‘ما در حال حاضر را که در معرض خطر’: غرب هالیوود آغاز می شود اجرای صورت دستور پوشش به عنوان Coronavirus موارد سنبله

غرب هالیوود (CBSLA) — نمایندگان با لس آنجلس کلانتر غرب هالیوود ایستگاه شروع اجرای پوشش چهره سفارشات.

“من نمی خواهم به نوشتن هر گونه استناد” سروان. ادوارد رامیرز گفت. “من قطعا امیدواریم که مردم را به پیروی اما ما که به عنوان یک گزینه اضافی دندان به آنچه ما در حال حاضر انجام می دهند.”

رامیرز گفت که از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت صورت پوشش سفارش در ماه ژوئن و معاونان شده اند آموزش ساکنان مورد نیاز. اما با توجه به های اخیر نگران کننده سنبله در coronavirus موارد این شهرستان از غرب هالیوود تصمیم به سرکوب کسانی که نمی پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

“در این شهرستان از غرب هالیوود, ما یک جمعیت سالمندان,” او گفت:. “ما یک جمعیت که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد و ما مایل به گرفتن خطر آن با جامعه ما است.”

اجرای تیم خواهد بود در تعیین روز و زمان و هنگامی که آنها می آیند در سراسر کسی پوشیده نیست چهره ای پوشش و معاونان اول بپرسید اگر آنها یکی است. اگر آنها نمی, نمایندگان ارائه آنها را با یک و از آنها بخواهید به آن را قرار داده است.

“امید ما این است که فرد را مطابق” رامیرز گفت. “اگر شخص حاضر به پیروی از ما به آنها بگویید که آنها در حال رفتن به ترک شهر محدودیت و اگر آنها حاضر به ترک شهر محدود و سپس ما را به موضوع استناد.”

مردم با پوشیدن یک چهره پوشش را 250 دلار جریمه برای اولین جرم 1000 خوب برای جرم دوم و 5000 دلار جریمه برای سومین جرم. هر یک از این جریمه ها به همراه اضافی 50 دلار هزینه.

“من فکر می کنم یک مالی در نتیجه یک راه برای دریافت این پیام در سراسر” دیوید Salas غرب هالیوود resident گفت.

اما غرب هالیوود است که در اقلیت یکی از تنها دو جامعه که اعلام کرده اند آنها آغاز خواهد شد ماسک اجرای حکم با استناد. دیگر سانتا مونیکا اعلام کرد اقدام مشابهی را برای روز شنبه.

اداره پلیس لس آنجلس و پاسادنا اداره پلیس هر دو گفتند که در ادامه به آموزش های عمومی و به دنبال رعایت داوطلبانه.

“ما در حال انجام چیزی متفاوت تر از سایر اداره پلیس در ایالت کالیفرنیا می تواند انجام دهد” رامیرز گفت. “ما فقط تصمیم به انجام آن در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de