عروسی می رود — توسط livestream-برای سنت بیاتور دلبر

سنت بیاتور دلبر دبیرستان مت Ptack و پیج Bonk تا به حال تمام مظاهر از یک عروسی سنتی برنامه ریزی شده: تمرین شام رزرو هتل برای عروسی حزب توده و مراسم limo به هال و پذیرایی با کوکتل, شام و یک گروه زندگی می کنند.

سپس coronavirus زده.

                                                                                                                                                                                                                       

و در حالی که بسیاری از آنها در اصل برنامه ریزی شده جشن است که در انتظار قرار داده تا اواخر پاییز Ptack و Bonk هنوز مصمم به کراوات گره آخر هفته گذشته.

بنابراین با کشیش تا در محراب و ندیمه و co-بهترین مردان خود را حفظ فاصله در pews شیکاگو زن و شوهر رد و بدل پاکستان روز شنبه در یک تقریبا خالی سمت شمال کلیسا. اما آنها تا به حال مخاطبان از برخی از 200 خانواده و دوستان به تماشای در خانه در یک Periscope livestream.

“پیج و من شده اند با هم برای بیش از 10 سال است. ما می خواستیم چیزی بیش از به ازدواج گفت:” مت که در آرلینگتون ارتفاعات است. “ما یکدیگر را دوست دارم و می خواستم برای شروع زندگی ما هم به عنوان یک زن و شوهر است.”

در Ravenswood محله آپارتمان پس از مراسم 29 ساله برای ازدواج رد و بدل متون و تماس های تلفنی و انجام ویدئو کنفرانس با بسیاری از کسانی که به تماشای مراسم از جمله بزرگ مجازی نان تست با پیج خانواده. عموی خود را به اشتراک گذاشته چند کلمه در مورد چگونه روزانه هرالد “آهنگ به شما لبخند” آن روز در پشت صفحه 1970 شیکاگو آمار “به من لبخند” بود که بسیار مناسب برای روز های خاص خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

“حتی در این زمان از قطعیت عشق ما احساس در تمام طول روز بود واقعا ویژه و آورده ما — و ما livestream مخاطبان — بسیار شادی” پیج که بزرگ شد در دثا پلینس.

زن و شوهر می گویند بسیاری از کسب و کار آنها کار کرده ام با — از محل به گروه و خدمات غذایی به گل شده اند کمک می کردند و اجازه می دهد آنها را به reschedule خدمات خود را بعد از این سال. آنها همچنین قادر به دریافت بازپرداخت در بلیط هواپیما و اسکان برای چه بوده است یک ماه عسل به بنف کانادا.

تمام وقت آنها نگاه در سمت روشن.

“نگاهی به گذشته چگونه همه چیز را به خوبی انجام کار آن را احساس مانند ما قادر به جشن می گیرند با دوستان و خانواده ما” مت می گوید. “عروسی بود و همه چیز آن را احتمالا می تواند شده اند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im