وندی وو از وندی وو Band: “من در بازی عروسی در نیویورک برای برخی از superfans. من تا به حال به من بوز PA برج در یک تاکسی که مرا در لبه پارک مرکزی. ‘نمی تواند شما را از هر گونه دورتر’ راننده گفت: حول دنده من از کابین. ایستاده وجود دارد در یک لباس و کفش پاشنه بلند با کل سیستم من به جامائیکا که busking خود رگی موسیقی در گوشه ای. نیم دوجین Rastafarians برداشت من دنده و بريدن آن در سراسر پارک مرکزی آواز و متراکم خود را Rastafarian موسیقی در طول راه.”

Wendy Woo Accidentally Played Eminem at a Wedding

کارل مسیحی Krumpholz

“من گذاشته همه از من پدال و آماده به بازی این عروسی فانتزی. من تا به حال یک جدید حلقه پدال بود که از پیش تنظیم شده با پس زمینه آکورد برای ‘Pachelbel Canon in D Major’ برای عروس به راه رفتن پایین راهرو به. وجود من بود در مقابل همه این افراد و پرداخت دیگران بزرگ می شود وجود دارد. عروس همه آماده بود به من لگد پدال برای شروع آهنگ. رپ حلقه آغاز شده و با فرزندان من آواز یک Eminem آهنگ خارج از زمان و خارج از سنکرون. جمعیت خندید و من دست پاچه. من لگد پدال دوباره ‘Pachelbel Canon’ آغاز شد.”

Wendy Woo Accidentally Played Eminem at a Wedding

کارل مسیحی Krumpholz

این وندی وو گروه نقش دیکنز خانه اپرا در برکلی در روز شنبه, آوریل 29.

یادداشت سردبیر: دنور Bootleg یک سری chronicling داستان از گروههای محلی توسط دیرین دنور کاریکاتوریست کارل مسیحی Krumpholz. بازدید Krumpholz وب سایت برای دیدن بیشتر از کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de