“ما می خواهیم را شامل می شود’: شهرستان Councilmember در تصمیم گیری برای قرنطینه بیماران در Fairgrounds

پومونا (CBSLA) — یک شهرستان پومونا councilmember می گوید دولت نمی مشورت با رهبران محلی در مورد باز کردن یک coronavirus بیمار مرکز در L. A. County Fairgrounds.

وسبک Fairplex هتل در پومونا تبدیل خواهد شد از چک کردن مهمان برای درمان بیماران است. این شهرستان دارای اجاره هتل از 23 مارس تا مه 31.

مربوط به: هتل شرایتون در پومونا مورد استفاده قرار گیرد برای قرنطینه بیماران مبتلا به کروناویروس

شهرستان councilmember رابرت تورس منطقه 6 گفت: او اطلاع داده که 244 اتاق در هتل بودند که تبدیل به یک مرکز قرنطینه تا مدت کوتاهی قبل از جمعه اعلام. تورس گفت: او با اعتماد به نفس وجود دارد برنامه های در محل برای اطمینان حاصل شود که جامعه امن باقی خواهد ماند.

“ما می خواهیم به کمک کند اما ما می خواهیم در این فرآیند شامل” او گفت:.

تورس گفت: L. A. County Department of Public Health نگه داشته است او در تاریکی در مورد روز-به-روز عملیات در سبک مبل سازی ساده وسبک Fairplex و که اگر آن را ادامه می دهد, او به شکایت.

“در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری دولت باید صادقانه با مردم در مورد آنچه در حال وقوع است.”

هتل رهبری اجرایی ارائه شده برخی از اخبار در مورد امنیت جامعه به عنوان ویژگی است که مورد استفاده برای بیماران.

“افرادی که در حال رفتن به قرنطینه می شود و در اینجا باید به ماندن در داخل اتاق خود گفت:” پومونا Fairplex مدیر عامل میگوئل سانتانا. “آنها نمی توانند حتی ترک اتاق خود را و یا راه رفتن را از طریق راهرو.”

سانتانا نیز گفت: شهرستان بهداشت عمومی تیم یک برنامه در محل برای کنترل است که ورود و خروج از قرنطینه مرکز پزشکی پاکسازی تمام بیماران قبل از آنها می توانند ترک ملک و حصول اطمینان وجود دارد که هیچ اثری از ویروس در هتل قبل از این بازگشایی به مهمانان.

“آنها قرار داده و یک طرح هم که رفتن برای حفاظت از جامعه قرار نیست جامعه در خطر است.”

با توجه به سانتانا اولین موج از بیماران در هتل خواهد شد به احتمال زیاد اولین پاسخ دهندگان که آلوده شد ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de