سازمان دیده بان این: اسکار-مقدماتی Aspen Shortsfest می رود آنلاین

در این سال Aspen فیلم 29th سالانه Aspen Shortsfest بود رهبری برای لیست COVID-19 لغو شد.

“ما خرد شد به لغو 29, نسخه Shortsfest در پی COVID-19. اما برای ایمنی و سلامت جامعه می دانستم که هیچ جایگزین وجود دارد می گوید:” اسپن فیلم اجرایی و مدیر هنری سوزان Wrubel.

اما پس از آن جشنواره در بر داشت یک راه حل. همکاری با پاریس-بر اساس تقاضا جشنواره خدمات جریان, جشنواره, حوزه, Aspen فیلم قادر به میزبان Shortsfest آنلاین بدون رد صلاحیت شورت برای اسکار معرفی یکی از قدرت پردازش از بودن پذیرفته شده به این جشنواره است.

آسپن Shortsfest خواهد بود این جشنواره برای اولین بار است که ارائه خواهد شد در تمامیت خود را در جشنواره حوزه پلت فرم.

شش روز جشن برنامه ریزی شده برای مارس 31 طریق 5 آوریل در دسترس خواهد بود برای بینندگان به عنوان یک محدود به زمان رویداد درست مثل جشنواره سنتی. بینندگان قادر خواهد بود برای خرید یک بار-استفاده از کدهای دسترسی برای برنامه های فردی و یا عبور برای کل جشنواره است.

دسترسی محدود خواهد شد به بینندگان در ایالات متحده و فیلم خواهد شد به نمایش در سرپرستی برنامه ها نه به صورت جداگانه.

“ما نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد این فیلم انتخاب شده برای این سال برنامه می گوید:” Shortsfest برنامه نویسی مدیر Jason Anderson. “ما اعتقاد داریم اینها برخی از قانع کننده ترین نوآورانه, زیبا, خنده دار و عاطفی تشدید شده است که ما شگفت آور سخاوتمندانه مخاطبان در اسپن را تجربه خواهید کرد در این سال — ما هیجان زده به نمایش گذاشتن چنین فراوانی از ظهور و تاسیس فیلمسازی با استعداد از سراسر جهان است. همین دلیل است که ما بسیار خوشحال هستیم که این فرصت را برای آنها در حال حاضر با وجود این بسیار چالش برانگیز شرایطی که فراگیر همه ما در حال حاضر است.”

اخیر Shortsfest اسکار داستان های موفقیت شامل چهار 2019 اسکار فیلم کوتاه نامزد: “اخوان” “نفتا فوتبال Clu,” “زندگی سبقت من” و “خواهر.”

این جشنواره روی صفحه نمایش خواهد شد در مجموع 58 کوتاه.

کدهای دسترسی خواهد بود فروش از مارس 24 آوریل 5. برنامه های فردی هستند 10 دلار ($7.50 برای Aspen فیلم اعضاء); جشنواره عبور برای همه نه برنامه های 75 دلار (60 دلار برای Aspen فیلم اعضاء). نیز وجود خواهد داشت تعداد محدودی از بلیط های در دسترس در 5 دلار در هر برنامه و یا 45 دلار برای کامل جشنواره با یک کد خاص در دسترس به مدارس. هر برنامه جشنواره محدود به 500 بینندگان. خرید آنلاین بلیط از طریق ویلر خانه اپرا و یا تماس 970-920-5770. در هنگام خرید بلیط آنلاین کاربران همچنین می توانید کمک به آسپن فیلم فیلمساز صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>