تماشا کنید: پوشش گیاهی آتش سوزی در حوضه Sepulveda; آتش سوزی مشکوک در پی

پوشش گیاهی آتش سوزی در Sepulveda حوضهحوضه سایت عظیم wildfire ماه پیش که نابود خانمان شهرک در این منطقه است.

NWSL گسترش لا در سال 2022 با فرشته شهرستانحمایت که از برجسته – عمدتا زن – صاحبان و سرمایه گذاران فرشته شهرستان خواهد بود جدیدترین NWSL حق رای دادن با شروع فصل بهار 2022. Jaime Maggio صحبت کرد و به تیم رئیس جمهور و بنیانگذار Julie Uhrman در مورد طرفدار فوتبال زنان تیم های کوتاه و بلند مدت برنامه به عنوان به خوبی به عنوان کسی که کمک کرد این را همه با هم

لا شهرستان قرار دادن تلاش بیشتر به COVID-19 تماس با ردیابیشهرستان لا صرف خواهد شد یکی دیگر از 10 میلیون دلار در تماس با ردیابی که شامل دادن 20 دلار کارت هدیه به افرادی که تکمیل طولانی روند مصاحبه.

تلفن همراه بخار کلاس درس فراهم می کند و دست در آموزش و پرورش برای دانش آموزاناین شهرستان LaPorte کتابخانه عمومی در لا پورته ایندیانا است نورد از تلفن همراه در کلاس درس برای ارائه به دانش آموزان محلی با دست آموزش و پرورش وظایف — تمام اطراف آن بخار (علم, تکنولوژی, مهندسی, هنر و ریاضیات). کتی جانستون ،

2 نفر کشته و زن زخمی در تیراندازی در Burbank خانهدو مرد کشته شدند و یک زن زخمی شده بود در یک سه گانه-تیراندازی صورت گرفت که در Burbank خانه در ساعات اولیه صبح سه شنبه در حالی که سه فرزند بودند داخل.

Patricia Heaton در کتاب خود را “قانون دوم” & “Everybody Loves Raymond”بازیگر و نویسنده در گفتگو با CBS محلی DJ Strainge در مورد کتاب جدید خود از Simon & Schuster به نام “دوم خود را عمل می کنند” او برای تلفن های موبایل حرفه ای کار با ری رومانو در “Everybody Loves Raymond” و تبدیل شدن به یک تولید کننده فیلم.

ستاره نکردم گروه سرمایه گذار آوردن حرفه ای فوتبال زنان تیم به لاسرمایه گذار گروه شامل ناتالی پورتمن, سرنا ویلیامز, Eva Longoria و جنیفر گارنر. یاس Viel گزارش.

Tarzana سالن مو مالک مطمئن نیستید اگر او می تواند به ماندن در کسب و کار فقط با, هوای آزاد, عملیاتکالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دوشنبه گفت: سالن مو مجاز به حرکت برخی از خدمات خود را در خارج از منزل اما برخی از صاحبان هنوز هم مطمئن نیستید در صورتی که به اندازه کافی خواهد بود برای کمک به آنها برای زنده ماندن.

وزارت کشاورزی ایالات متحده پیش بینی بالاترین قیمت مواد غذایی از سال 2011افزایش است به دلیل افزایش تقاضا برای گوشت مرغ و ماهی در طول بیماری همه گیر. یاس Viel گزارش.

پلیس لس آنجلس منتشر شده تصویری از 2 وسایل نقلیه است که به ضرب زده مردنه خودرو متوقف شد و پس از هدف قرار دادن انسان در ورنون خیابان فقط در شرق وال استریت روز پنجشنبه گذشته. یاس Viel گزارش.

زن مرده را در ساحل ونیزیک زن مرده پیدا شد در ساحل ونیز در اوایل صبح روز سه شنبه.

آمریکا و اتحادیه دبیرستان منطقه دارای درایو از طریق فارغ التحصیلیدر دبیرستان کالیفرنیا در آمریکا فارغ التحصیلان دوشنبه کردم به راه رفتن در سراسر سنتی مرحله در حالی که نام آنها نامیده می شدند و خانواده های آنها وجود دارد تشویق آنها ،

حداقل 49 SoFi ورزشگاه کارگران قرارداد Coronavirusحداقل 49 کارگران در SoFi ورزشگاه در اینگلوود قرارداد coronavirus. لس آنجلس وزارت بهداشت اعلام آخرین شماره روز جمعه. کتی جانستون ،

2 نفر کشته و زن زخمی در تیراندازی در قرچکدو کشته و یک زن زخمی شده بود در یک سه گانه-تیراندازی صورت گرفت که در Burbank خانه در ساعات اولیه صبح سه شنبه در حالی که سه فرزند بودند داخل. تینا پاتل گزارش.

گمان می خواستم برای تنظیم لانگ بیچ فروشگاه به آتش کشیده با بطری آتش زا باعث بیش از $5 متر در زیانمقامات فدرال منتشر کرده اند نظارت تصویری از چندین مظنون می خواستم برای تنظیم آتش به فروشگاه های مختلف در میان غارت قرار گرفت که در طول جورج فلوید تظاهرات در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن است.

لس آنجلس مرد گفته انداخت Full 40-بطری اونس در افسر پلیس را در طول ناآرامی های مدنی در سانتا مونیکادر لس آنجلس مرد چهره به اتهام حمله به یک افسر پلیس پس از اتهام پرتاب 40 اونس بطری شیشه ای در سر یک افسر در طول تظاهرات در سانتا مونیکا. کتی جانستون ،

پیج هرد در “بیضی” Tyler Perry and Queen Latifahستاره BET “تایلر پری بیضی” مذاکرات با CBS محلی DJ Strainge در مورد بازی گیل فرانکلین فصل آینده یکی از آخر و کار با Queen Latifah در “سالن آرایش و زیبایی.”

مرد کشته در 5 آزادراه در بیل هایقتسیک مرد به ضرب گلوله کشته شد در یک SUV در 5 آزادراه در بیل هایقتس دوشنبه شب.

دو نفر کشته و زن زخمی در تیراندازی در Burbank خانهدو مرد کشته شدند و یک زن زخمی شده بود در یک سه گانه-تیراندازی صورت گرفت که در Burbank خانه در ساعات اولیه صبح سه شنبه در حالی که سه فرزند بودند داخل. تینا پاتل گزارش.

پلیس تحقیق در مورد تیراندازی در 5 آزادراه در بیل هایقتسپلیس مشغول تحقیق در یک تیراندازی در 5 آزادراه در ایندیانا خیابان در بیل هایقتس دوشنبه شب.

ساناز تفت آب و هوا (20 ژوئیه)ساناز تفت طول می کشد یک نگاه امشب پیش بینی آب و هوا.

باغ بیشه پلیس می گویند اعتراف مجرم جنسی کری جی اسمیت ساکن در شهرستانگردن گرو پلیس گفت که آنها در حال نظارت بر اسمیت محل وجود او را تحت رسمی نظارت به عنوان بخشی از آزادی خود را. استیسی ساقی گزارش.

LA County گزارش جدید دیگری بالا در Coronavirus بستری شدن در بیمارستان به عنوان سالن صاحبان کردندلس آنجلس گزارش داد یکی دیگر از 3,160 موارد COVID-19 آوردن این شهرستان را در مجموع در طول این بیماری همه گیر به 159,045.

شهر کالاباساس مسائل سخت تر COVID-19 دستورالعمل های زیر را بیشتر Coronavirus موارد YouTuber جیک پل حزبدر کالاباساس شهردار صحبت کردن در مورد یک گردهمایی بزرگ به میزبانی یوتیوب ستاره جیک پل به عنوان شهر اجرا سخت تر coronavirus محدودیت. لوری پرز ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de