‘ما نمی شیم مرحله نهایی مسابقات’:, معترضان, پلیس باقی می ماند مسالمت آمیز در تظاهرات خارج از شهردار را در Hancock پارک

هنکاک پارک (CBSLA) — در حالی که L. A. شهردار اریک Garcetti مشغول به کار بود در تالار شهر هزاران نفر از معترضان همگرا روز سه شنبه در اعتراض به مارس 25 مرگبار دستگیری جورج فلوید در مینیاپولیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

این تظاهرات که باقی مانده است به طور کامل صلح آمیز بود یکی از سه در لس آنجلس به خود جلب کرد که صدها نفر روز سه شنبه مشخص شده است که روز هفتم از ناآرامی برای شهرستان.

بلندگو ایستاده بود در مقابل جمعیت, داستان های به اشتراک گذاری و بحث در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. در زمان آنها شعار می دادند عبارات مختلف از جمله “پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

مردم شروع به جمع آوری با علائم خارج شهردار Hancock پارک اقامت در بعد از ظهر روز سه شنبه و با آنها ملاقات با حضور پلیس.

در حالی که برخی دیگر از اعتراضات در هفته گذشته تبدیل شده اند زمان این یکی نیست.

بیشتر:

حتی به عنوان 6 p. m. countywide مقررات منع رفت و آمد نورد در اطراف برخی از جمعیت باقی مانده است. فرمانده پلیس لس آنجلس Cory Palka گفت: ماموران نخواهد بود با استفاده از یک نمایش قدرت برای روشن شدن این منطقه است.

“این گروه بوده است که برجسته, تعاونی,” او گفت:. “آنها نشان داده ایم که آنها نیاز به. در حال حاضر وجود دارد چند چپ که به وضوح به طور بالقوه محرکین اما ما نمی شیم مرحله نهایی مسابقات در اینجا. ما میخوایم صلح آمیز است و ما قصد نشان دادن شفقت در اینجا.”

در اوایل بعد از ظهر Palka دیده می شد صحبت با برگزارکنندگان تجمع خارج Garcetti خانه.

“ما فقط به حال یک گفت و گو” او گفت:, گفتگو. “من امیدوارم که ما به نوعی از درک متقابل [و] است که ما می تواند همچنان به جلو حرکت کند.”

Palka که در زمان زانو با معترضان در هالیوود روز دوشنبه دوباره با معترضان در, Hancock, پارک روز سه شنبه را محکوم به مرگ جورج فلوید و گفت: او را درک معترضان’ پیام.

“این وحشتناک, وحشتناک, فاجعه و بی عدالتی در این کشور و آن را غیر قابل قبول” او گفت:. “ما نیاز به رفع این بی عدالتی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>