پخش زنده: رئیس جمهور تهمت به برگزاری کنفرانس خبری در ساعت 2 بعد از ظهر در coronavirus پاسخ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای اعلام ملی اضطراری در روز جمعه بیش از coronavirus شیوع استناد به استافورد اقدام به باز کردن درب به بیشتر فدرال برای کمک به دولت ها و شهرداری ها با توجه به دو نفر آشنا با این موضوع.

رئیس جمهور گفت: برای برگزاری یک کنفرانس خبری در ساعت 2 بعد از ظهر

                                                                                                                                                                                                                       

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد جمعه با امانوئل پاکسازی فرانسه رئیس جمهور توییتی در مورد این بیماری همه گیر و توافق برای سازماندهی یک ویدئو کنفرانس با رهبران جهان روز دوشنبه به منظور هماهنگی تلاش های تحقیقاتی در واکسن و درمان و کار در مورد چگونگی پاسخ به, اقتصادی, خرید اینترنتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار به عنوان فرمانداران و شهرداران سراسر کشور گام تا اقدامات برای کاهش گسترش بسته شدن مدارس و لغو رویدادهای عمومی. اعلام ملی اضطراری اجازه می دهد دولت به مارشال منابع اضافی برای مبارزه با ویروس و همچنین علائم نمادین نقطه عطفی برای رئیس جمهور که بارها نسبت coronavirus به آنفولانزای فصلی و اصرار داشت که دولت او تا به حال وقوع تحت کنترل است.

سهام ایالات متحده در تلاش برای نگه داشتن بر روی دستاوردهای روز جمعه. S&P 500 با افزایش کمتر از 1% در اواسط معاملات روز پس از بالا رفتن از 6 درصد در باز پس سهام’ بدترین روز از سال 1987. سود اوراق قرضه افزایش یافته است که فدرال رزرو گفت: آن را خرید $37 میلیارد دلار از اوراق قرضه در سراسر سررسید

حزب دموکرات خواسته اند که تهمت به استناد استافورد عمل می کنند و دیگر فاجعه اعلام درخواست آنها می گویند را آزاد خواهد بود تا بیش از 42 میلیارد در بودجه برای دولت, موجود در امداد رسانی صندوق.

اضطراری اعلام خواهد اجازه می دهد دولت به درخواست 75% فدرال هزینه-به اشتراک گذاری برای هزینه های که شامل کارکنان اورژانس, پزشکی, آزمون, لوازم پزشکی, واکسن, امنیت برای تجهیزات پزشکی و بیشتر با توجه به نامه دموکرات ها فرستاده رئیس جمهور در اوایل این هفته.

تنها چند اضطراری اعلان عمومی برای تهدید سلامت ساخته شده اند پس از دهه 1960 و تنها دو باید هدفمند بیماری شیوع زمانی که رئیس جمهور بیل کلینتون در سال 2000 اعلام شرایط اضطراری در نیویورک و نیوجرسی در پاسخ به این ویروس نیل غربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im