رئیس جمهور تهمت و اعلام کرد او برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus تحولات در 1:30 p. m. ET. سازمان دیده بان آن را در پلیر تصویری فوق.

واشنگتن مقامات بهداشت گفت: روز شنبه یک فرد فوت شده از COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید. این اولین گزارش coronavirus مرگ در ایالات متحده است.

سازمان بهداشت جهانی گفت: در اوایل این هفته خطر جدید کروناویروس در حال گسترش در سراسر جهان است در حال حاضر “بسیار بالا است.” موارد جدید COVID-19 ادامه دارد به ظهور در سطح جهانی.

یک شبه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفت: آن آگاه بود از چهار جدید “presumptive موارد مثبت” از COVID-19 در ایالات متحده است. چهار بیماران آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید با استفاده از CDC-طراحی و توسعه rRT-PCR آن گفت.

“آنها در نظر گرفته presumptive مثبت مورد انتظار CDC تاييدی تست” CDC گفت. “با این حال CDC و دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی در حال اقدام بهداشت عمومی تحقیقات و فعالیت های پاسخ که اگر این موارد تایید شده.”

با توجه به CDC چهار موارد مشکوک شد:

  • کالیفرنیا اعلام کرد که یک دوم ممکن است نمونه ای از جامعه گسترش تعریف شده به عنوان گسترش یک بیماری که عفونت منبع ناشناخته است.
  • اورگان اعلام کرد که خود را برای اولین بار ممکن است نمونه ای از جامعه گسترش یافته است.
  • واشنگتن اعلام کرد که دو presumptive موارد – که به احتمال زیاد مربوط به سفر و یکی که مارکس دولت را برای اولین بار ممکن است نمونه ای از جامعه گسترش یافته است.

یک تعداد انگشت شماری از دیگر موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 85,000 موارد در سطح جهانی – بسیاری از آنها در چین که در آن ویروس نشات گرفته و بیش از 2900 مرگ و میر. به عنوان مقامات بهداشتی سعی کنید برای جلوگیری از ویروس آن را همچنان به قرار دادن میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده آمریکا در لبه و سر و صدا به بازار.

Researchers Work On Developing Test For Coronavirus At Hackensack Meridian's Center For Discovery and Innovation
یک محقق با این نسخهها کار در یک آزمایشگاه که در حال توسعه است تست برای COVID-19 coronavirus در هکنساک نصف النهار مرکز بهداشت برای کشف و نوآوری در فوریه 28, 2020 در ناتلی, New Jersey. Kena Betancur/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de