واشنگتن ‘کلیسای رئیس جمهور اچ در تاریخ دوباره

برگرد. John C. هارپر بوده است رییس دانشگاه در تاریخی سنت جان کلیسای اسقفی برای کمتر از یک سال وقتی مارس 1963 در واشنگتن شروع به شکل گرفتن. یک روحانی رهبر جماعت خواست او را به هدایت روشنی از آن – اما به جای او در آغوش آن است.

هارپر خدمات برگزار شد صبح روز مارس, استقبال متنوع جمعیت بیش از 700 نفر در کلیسا در سراسر از کاخ سفید است. سیاه اسقفی اعضای گروه کر می خواند در کنار سنت جان کر و خدمات به پایان رسید و با نمازگزاران دست به آواز خواندن یاد جنبش حقوق مدنی آهنگ ‘œWe باید غلبه بر.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe کلیسا بیش از حد طولانی شده است و سکوت در این مسئله مهم’� هارپر نوشت: به اعضای کلیسا که در ماه. ‘œNow در گذشته مسیحیان مانند خودمان را تحریک می شوند بی عدالتی و تبعیض در هر شکل و توسط هر نوع تبعیض بر اساس رنگ.’�

تابستان سال 1963 در سمت چپ یک میراث ماندگار در زرد دیواری خانه از عبادت وقف در سال 1816 و اغلب به عنوان ‘œthe کلیسا از رئیس جمهور� برای میزبانی هر رهبر پس از جیمز مدیسون حداقل یک بار.

اصول اساسی مانند پشتیبانی از حقوق برابر تعامل جامعه و اجتناب سیاست های حزبی در حالی که نه shying به دور از مسائل از لحظه باید هدایت سنت جان برای چندین دهه و همچنان به انجام این کار امروز پس از کلیسای یک بار دیگر در بر داشت خود را در مرکز یک آمریکایی بیداری بیش نژادی و بی عدالتی در زیر جورج فلوید را کشتن.

در شب مه 31, زیرزمین سنت جان محله خانه دچار خسارت آتش سوزی در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی. روز بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحنه یک عکس-op در خارج بعد از پلیس به زور پاکسازی خیابان ها از تظاهرکنندگان قرار دادن کلیسا غیر سیاسی اخلاق را به آزمون.

                                                                                                                                                                                                                       

این Rt. Rev. Mariann زمانی مشخص واشنگتن اسقفی اسقف ابراز خشم در مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از کلیسا بلافاصله پس از آن. اما درست به سنت جان را در راه آن نیست و تبدیل به یک نماد از انکار رئیس جمهور در متعاقب آن هفته.

به جای سنت جان به دنبال حفظ روح داوطلب تلاش است که جوانه زده ارگانیک صبح روز بعد از آتش که محله های کشیش نشین و دیگران نشان داد تا به راحتی در جامعه – چه رهبران کلیسا به نام “œministry از حضور’� در پیام به محله های کشیش نشین.

‘œWhat Rev. هارپر انجام شد جلوگیری از وسوسه کشیده می شود در یک طرف و یا دیگر اما فقط برازنده محل در وسط آن همه, و من فکر می کنم این دقیقا کاری است که ما انجام می دهند,’� گفت: برگرد. راب فیشر پیشوا در سنت جان در سال گذشته.

‘œYou می تواند به فکر کردن در مورد طرف’� فیشر افزود: ‘œbut آنچه که ما قادر به انجام این کار در آن لحظات بود و چهره به چهره.’�

سنت جان شده است یک خانه برای محله های کشیش نشین و رئیس جمهور تمام خطوط سیاسی پس از مدیسون بود که در سال 1809 به سال 1817 معروف انتخاب پیو بود که پس از آن خود را کنار بگذارند برای بعد فرماندهان ارشد.

                                                                                                                                                                                                                       

آبراهام لینکلن با حضور خود خدمات اول در واشنگتن به عنوان رئیس جمهور منتخب وجود دارد و بعدها تبدیل به یک بازدید کننده گاه به گاه خروج بی سر و صدا قبل از خدمات به پایان رسید با توجه به Richard F. Grimmett تاریخ ‘œSt. جان کلیسا لافایت مربع است.”

لیندون جانسون خواسته هارپر به برگزاری یک خصوصی خدمات روز پس از جان اف کندی ترور شد. فرانکلین D. روزولت طلیعه یک سنت از حضور در خصوصی خدمات کلیسا مراسم تحلیف روز صبح و شش پس از آن رئیس جمهور از جمله تهمت به دنبال سرب خود را با انجام آن در سنت جان.

‘œEverybody خود را بررسی سیاست های حزبی در درب” به یاد می آورد Rev. لوئیس لئون, که در خدمت به عنوان پیشوا از سال 1994 تا سال 2018 است.

‘œThere تیز آرنج در واشنگتن بسیار لجوج مردم ‘” اما نه هنگامی که آنها می گویند ” این چیزی است که شما باید آدرس را از منبر,”� لئون گفت.

در میان روسای جمهور برای آنها لئون نمی خود را ویرایش کنید موعظه: بیل کلینتون, گاه به گاه, بازدید کننده, و جورج دبلیو بوش یک semiregular شرکت کنندگان پدرش بود.

‘œIf او در شهر او در کلیسا,’� لئون گفت: از بوش است. لئون همچنین نماز در inaugurations از بوش و باراک اوباما است.

سنت جان بود در انظار سال گذشته هنگامی که پس از آن-مشاور ویژه رابرت مولر یک کلیسا به طور منظم عکس گرفته شده وجود دارد در مدت کوتاهی پس از ارائه گزارش خود در دخالت در انتخابات 2016. مغلوب ساختن پیشی جستن حال بازدید از کلیسای قبلی در هفته است.

فراتر از چهره های مشهور, St. john’s سنت تعامل جامعه که predates هارپر و ادامه داد: بعد از او.

لئون آغاز اسپانیایی زبان خدمات عبادت هنگامی که او پیشوا و آورده سنت جان به واشنگتن ادیان شبکه های متنوع حزبی محلی حمایت ائتلاف.

در تابستان امسال تحت فیشر کلیسا حمایت کرده است و صلح آمیز حقوق مدنی معترضان با ارائه دعا و آب. ادیان افروزی محل در خارج در ماه گذشته.

‘œChurch چیزی است که ما فقط به” فیشر گفت: “œbut گاهی اوقات ما به نام به کلیسا است.�

زمانی مشخص متصل سنت جان توانایی ‘œto باید روابط واقعی در سراسر اختلافات سیاسی” به غریزه خود œvery مدنی-فکر بسیار بسیار تحصیل جماعت’� را درگیر مسائل بزرگ.

در آن دسته از مسائل زمانی مشخص گفت: “œyou می توانید تعداد در سنت جان به توجه به آنچه تدریس کتاب مقدس به چه پس عیسی به نظر می رسد.’�

یکی دیگر از میراث اواخر هارپر rectorship گسترش دسترسی به عبادت در سنت جان که تا به حال هیچ سیاه اعضا در سال 1960 با توجه به Grimmett.

کلیسا محیط اطراف به طور چشمگیری تغییر کرده از اواخر.

شهردار موریل Bowser خود تغییر نام بخشی از خیابان خارج Black Lives Matter پلازا در ماه ژوئن و در شهر کارگران نقاشی که عنوان بزرگ زرد حروف روی آسفالت.

سنت جان به توافق اجازه دهید این شهرستان احداث نرده در اطراف کلیسا در اواخر ماه گذشته – ‘œvery اکراه’� زمانی مشخص گفت: – قرار دادن یک مانع فیزیکی بین کلیسا و تظاهر.

خواسته در مورد نقش کلیسا رفتن به جلو, Leon پیش بینی کرد که پس از لحظات آینده از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار, St. john’s خواهد گواهى به پاسخ.

‘œI فکر می کنم این محل را تبدیل به یک کانون برای تظاهرات در واشنگتن’� لئون گفت. ‘œAnd چگونه است که رفتن به تغییر دهید که چگونه سنت جان دیده می شود و یا چگونه آن را می بیند خود من نمی جرات به حدس و گمان.’�

___

آسوشیتد پرس دین پوشش دریافت پشتیبانی از لیلی وقف از طریق دین و مذهب, اخبار بنیاد. AP تنها مسئول این محتوا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de