ما به کمک شما نیاز به از طریق این

دهها هزار نفر در جنوب استرالیا شده اند در سمت چپ بیکاری با یک تصمیم به تعطیل بارها و باشگاه ها و رستوران ها در میان coronavirus بحران جرقه تماس برای جامعه به تجمع پشت آن ناگهان بیکار و مبارزه با کسب و کار است.

هزاران نفر از مردم صف خارج Centrelink شعب در سراسر کشور و جنوب استرالیا روز دوشنبه در حالی که MyGov سایت سقوط با بیش از 95,000 مردم در تلاش برای درخواست پشتیبانی درآمد.

آدلاید سرآشپزها و رستوران توصیف یک شبه خاموش کردن به عنوان یک “مهمان نوازی آخرالزمان” در حالی که SA اوج صنعت بدن به نام برای تسکین فوری – از جمله تعلیق مالیات حقوق و دستمزد, بازی, مالیات و مشروب صدور مجوز هزینه – برای کسب و کار برای زنده ماندن شش ماه آینده.

Ayla's Cafe owner Arian Razaei. Picture: Tricia Watkinson
media_cameraبیشتر saieh را صاحب کافه آرین Razaei. تصویر: Tricia Watkinson

آرین Razaei که صاحب بیشتر saieh کافه در خم St شهرستان خواهد شد محاکمه یک غذای آماده تنها خدمات از امروز. “به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک ما فقط نیاز به حمایت همه است,” او گفت:.

“برای حداقل شش ماه صنعت مهمان نوازی است که واقعا به مبارزه است. واقعا ما در حال رفتن به نیاز به کمک از جامعه ما را تا و در حال اجرا است. همه ما نیاز به آن است.”

برخی از کافه ها و بارها در حال حاضر درهای بسته خود را پس از ممنوعیت داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر در حالی که دیگران انتظار می رود حداقل یک هفته دیگر از تجارت است.

برآورد 58,000 به 60,000 افراد شاغل در SA بخش مهمان نوازی از جمله در مورد 38,200 در کافه و رستوران و غذای آماده رسانه 1700 در باشگاه 13,100 در میخانه, میخانه و میله 700 در مواد غذایی و آشامیدنی خدمات و 4700 در ورزشگاه و سایر امکانات ورزشی.

و سه بار به عنوان بسیاری از مشاغل می تواند تحت تاثیر قرار به عنوان مهمان نوازی خاموش می فرستد تکان طریق زنجیره تامین کسب و کار و اقتصاددانان پیش بینی می کنند.

Long lines outside the Centrelink office in Norwood on Monday. Picture: AAP / Kelly Barnes
media_cameraصف های طولانی در خارج از Centrelink در نوروود در روز دوشنبه. تصویر: AAP / کلی بارنز

به عنوان نمایندگان مجلس فدرال با عجله $83.7 میلیارد دلار از محرک و حمایت از اقدامات از طریق پارلمان و نخست وزیر اسکات موریسون توصیف مقیاس بلندی بحران اقتصادی به عنوان شبیه به رکود بزرگ.

“ما یک کشور قوی و قوی مردم اما در ماه های آینده این قرار داده خواهد شد همه ما را به آزمون در هیچ زمان پس از جنگ جهانی دوم,” او گفت:.

“ما احضار روح Anzacs بزرگ ما افسردگی نسل از کسانی که ساخته شده برفی از کسانی که برنده عالی صلح از جنگ جهانی دوم و در دفاع استرالیا. که میراث ما است که ما در قرعه کشی.”

آقای موریسون و رهبران دولت را در نظر بگیرید مرحله دو مستند منasures امشب به عنوان به خوبی به عنوان خود را رسمی مشاوره برای کسب و کار در نیروی کار برنامه ریزی زنجیره تامین مسائل و اجاره امداد برای مستاجران.

برتر استیون مارشال را به پرده دوم بسته محرک اقتصادی در عرض یک هفته.

آدلاید شورای شهر ارائه $4m بسته حمایتی در شب دوشنبه.

سالی Sasi که شرکت صاحب شش ماهه رستوران Leigh خیابان شراب اتاق با شوهرش و سر آشپز, Nathan استقبال رسمی از بسته شدن سالن.

آن را دنبال کرد بداهتا نشست او به نام با آقای مارشال و رهبران صنعت در اتاق شراب در روز شنبه. “حداقل در حال حاضر این اجازه می دهد تا ما را به ادامه به haemorrhaging با باز ماندن,” او گفت:.

دانکن Welgemoed از Africola توصیف این وضعیت به عنوان “مهمان نوازی آخرالزمان” و گفت: گام بعدی برای نونهالان با “پخت یک غذای آماده منوی”.

“اگر این محدودیت در محل به مدت شش ماه … به من نشان می دهد یک رستوران, بار, باشگاه, یا کافه اپراتور که حمل این نوع بدهی برای مدت شش ماه به امتحان کنید و پس از باز کردن در یک افسردگی است. هیچ کس خواهد بود.

“بیست از ما تا به حال به اجازه رفتن 759 کارکنان در روز شنبه. که فقط در CBD است.”

استرالیا هتل Association SA, رئیس, Ian هورن گفت: بازی گاه به گاه کارگران “اولین تلفات” اما هزاران جنوب استرالیا خواهد بود از کار تا زمانی که خاموش به پایان رسید.

برخی از مکانهای خواسته کارکنان به مرخصی در حالی که دیگران در نظر گرفته ایستاده فراز به حفظ کارکنان, حقوق, اما اجازه می دهد آنها را به دنبال Centrelink پشتیبانی می کند.

“هیچ کس تا کنون می تواند تامل مجموعه ای از شرایط که در آن هر واحد هتل در استرالیا تعطیل در همان روز” آقای هورن گفت.

به نام او به صورت مستقیم یارانه دستمزد برای کارکنان پس از انگلستان و زمین امتیازات مالیاتی برای صاحبخانه که می تواند پس از آن به حالت تعلیق در اجاره برای کسب و کار و همچنین به عنوان یک فوری تعطیلات در حقوق و دستمزد از مالیات, بازی, مالیات و مشروب هزینه های صدور مجوز. کار دولت در حال حاضر پرچم آن را به عقب waiving یک قایق از مالیات است.

Coronavirus: Australia’s new social restrictions, what has officially closed?

زندگی در استرالیا تنظیم شده است برای تغییر به شدت با توجه به اقدامات چشمگیر معرفی شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

رهبر مخالفان پیتر Malinauskas به نام برای یک گروه ضربت برای مقابله با هر گونه مسائل بیشتر است که عبارتند از, برتر, خود, صنعت, نمایندگان, AHA و اتحادیه های کارگری.

SA مرکز مطالعات اقتصادی مدیر مایکل اونیل گفت: سه بار به عنوان بسیاری از مشاغل می تواند آمار به عنوان زنجیره تامین احساس دست کشیدن بر اثرات. او پیش بینی کرد این تعطیلی می تواند به شدت تغییر مدل کسب و کار و ایجاد صنعت قمار به “سقوط” از آنجا که مردم نمی تواند به یک محل است. کسب و کار SA مارتین Haese گفت: هزاران نفر از کارگران خواهد بود نهفته اما حمایت از برگزاری تعطیلی و گفت: “دولت ساخته شده است که آن را روشن است که این اقدامات را به صرفه جویی در زندگی می کند.”

“اگر وجود دارد هرگز یک زمان به حمایت SA کسب و کار آن در حال حاضر” آقای Haese گفت.

پس از MyGov سایت سقوط, پس از اعلام نرخ جدید پرداخت های رفاهی در دوشنبه دولت فدرال خدمات وزیر استوارت رابرت روشن وجود داشته است هیچ حمله سایبری فقط تعداد قریب به اتفاق کاربران قانونی است.

او گفت: دولت به دنبال چگونه به گسترش ظرفیت فعلی 55,000 همزمان کاربران است.

در ضمن استرالیا نیز برداشت خود را غیر ضروری نیروهای نظامی از عراق و افغانستان در پی این ویروس در بحران است.

گزارش های اضافی

جوزپه Tauriello,
اندرو هاف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de