تماشای آن: این دنور فیلمساز سیرز ذهن خود را (در یک راه خوب)

اجتماعی فاصله و در حال حاضر بی حوصله ؟ از آن زمان به گرفتار در همه شگفت انگیز هنر دنور شما می توانید با مصرف از خانه خود را. در روز های آینده Westword خواهد بود برجسته معماران و طراحان است که کار را که شما می توانید لذت بردن از بدون گرفتن کردن مبل.

این منطقه شده است یک چشمه از رسانه های تجربی با ریشه است که بازگشت حداقل تا آنجا که استن براکایج را میدیدم که در بولدر در ’60s و به عنوان یکی از مهمترین و متعارف هنرمندان آوانگارد در تاریخ سینما.

در سال های اخیر فیلمسازان مانند کلی سیرز همچنان که سنت است. سیرز باعث می شود, هوشمند, های کوتاه و تکان دهنده فیلم های متحرک از خانه اش در مسیر بالا شهر کار می کند که توجه بین المللی را به دست آورد. در عین حال او فیلم را دریافت نکرده اند توجه آنها سزاوار اینجا در خانه.

سیرز هل مرزهای انیمیشن های بازیافت فیلم های آرشیوی و سپس پردازش و reanimating آنها را به uncanny اثر است. آثار او شامل قطعه های علوم پزشکی, دفترچه راهنما, نظامی, فیلم های خبری, یوگا, راهنما و بیشتر.

“از طریق این انیمیشن ما اینسو انسو جمع کردن بیت از تاریخ است که قابل تشخیص اما ناپایدار” او می گوید. (چک کردن 2014 مصاحبه با Westword.)

سیرز ساخته شده است 25 از آثار او در دسترس رایگان در Vimeo بنابراین پرش در. شما مطمئن هستید که به چالش کشیده می شود, شاید, روشن, و قطعا شدت دستپاچه شده.

آیا می دانید از یک هنرمند که Westword باید برجسته در انفرادی روز پیش ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de