سازمان دیده بان این: دنور تصویری-هنر سری جمعی اسم بی مسمی می رود آنلاین

جمعی اسم بی مسمی است به استفاده سرگردان. تجربی microcinema اكران فیلم در Dikeou پاپ آپ, تبادل نظر فضا لکه های Sie FilmCenter و اخیرا Alamo Drafthouse اسلون دریاچه. در حال حاضر هنرمند و متصدی آدان د لا گارزا بدانند چه از تئاتر است.

برای شروع او مجهز جمعی اسم بی مسمی وب سایت با لینک به آثار توسط رسانه های مختلف سازان او به نمایش گذاشته شده است در نمایش بیش از چند سال گذشته است. که با انجام, او تمرکز بیشتر برنامه نویسی همه آنلاین.

او نوشته شده باز برای تماس های ارسالی از طریق جمعی اسم سایت برای مردم محلی تنها; هر دنور-منطقه هنرمند که با این نسخهها کار در درجه اول در حرکت رسانه دعوت شده است برای ارائه کار توسط مارس 31 که برخی از آنها De La Garza خواهد screen آنلاین — احتمالا در آوریل 10.

ما رسیده به De La Garza برای پیدا کردن چگونه این بیماری همه گیر نهفته است جمعی اسم بی مسمی برنامه نویسی و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مردم محلی تنها غربالگری سری.

Westword: چگونه است که جمعی اسم دست زدن به تعطیلی? چگونه آن را تحت تاثیر قرار های برنامه نویسی خود را?

آدان De La Garza: آن را به طور موثر به پایان می رسد آن را برای زمان حال. ما انجام شد نمایش فیلم در آلامو و آنها درهای بسته خود را, بنابراین تا زمانی که بازگشایی آن را واقعا نمی حتی یک گزینه است.

اما من نیز بهره صفر در کمک به افراد بیمار برنامه ریزی کرده است. من را سرزنش نیست آلامو برای بسته شدن. من در واقع هستم واقعا خوشحالم که آنها انجام داد. دیگر از آن, آن را به من برخی از زمان به عقب بر روی چیزهایی که من عقب مانده است. من رفتم آنلاین به هر برنامه و لینکهایی هر هنرمند به عنوان به عنوان بهترین من می تواند به اصلی فضایی که در آن آنها خود را نشان می دهد به طوری که مردم می تواند به عقب برگردید و نگاهی به هر یک غربالگری و اگر آنها را دوست داشت یک هنرمند کار آنها می تواند بررسی بیشتر با سهولت.

من تا به حال شده است نوع نگاه به سقوط به عنوان یک زمان برای آرام کردن با برنامه های ماهانه به صداقت. من واقعا سوخته با بسیاری از چیزهای مختلف و واقعا قادر به اختصاص زمان به خود من هنر عمل به همان اندازه است که به من گرفتن. بنابراین هنگامی که ما از ظهور این امیدوارم ما خواهید بود به خوبی استراحت و من می توانید انتخاب کنید تا و اجرا با برنامه های جدید.

آیا شما امیدوار به انجام با این فراخوان و غربالگری سری?

واقعا من امیدوار بودم برای قرار دادن یک کمی پول نقد در جیب مردم و سعی و جشن مردم در این منطقه که اغلب لازم نیست که فضا برای نشان دادن کار خود را به طور مداوم. در حال حاضر وجود دارد حتی کمتر از گزینه های برای نشان دادن کار خود را با رو به کاهش فرصت های اشتغال در هر ظرفیت. اگر کسی به خوردن کمی بهتر — من فکر می کنم که این هدف است.

هنوز هم وجود دارد چیزی خوب در مورد احساس ما همه در حال رفتن به شرکت در چیزی با هم حتی اگر ما نمی تواند به اشتراک گذاری همان فضای فیزیکی. در برخی از راه های آن را فقط آشنا — که امیدوارم کمی احساس آرامش برای همه درگیر. آن را نیز به من می دهد یک حس عادی (نه که من در تلاش برای عادی لحظه) اما به عنوان یک کمی از انحراف نگه می دارد و من از بودن اضطراب کابوس شستن دست من و استریل دستگیره های درب هر سی ثانیه. من نیاز به آن بیش از حد.

چگونه می تواند جامعه حمایت جمعی اسم بی مسمی در حال حاضر ؟

زمانی که این غربالگری اتفاق می افتد, آن را به ما یک ایده خوب و طرح برای چگونه آنلاین-غربالگری سیستم کار می کنند و در صورتی که عملی چیزی که به انجام به آینده است.

من واقعا افتخار در داشتن یک سیستم است که هنرمندان می پردازد که شرکت می کنند اما من نیز می دانم که این زمان های مختلف و مردم ممکن است قادر به حمایت مالی از هنر به دلیل مشروع اولویت است. که من کاملا درک می کنم.

امیدوارم حال حاضر نیز گسترش مخاطبان کمی پس مردم می توانند با اتصال از هر نقطه و نه فقط محدود به دسترسی از منطقه دنور. من حدس می زنم جواب کوتاه این است: اگر شما می توانید پرداخت برای غربالگری لطفا. اما اصلا احساس گناه — و هنوز هم درگیر — اگر شما می توانید آن را ندارند.

هدف واقعا این است که برای دیدن آثار است که ساخته شده توسط خود را به همسایگان و homies. حمایت از یکدیگر در هر راه شما احساس می کنید قادر به. اگر آنلاین نمایش احساس خوب و جریان من ممکن است تبدیل به این فرمت تا زمانی که همه ما می تواند هر یک از دیگر دوباره. من باید برای دیدن آنچه که من وضعیت کار به پایان می رسد تا بیش از حد. اگر من ناگهان تبدیل به بیکار این است برای رفتن در پشت رایتر.

چه جمعی اسم بی مسمی برای حمایت از جامعه ؟

در این لحظه من دیده ام برخی از واقعا لحظات شگفت انگیز بشریت و صادقانه از آن شده است با محوریت هنر و فرهنگ است. اینترنت حداقل برای من احساس مانند یک بازگشت به اواخر دهه 90 و اوایل دهه 00s و به اشتراک گذاری منابع.

من دیده ام بسیار جدید کار می کنند و بسیاری از منابع تا پاپ. من شده اند این هیجان زده به در ‘شبکه در یک زمان بسیار طولانی است.

من هم دوست دارم این روند در میان تصویری/زمان مبتنی بر هنرمندان باز کردن فیلم های که قبلا رمز عبور قفل شده است و ارسال تمام مسائل خود را به نمایش بنابراین این ایده از انحصار حل است. این بسیار عالی است. ما پس از انحصار!

بنابراین من حدس می زنم نقش من در این است که برای اضافه کردن به که ذهنیت و سعی کنید و استفاده از پلت فرم من باید برای نشان دادن آثار جدید و امیدوارم تولید کمی از درآمد برای همسالان من/دوستان/همکاران/مردم من هرگز ملاقات کرد.

این نوع یکی از تنها چیزهایی که من می دانم که من می تواند انجام دهد و مردم به نظر می رسد به درک آن پس از آن احساس خوبی به ادامه آن است. این احساس واقعا عجیب و غریب به هر چیزی را انجام دهید — مثل من بود که غفلت. من امیدوارم که این احساس خوبی برای همه درگیر است.

هر چیز دیگری شما می خواهید به صحبت می کنند ؟

شده است وجود دارد واقعا یک منبع خوب از فیلم تجربی و تصویری که L. A. هنرمند کیت Lain آغاز شده است که من مردم را تشویق به اتمام است. آن شکسته به مقدار زیادی قابل هضم دسته ها و برخی از کار فوق العاده وجود دارد. در اینجا لینک کنید.

من همکار و دوست دیرین Ryan وید Ruehlen و برخی از همکاران خود را فقط آغاز این آنلاین-جریان تجربی-عملکرد صدا به نام غیر متمرکز صوتی قرنطینه شبکه و آن را حداقل یک مجری زنده جریان هر روز به نظر می رسد برای چند هفته آینده. من در واقع می توان انجام در این یکشنبه, مارس 29. شما می توانید این برنامه را در اینجا. هنرمندان از سراسر.

وجود دارد یک بخش کوچک در محلی تنها نرم افزار کشیدند اگر دانش آموزان به حال خود BFA/وزارت امور خارجه نشان می دهد که لغو شد. اگر چنین است, و یا اگر مدرسه نمی, نمایش فیلم خود را در راه آنها مانند (می گویند هنوز هم در وب سایت و یا کاتالوگ) آنها را دعوت به بخشی از یک کلرادو فارغ التحصیلی کلاس 2020 غربالگری. این یک آزمایش است که من فقط می خواهم به دانش آموزان ارائه نماید.

حتی اگر من نه آموزش در حال حاضر بسیاری از دانشجویان در حال فارغ التحصیل شدن. در مکالمات من تا به حال آن را احساس مانند آنها خیلی سخت کار کرده و در حال حاضر آنها حتی نمی توانید برای جشن گرفتن در کنار جامعه آنها کار کرده ام. این فقط یک حرکت کوچک اما اگر آنها آن را می خواهم, من واقعا می خواهم برای کمک به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im