لس آنجلس (CBSLA/AP) – سیستم بانکی ولز فارگو خواهد پرداخت 3 میلیارد دلار به دولت فدرال برای حل و فصل مدنی و کیفری تحقیقات بیش از این رسوایی عظیم است که در آن کارکنان ایجاد میلیون ها نفر از حساب های جعلی بیش از یک دوره از چند سال به منظور دیدار با رفیع اهداف فروش.

حل و فصل اعلام شد در یک کنفرانس خبری روز جمعه در لس آنجلس با مقامات وزارت دادگستری ایالات متحده و کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

ابتدا در اطراف 2002 و در حال اجرا از طریق 2016 ولز فارگو کارکنان را باز کرد تا 3.5 میلیون جعلی بانک و حساب های کارت اعتباری بدون رضایت مشتریان و یا دانش با توجه به فشار از این شرکت برای دیدار با برخی فروش آستانه.

به 3 میلیارد دلار پرداخت شامل 500 میلیون دلار مدنی پرداخت به کمیسیون بورس و اوراق بهادار خواهد شد که توزیع این بودجه برای سرمایه گذاران که نهفته ولز رفتار است.

“از سال 2002 تا سال 2016, بازی, شیوه شامل جعل مشتری امضا برای باز کردن حساب های بدون مجوز ایجاد پین برای فعال و غیر مجاز, کارت بانکی, حرکت پول از میلیون ها نفر از مشتریان حساب های غیر مجاز به حساب در یک عمل شناخته شده داخلی به عنوان” شبیه سازی بودجه,’ باز کردن کارت های اعتباری و پرداخت صورتحساب محصولات بدون مجوز, تغییر, مشتریان واقعی تماس اطلاعات برای جلوگیری از مشتریان از یادگیری غیر مجاز از حساب و جلوگیری از ولز فارگو کارکنان از رسیدن به مشتریان برای انجام نظرسنجی رضایت مشتری و تشویق مشتریان برای باز کردن حساب آنها نه می خواستم و یا مورد نیاز”وزارت دادگستری گفت: در انتشار اخبار.

پس جعلی-حساب رسوایی به نور در سال 2016 چاه در حال حاضر پرداخت میلیاردها دلار جریمه به دولت فدرال و تنظیم کننده خورند مدیره آن دیده می شود و دو نفر از مدیران ارشد و دیگر مدیران سطح بالا ترک این شرکت است.

در سپتامبر سال 2016 ولز فارگو رسیده $185 میلیون دلار حل و فصل با شهر لس آنجلس برای رسوایی.

زمان ولز فارگو مدیر عامل چارلی Scharf که آغاز شده و این کار تنها چند ماه پیش از این بنا های اولیه اش شهرت در حل و فصل همه بانک سوالات حقوقی. او شده است بی پرده گفت که آنچه در این بانک را تحت مدیریت قبلی غیر قابل قبول بود.

“رفتار در هسته از امروز شهرک — و گذشته فرهنگ است که به موجب آن — قابل سرزنش هستند و کاملا مغایر با ارزش که در آن ولز فارگو ساخته شده بود” Scharf, در بیانیه ای.

برای خواندن جزئیات کامل در حل و فصل اینجا را کلیک کنید.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de