عجیب و غریب بار تماس برای راه حل های غیر معمول با توجه به کار و کلاس

نگه داشتن درآمد و جریان را به یک رستوران و اقامت در سیاه و سفید است که به اندازه کافی سخت کار در بهترین زمان اما زمانی که مشتریان مجاز نیست به ناهار خوردن در به دست آوردن تجربه کامل از مواد غذایی و سرگرم کننده, این همه اما غیر ممکن است. سرگرم کننده است که یکی از مولفه های کلیدی در محل کار و کلاس که آشپز دانا رودریگز و او را شریک کسب و کار تونی Maciag باز در سال 2014 در 2500 Larimer خیابان و در آن خواهر و برادر جوان سوپر مگا Bien در سراسر خیابان در ربط هتل.

رودریگز در حال انجام همه چیز را او می تواند به خدمت و فروش مواد غذایی برای بایگانی اطلاعات و تحویل تا دنور رستوران های مجاز را به طور کامل بازگشایی on May 11. “ما تا به اینجا بوده است در 4:30 صبح هر روز صبحانه burritos” آشپز یادداشت و او و Maciag باید تبدیل به کار و کلاس پاسیو به یک پیاده روی-مواد غذایی-خدمات ایستگاه برای هر دو رستوران ها به طوری که آنها می تواند فوق العاده مگا Bien به طور کامل باقی می ماند و کارآمد است.

اما گرفتن آن حس سرگرم کننده شامل حتی بیشتر تفکر خلاق بنابراین به جای فقط فروش کارت های هدیه در تخفیف برای مشتریان به استفاده از یک بار در رستوران بازگشایی Maciag و رودریگز آمد تا با بیشتر گزینه های فریبنده. وجود دارد پاسیو و دوشنبه شب buyouts برای 500 $و $5,000 بود و Maciag آمد تا با ایده ارسال رودریگز به طبخ در خانه های مردم است که اجرا خواهد شد 1000 $برای یک گروه از شش نفر است.

"Wierd times. Good food," at Work & Class.

“Wierd بار. خوب غذا” در محل کار و کلاس.

اوان Semón

اما رودریگز می گوید وجود دارد تا به حال به چیزی شریک زندگی خود را می تواند انجام بیش از حد حتی اگر او یک آشپز است. Maciag آن را به عنوان نظر می رسد یک کارشناس خودرو detailer بنابراین شما می توانید خرید خود ماشین شستن خدمات برای 250 $که همه را به کارکنان و او حتی نشان می دهد تا در یک لباس شنای زنانه دوتکه (و یا حداقل این است که تهوع). رودریگز می گوید آنها در حال حاضر به فروش می رسد بیشتر در پارتی-اتاق buyouts از آنها در اصل برنامه ریزی شده و از بعد از ظهر مارس 30, آنها همچنین می خواهم به فروش می رسد یک زن و شوهر از رستوران buyouts. “این معاملات بزرگ” او اشاره می کند. “ما شما را بعد از ضربه اما در حال حاضر ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما در حال انجام کاری برای کارکنان.”

به دنبال ایمنی کارکنان, کارمندان و خود را اولویت او ادامه می دهد به طوری که او را به انجام همه چیز را به مطمئن شوید که همه سالم باقی می ماند. “آن را سخت به نگه داشتن هر کس در فاصله اما این یک شوخی نیست, بنابراین ما در حال ساخت آن کار” آشپز می گوید.

و در حالی که منو برای دو رستوران منتقل کرده اند کمی به ارائه بهترین کیفیت در مواد غذایی به رفتن رودریگز می گوید: به حداقل رساندن ضایعات مواد غذایی مهم تر از همیشه. “ما در حال هدر رفتن مواد غذایی; ما روزانه قیمت های ویژه و ارسال می کنیم برخی به پناهگاه ما ارسال برخی از خانه با کارکنان” او اشاره می کند و می رود که برای کاغذ توالت هم که Maciag مطمئن ساخته شده کار و کلاس های به عنوان به زودی به عنوان کمبود رسید.

بنابراین شما می توانید یک اتومبیل شام در خانه از یکی از سرآشپزها بالا در شهر (“آشپزخانه خود را و مهارت های خود را” کار و کلاس می گوید) و یا حتی فقط کارت های هدیه با قیمت $1 به $1 میلیون دلار با توجه به eatery.

حتی در سخت ترین زمان یک رستوران هنوز هم می توانید کمی سرگرم کننده است.

هر دو مواد غذایی و نوشیدنی منوها را می توان در محل کار و کلاس و فوق العاده مگا بین وب سایت (همه انتخاب کنید تا سفارشات برای هر دو رستوران ها تحویل داده خواهد شد در محل کار و کلاس). صبحانه burritos در دسترس هستند روزانه از 8 تا 11 صبح با ناهار و شام ارائه شده از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر بازدید از محل کار و کلاس Facebook صفحه دیگر به روز رسانی. تماس 303-292-0700 یا ایمیل [email protected] به محل سفارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>