لس آنجلس (CBSLA) — هیات داوران در بر داشت Harvey Weinstein گناه سوم-درجه تجاوز به عنف و یک تعداد از جنایت عمل جنسی دوشنبه اما تبرئه خوار فیلم مغول در سه اتهامات دیگر از جمله جدی ترین — درنده تجاوز جنسی — که می تواند فرستاده او را به زندان برای بقیه عمر خود را.

“Weinstein با دستکاری خود و منابع خود را وکیل خود را روزنامه نگار و جاسوسان خود را انجام همه چیز را او می تواند به سکوت بازماندگان, اما آنها حاضر به سکوت می شود گفت:” دادستان منطقه منهتن Cy ونس. “آنها صحبت از قلب خود را و آنها شنیده می شد.”

تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein (R) وارد شهر نیویورک دادگاه جنایی در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است.

Weinstein, 69, می تواند حبس از پنج به 25 سال زندان و هنوز هم چهره جدی اتهامات در لس آنجلس.

لو شاپیرو یک وکیل مدافع جنایی درگیر نیست در این مورد معتقد است که این حکم در نیویورک را تقویت می کند این مورد در برابر Weinstein در لس آنجلس.

“آنها در حال رفتن به این L. A. دادستان احساس زیادی اعتماد به نفس بیشتری نسبت به قبل گفت:” شاپیرو. “آنها می دانند که آنها باید قبل از اعتقادات آنها می آورد تا در این دادگاه قبل از شاکیان و آنها در حال رفتن به رفتن سرعت کامل پیش روی آنها است.”

لس آنجلس وکیل منطقه جکی Lacey اعلام کرد تجاوز جنسی علیه Weinstein همان روز محاکمه او آغاز شد و در نیویورک در ژانویه.

Weinstein چهره چهار جنایت به اتهام تجاوز به یک زن و آزار جنسی دیگری در دو رویداد جداگانه در هتل ها در سال 2013.

روز دوشنبه در لس آنجلس دفتر دادستان منطقه کاهش یافته است به نظر نیویورک حکم و چگونه آن را تحت تاثیر قرار L. A. مورد اما منهتن دفتر دادستان منطقه گفت: Weinstein, مارس 11 صدور حکم را قبل از هر گونه رسیدگی به شروع در کالیفرنیا است.

“ما می توانیم پیش بینی است که اگر این اعتقاد در اینجا و او را به خدمت هر زمان در L. A. مورد خود را وکیل در L. A. خواهد پرسید برای چه نامیده می شود همزمان با صدور حکم نیویورک به طوری که هر جمله او را به انجام وجود دارد در حال اجرا در همان زمان به عنوان آنچه که او انجام محلی” شاپیرو گفت.

تجاوز جنسی بازمانده و از بنیانگذاران من بیش از حد مارس بین المللی برندا گوتیرز گفت: روز دوشنبه حکم می فرستد یک پیام قوی.

“این بسیار مهم است که او در اینجا می آید و او را پاسخگو باشند در اینجا نیز” او گفت:. “این قطعا گفتن این جامعه است که هر کس مرتکب این جنایات خشونت آمیز و یا تجاوزات جنسی و یا فقط به آزار و اذیت جنسی در حال رفتن به باید پاسخگو بدون در نظر گرفتن موقعیت.”

گوتیرز امید تجاوز جنسی بازماندگان پیدا کردن قدرت و شجاعت به جلو آمده و پس از محکومیت.

“برای هر Harvey Weinstein وجود دارد 100 نفر بود که در جامعه ما است. ما باید به یاد داشته باشید که. ما نمی توانیم فقط تمرکز بر آنچه اتفاق می افتد در هالیوود اما آنچه اتفاق می افتد در حیاط خلوت” گوتیرز گفت.

با توجه به کارشناسان حقوقی مقامات در کالیفرنیا و نیویورک را باید با هم کار کنند و به توافق برسند چرا که دولت نمی تواند تعقیب یک متهم است که از لحاظ جسمی در دادگاه.

Weinstein هنوز برای ورود به یک درخواست در L. A. هیچ تاریخ تنظیم شده است برای تفهیم اتهام در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im