ولز فارگو دیگر وام دهندگان OK وام مسکن تسکین با توجه به COVID-19

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) – چهار ملت بزرگترین بانک ها توافق کردند که به طور موقت به حالت تعلیق مسکونی پرداخت وام مسکن برای کالیفرنیا تحت تاثیر coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

اعلام می آید بیش از 1 میلیون کالیفرنیا زمینه برای مزایای بیکاری از مارس 13 از آنجا که بسیاری از کسب و کار مجبور به تعطیل به دلیل ایالتی “در خانه ماندن” منظور جلوگیری از گسترش ویروس.

ولز فارگو ما بانک سیتی و جی پی مورگان چیس اند همه موافقت کردند به صرف پرداخت وام مسکن برای افراد مبتلا به کوروناویروس. اضافی 200 دولت منشور بانک ها و اتحادیه های اعتباری ساخته شده مشابه تعهدات او گفت:.

اما Newsom اشاره بانک مرکزی آمریکا با تعلیق پرداخت برای یک ماه. “من امیدوارم که آنها تجدید نظر خواهد کرد و به کسانی که دیگر بانک ها هستند که wiling به انجام کار درست” او گفت:.

Newsom گفت: هر کس که واجد شرایط بدون در نظر گرفتن چه مقدار پول آنها را. او گفت: مالکان باید “نوعی از اسناد و مدارک” اما او به جزئیات است.

این خبر پس از کنگره درباره توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای حفظ اقتصاد شناور در طول بحران. این طرح را افزایش هفتگی مزایای بیکاری توسط 600 دلار بیش از آنچه متحده در حال حاضر ارائه.

پیش بینی افزایش درخواست Newsom خواست مالکان به گرفتن وقت خود را برای دریافت وام مسکن خود را در اسناد و مدارک به منظور قبل از تماس با وام دهنده خود را.

“اگر هر فرد تنها با یک وام مسکن مسکونی باعث می شود یک تماس تلفنی در همان زمان به بانک خود را, کسانی که تماس مراکز سقوط خواهد کرد” Newsom گفت.

Newsom ادامه داد: به اصرار مردم به coronavirus تهدید جدی تکرار مرگ یک نوجوان در لس آنجلس در اوایل هفته بود که آزمایش مثبت برای ویروس. لس آنجلس مقامات بهداشت باید پس از عقب نشینی خود اعلام کرد که یک کودک درگذشت از کروناویروس گفت: این امکان مرگ ناشی از چیز دیگری است.

در طول جلسه توجیهی روزانه های شهرستان در بخش بهداشت و درمان گفت: ناشناس کودک از شهر لنکستر در میان چهار مرگ و میر.

“هر چند اولیه آزمون نشان داد یک نتیجه مثبت برای COVID-19 مورد پیچیده است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر” و مورد نیاز ارزیابی توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ،

لنکستر شهردار R. رکس parris در, گفت:, a 17-year-old boy در بیمارستان بستری شده بود با مشکلات تنفسی و مرگ او را از شوک سپتیک یک واکنش به یک عفونت گسترده است که می تواند باعث خطرناکی پایین فشار خون و نارسایی ارگان ها.

Parris در گفت پدر پسر نیز coronavirus و مشغول به کار در یک کار که در آن او در تماس نزدیک با مردم است.

شهردار گفت که این پسر تا به حال ممکن است در دراز مدت مشکلات بهداشت و درمان در گذشته اما سالم بود به تازگی. او گفت که او نمی شکی نیست که نوجوانان درگذشت از عوارض COVID-19.

“ما اولین شهر در کشور به از دست دادن یک کودک که غیر قابل تحمل است به من,” او گفت:.

گزارش هفته گذشته توسط CDC هیچ coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در میان مردم 19 و تحت. که گروه سنی اختصاص کمتر از 3 ٪ از تمام بستری شدن در بیمارستان.

همانطور که با بسیاری از دیگر جوامع Lancaster یک موهاوی شهر 170,000 در شمال لس آنجلس شده است تلاش برای پیدا کردن آزمون و دنده محافظ برای مقابله با ویروس است. این شهر دستور داده است تا 100,000 کیت های آزمایش از اروپا parris در گفت.

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im