“ما نیاز به Waaaaay بیشتر از این’: فدرال اکسپرس کارگر سهام ‘متفکر’ مراقبت از بسته بندی برای تحویل رانندگان

گلندیل, Ariz. (CBS محلی) — فدرال اکسپرس کارگران معمولا آنهایی که ترک بسته های ما رواقها پس از آن به عنوان یک بیت از تعجب هنگامی که یک راننده در بر داشت یک جعبه در سمت چپ به صورت پیک در ایوان جلو در گلندیل, آریزونا.

مقوا بسته به سمت چپ برای, UPS, فدرال اکسپرس, USPS و آمازون تحویل رانندگان پر شد با بطری آب, Gatorade قوطی سوپ و رول کاغذ توالت.

تقاضا برای ارائه خدمات به شدت افزایش یافته است که این بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد بسیاری از آمریکایی ها خانه نشین. آمازون می گوید آن را استخدام اضافی 100,000 انبار و تحویل کارگران فقط به نگه دارید تا.

“با تشکر از شما برای متعهد بودن به نژاد بشر ما بسته به شما! به هر چیزی که شما می خواهید! گسترش عشق! قوی تر با هم” صاحب خانه نوشته بر روی جعبه.

از یک طرف توجه به ذکر است که تمام موارد بودند “تمام مقادیر است.”

فدرال اکسپرس, راننده, Tadashi اندروز نزدیک گیاهی شبیه شاهبلوط هندی, آریزونا, ارسال شده قدردانی خود را برای این نوع حرکت در Instagram.

“من تحویل به انواع بسیاری از مکان های روزمره است. کسب و کار, خانه, آپارتمان, بیمارستان, نام شما, من تحویل,” او نوشت. “این خانه من فقط سمت چپ این کادر بر روی ایوان. به طوری که ملاحظه. بنابراین مراقبت از. در زمانی که مردم وحشت یک احتکار همه چیز برای هیچ واقعا خوب دلیل این افراد با میل و رغبت به آن دور. ما نیاز waaaaay بیشتر از این است. لطفا اگر می بینید این به اشتراک گذاری آن. هر کس نیاز به این را ببینید.”

در نهایت اندروز می گوید: او نمی افراط در موضوعات سمت چپ خوب سامریان.

“من لازم نیست هر چیزی را به هر چیزی. این که چگونه ما همچنین نیاز به,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im