این Wirth دوقلوها در گنزگا استفاده می شود به این سوال: کدام یک هستید ؟

شماره 12 Gonzaga سر به سواحل غرب کنفرانس زنان در مسابقات این هفته با یکی نیست اما دو مجموعه از دوقلوها: Wirth خواهر و Truong خواهر.

                                                                                                                                                                                                                       

اما Bulldogs نه تنها تیم است که باید طرفداران در لاس وگاس دیدن دو. پپرداین نیز دوقلوها در فهرست خود را.

برای جن و LeeAnne Wirth هیچ سوال که آیا آنها می خواهم به بازی با هم در دانشگاه و اسپوکن واشینگتن شد مناسب است.

‘œIt سخت است به بازی با هم با کسی که برای این مدت طولانی و نمی دانم تمایلات خود و نه می دانیم آنچه که آنها می خواهم به انجام است. و بنابراین ما فقط یاد گرفته به بازی کردن هر یک از دیگر واقعا خوب” جن Wirth گفت. “این بخشی از دلیل که چرا ما می خواستیم به بازی بسکتبال کالج با هم. ما بازی کردن هر یک از دیگر واقعا خوب است و ما می دانیم چه چیزی دیگری را به دنبال و که در آن به نگاه زمانی که ما در دادگاه با هم.’�

این دوقلوهای همسان که 6 پا-3 کاربر به جلو آمده از ورزشی ، پدر آلن Wirth برای اوکلند دو و میدانی و خواهر کریستینا بازی برای WNBA را Indiana تب پس از یک کالج حرفه ای در Vanderbilt.

هر دو خواهر در حال استارت برای Gonzaga. Jenn است که به طور متوسط 10.5 امتیاز و 6.9 ریباند در حالی که LeeAnne میانگین 8.8 امتیاز و 4.8 ریباند.

‘œThey واقعا خوب کار می کنند با یکدیگر و با آنها بازی بسیاری از دقیقه با هم. آنها عشق را به شوخی آن است که دو چیز. من فکر می کنم که راه خود را از لابی گری برای دقیقه دیگر در دادگاه” شوخی Gonzaga مربی لیزا Fortier گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

این Wirth خواهر پیوست در گنزگا فهرستی توسط دانشجوی سال اول پاسداران Kayleigh و Kaylynne Truong که هر دو به طور متوسط دو رقمی دقیقه است.

‘œWe شد به اندازه کافی خوش شانس است که هر دو مجموعه از آنها واقعا خوب هستند. شما می دانید شما همیشه مطمئن است که یکی بهتر از دیگری? در حال هر دو آنها خوب است؟’� Fortier گفت. ‘œFor ما با این دو دستگاه خاص آنها هر دو با استعداد است. آنها هر دو را یک تن به تیم ما.’�

وجود 13 مجموعه از دوقلوها در بخش زنان تیم در این فصل اما Gonzaga تنها برنامه با دو مجموعه.

این Zags رفت 28-2 این فصل این تیم را بهترین رکورد تا کنون. ظاهر خود را در AP نظرسنجی در شماره 11 هفته گذشته این تیم را به بالاترین رتبه بندی تا کنون. این تیم رفت 17-1 در WCC بازی و به پایان فصل در پنج بازی برنده خط خط.

بالا-کشت Bulldogs باید حافظ در WCC مسابقات تا نیمه نهایی که بدان معنی است که آنها نمی خواهد بازی تا دوشنبه شب برابر تیم مشخص شود. Gonzaga موفق به کسب هشت WCC مسابقات عناوین از سال 2007 بیش از هر تیم دیگر.

در روز سه شنبه Gonzaga گارد جیل تاونسند شد نام لیگ بازیکن سال پس از به طور متوسط 12.2 امتیاز و 5.7 ریباند یک بازی است.

Gonzaga تنها کنفرانس از دست دادن این فصل بود در جاده ها در سنت مری در فوریه. 8. این تیم دچار ضربه در شروع ماه زمانی که ارشد کتی کمپل از دست داده بود برای این فصل را با مصدومیت زانو.

                                                                                                                                                                                                                       

این فصل Zags باید قطعا دفاعی نگاه نسبت به فصل گذشته. آنها رتبه دوم را در کشور در نمره دفاع اجازه می دهد به طور متوسط از 51.3 امتیاز در هر بازی.

دفاع بود تاکید after the Bulldogs از دست Zykera برنج و لورا استاکتون به فارغ التحصیلی در فصل گذشته.

‘œI فکر می کنم این گروه واقعا خوب کار داشتن با یکدیگر را پشت در انواع مکان های مختلف و راه های. و دفاع یک محل که در آن است که نشان می,’� Fortier گفت. ‘œI فکر نمی کنم ما تو را به عنوان خوب دفاعی تیم صادقانه به شما بگویم که ما تبدیل شده اند.’�

WCC مسابقات باز می شود روز پنج شنبه در Orleans Arena. نهم-کشت سان فرانسیسکو نقش هشتم-کشت سانتا کلارا در این بازی باز پس دهم-کشت Loyola Marymount علیه هفتم دانه سنت مری.

ششم-کشت پپرداین فهرستی از ویژگی های اشتباه اول دوقلو پاسداران Jayda و دامن کوتاه Ruffus-میلنر. امواج بازی برنده بازی بین LMU و سنت مری در روز جمعه.

سان فرانسیسکو است دو کرواتی پاسداران مارتا و Marija Galic اما مارتا بازی کرده است و در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im