سابق مناطق جنگی. اعمال نفوذ کسب و کار خود را, اطلاعات تماس, او تاسیس یک برنامه برای کمک به حدود 100 خانواده در جنوب کلمبیا سوئیچ از رشد کوکا به تولید با کیفیت بالا قهوه برای Nespresso.

در حالی که مشتاق حامی 2016 قرارداد صلح او با اینحال زده یک رابطه نزدیک با دوقو یک قانون نظم و محافظه کار که سوار را به دفتر, حمله قرارداد.

دوقو عهد کرده است به بریده بریده تولید کوکائین در نیم پایان 2023. تولید مواد مخدر سر به فلک کشید پس از سلف خود – جایزه صلح نوبل, برنده جایزه خوان مانوئل سانتوس – متوقف هوایی کنی در سال 2015 به دلیل نگرانی های سلامت بیش از علف کش استفاده می شود. اما رسیدن به این هدف نیاز به منابع بزرگ دولت ندارد و همچنین غلبه بر بی تفاوتی شهری رای دهندگان که در حال حذف از درگیری و خود را لیست در حال رشد از خواسته.

که در آن بافت در مراحل.

$200 میلیون بافت متعهد شده است برای Tibu است که بیش از سه برابر آنچه که دولت صرف دو سال گذشته در مجموع در آثار عمومی در 170 پرخطر شهرداری که بخشی از توسعه روستایی طرح نجات موظف به روند صلح معامله است. آژانس ایالات متحده برای توسعه بین المللی صرف $230 میلیون در سال در کلمبیا اگر چه آن پروژه های در حال گسترش در سراسر کشور است.

فراتر از بررسی بزرگ زمان شرکای ستایش بافت پایه برای مستقل بودن و زیرک است. این بودجه از سالانه هدیه در برکشایر هاتاوی سهام توسط وارن بافت, پس از آن می تواند خطرات را چند در حال حاضر به تلاش و توسعه و کارشناسان می گویند.

‘œWe در حال پاسخگو به طور عمده به IRS,’� جوک بافت که می بیند موانع مانند یک سرمایه گذار است که باید از خوردن کلاغ قبل از پیدا کردن وحشی موفقیت است.

‘œIf شما یک موسسه خیریه و شما در حال رفتن به خود را سالانه ضیافت به جمع آوری مقدار زیادی از پول, شما نمی توانید ایستاده وجود دارد و مردم بگویید که چگونه شما تا به حال این پنج شکست و این یک موفقیت است. مردم نمی خواهید به نوشتن چک,’� او گفت:. ‘œWe را به یک تصمیم در پنج دقیقه اگر ما می دانیم آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم.’�

او شک و تردید از دولت ایالات متحده و سازمان ملل متحد را ترجیح می دهند به کار با هم.

‘œThe دلیل است که ما نمی توانیم بر روی آنها بستگی دارد,’� گفت: بافت, که گفت که او سوخته بود به شدت توسط آژانس توسعه بین المللی در سال 2011 هنگامی که آن را رها مشترک 10 میلیون دلار بذر برنامه برای کشاورزان گرسنه در سودان جنوبی فقط به عنوان مبارزه را در جهان جدیدترین دولت مستقل.

‘œThe گلوله آغاز پرواز و آنها را کشیده است. اما آن را مانند شما در سودان جنوبی پس از دوره گلوله در حال رفتن به پرواز’� او گفت:.

در عوض پایه و متکی بر همکاران شناخته شده برای ارائه نتایج به سرعت با سربار – ترکیبی او می گوید: سخت است برای پیدا کردن در میان ‘œbeltway راهزنان’� بهره مندی از ایالات متحده کمک های خارجی outlays. یکی همراه او به Catatumbo است پورتلند اورگان بر اساس رحمت سپاه است که کمک به کشاورزان از طریق کلمبیا پیچ و خم اداری برای به دست آوردن عناوین زمین.

در اشاره ای به پدرش شهرت برای حس مشترک بافت به دنبال مکرر وکیل از اصطلاح ‘œOracle از اوماها (روباز انتخابی).’�

‘œHe من صدایی هیئت مدیره نوع مانند وجدان من در راه,’� بافت گفت. ‘œBut او هرگز می پرسد:” چرا کار می کنی ؟ ” یا ” چرا شما در حال گرفتن که خطر است؟”�

در Tibu پس از ترک خوردگی چند جوک و کاشت یک درخت کاکائو او به نظر می رسید در کنار خود را با شادی و حتی به عنوان ریاست کمیته hustled به سرعت ترک به عنوان مه سنگین تهدید به maroon آنها را در وسط هیچ جا.

‘œI دانم امیلیو بسیار نگران در مورد ترک,’� بافت گفت: کشاورزان از طریق یک مترجم با اشاره به دوقو را پس از جنگ, مشاور امیلیو Archila. ‘œBut من نیست چون تعداد زیادی از شکلات شده بود.�

___

جاشوا گودمن در توییتر https://twitter.com/APjoshgoodman

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر