شستن چهره به آرامی ماسک را به طور کامل برای جلوگیری از ‘Maskne’

لس آنجلس (CBSLA) — ماسک های صورت هستند که باید در این روزها برای در امان ماندن اما آنها می تواند یک مشکل برای مردم با مسائل مربوط به پوست.

متخصص پوست دکتر ندا Elbuluk از USC است کک دانشکده پزشکی می گوید که تمدید پوشیدن ماسک افزایش داده است به تعدادی از مسائل مربوط به پوست و همچنین افزایش داده و به یک دوره جدید — “maskne.”

“از آنجا که ما همه با پوشیدن ماسک بسیار طولانی تر از پوست ما تا کنون استفاده شده است به شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما در حال شستن صورت خود را شستشو قبل و بعد از برداشتن ماسک” دکتر Elbuluk گفت.

زمینه های پوستی مانند آکنه روزاسه و اگزما و آکنه تشدید می تواند با پوشیدن یک ماسک صورت به علاوه مردم نیز دچار درماتیت تماسی فیزیکی تحریک یا واکنش های آلرژیک از یک ماسک پارچه یا مواد شوینده استفاده می شود برای شستن آن.

هنگامی که مشکلات را شعله ور دکتر Elbuluk گفت که مردم باید سعی کنید به آن را تعمیر با تونر و یا پوشش آن را با آرایش.

“است که می تواند شرایط را بدتر می کند,” او گفت:.

دکتر Elbuluk گفت که مردم می تواند به جلوگیری از مشکلات پوستی با استفاده از ماسک یکبار مصرف و یا مذهبی خود را شستشو قابل استفاده مجدد ماسک که باید از یک تنفس پارچه مانند پنبه است.

“هر روز هنگامی که شما بازگشت به صفحه اصلی, آن را بشویید, اجازه دهید آن را هوا کردن فقط به گرفتن همه که خاک و باکتری ها ساخت اتفاق می افتد که از آن به دلیل مقدار زیادی از آنچه که منجر به شعله ور شدن از شرایط اساسی و آکنه را که اتفاق می افتد,” او گفت:.

او همچنین توصیه می شود که افرادی که تجربه maskne و یا مشکلات دیگر از پوشیدن ماسک و مطمئن شوید که برای شستن صورت خود را با یک پاک کننده ملایم قبل و بعد از از بین بردن آنها سپس با یک مرطوب کننده ملایم.

و حتی اگر ماسک پوشش نیمی از چهره دکتر Elbuluk گفت: مردم باید هنوز هم پوشیدن کرم های ضد آفتاب مانند یک مرطوب کننده با SPF 30 یا بالاتر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net