‘ما به قضاوت’: تماس با ردیاب کار به سرعت گسترش Coronavirus در شهرستان لا

لس آنجلس (CBSLA) — مقامات بهداشتی در لس آنجلس شده اند ramping تا تماس ردیابی در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus.

Radhika کومار, بهداشت عمومی متخصص با county, یکی از در حال حاضر از 1500 تماس با ردیاب در شهرستان است. (اعتبار: CBSLA)

Radhika کومار, بهداشت عمومی متخصص با county, یکی از در حال حاضر از 1500 تماس با ردیاب در شهرستان — بسیاری از آنها در شهرستان کارکنان — تماس Angelenos که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا که ممکن است در معرض.

“گاهی اوقات آنها انتظار تماس گاهی اوقات آنها انتظار تماس” کومار گفت. “بنابراین آن را بسیار مهم است که در عرض چند دقیقه اول مطمئن شوید که ما برای ساخت یک رابطه دوستانه.”

ردیاب داده می شود مصاحبه اسکریپت بر اساس سناریوهای مختلف زمانی که آنها شروع به از جمله چگونه برای شروع گفتگو با کسی که ممکن است در معرض.

“ما می گویند” شما ممکن است برخی از تماس با کسی که تست مثبت, بنابراین در اینجا برخی از چیزهایی که ما نیاز به شما را به مطمئن شوید که ما در حال مهار است که عفونت'” کومار گفت.

مرتبط با: Coronavirus موارد بستری شدن در بیمارستان همچنان به صعود در شهرستان لا

برای کسانی که آزمایش مثبت کومار گفت: ردیاب بحث در مورد فرد علائم تماس با مردم و جایی که آنها به حال شده است که منجر به تشخیص آنها.

مقامات بهداشت گفت: آنها در حال حاضر بپرسید اگر این فرد شده است در سوار شدن سهام سفر کرده است از طریق فرودگاه و وجود دارد که آیا قرار گرفتن در معرض بالقوه از طریق کار و یا اعضای خانواده.

“ما بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که اطلاعات محرمانه باقی خواهند ماند” کومار گفت. “است که یک بخش بسیار مهم از آنچه که ما انجام دهد.”

مقامات همچنین گفت: آموزش و پرورش بود و بخش مهمی از آنچه ردیاب انجام دهد.

برای کسانی که علائم ردیاب به آنها بگویید برای منزوی کردن تا تب شده و رفته برای سه روز علائم تنفسی و بهبود آن شده است حداقل 10 روز پس از اولین علامت است.

برای کسانی که تست مثبت, اما لازم نیست که علائم ردیاب بگویید آنها را به ماندن در خانه به مدت حداقل 10 روز پس از گرفتن آزمون. اگر آنها توسعه علائم در طی آن زمان آنها توصیه می شود به دنبال بالا پروتکل.

“هدف این است که برای به دست آوردن نزدیک به 3000 تماس ردیاب برای L. A. شهرستان فقط به نگه دارید تا با افزایش موارد و مطمئن شوید که ما اعداد کافی از مردم را به تماس های تلفنی به افراد مبتلا COVID و تمام مخاطبین خود را” دکتر Sonali Kulkarni گفت.

Kulkarni پزشکی مدیر L. A. شهرستان تقسیم HIV و STD برنامه های. او در حال حاضر وظیفه شده است با کمک به مدیریت COVID-19 تماس با ردیابی کردند.

او گفت: جمع آوری اطلاعات سلامت همیشه حساس بنابراین ردیاب استخدام باید شنوندگان خوبی و عبور نمی كند ،

“اگر آنها را به اشتراک گذاری است که آنها چیزی است که ممکن است مناسب اجتماعی فاصله ما فراهم نمی قضاوت و یا انجام هر چیزی را به مرتب کردن بر اساس آنها را به احساس بد در مورد آن است,” او گفت:.

تماس یا خواهد آمد از یک 866 تعداد و یا خواهد آمد از طریق به عنوان L. A. شهرستان سلامت در caller ID و مقامات بهداشتی می گویند پاسخ دادن به تلفن و یا بازگشت تماس های از دست رفته مهم است که به تلاش برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net