‘ما در حال تلاش برای افتخار آرم و احترام’: Blackhawks هیچ برنامه ای برای تغییر نام

واشنگتن NFL تیم روز دوشنبه اعلام کرد که از آن خواهد شد تغییر نام مستعار خود را.

این Blackhawks, اما, انجام خواهد شد هیچ چیز مانند.

                                                                                                                                                                                                                       

این تیم منتشر شد بیانیه یک هفته پیش جایگاه خود را در پشت نام مستعار و گفت: “آرم نماد مهم و تاریخی فرد, Black Hawk, ایلینوی,’ Sac & Fox کشور که رهبری و زندگی الهام بخش نسل از آمریکایی های بومی جانبازان و عمومی است.”

مدیر کل استن بومن است که با این تیم برای نزدیک به 20 سال گفت: او طول می کشد “از غرور زیادی در کار برای شاهین” است و او می ایستد پشت این تصمیم است.

“ما در حال تلاش برای افتخار آرم و احترام” بومن گفت. “قطعا وجود دارد یک خط خوب بین احترام و بی احترامی. … آن چیزی که مهم است برای ما برای شروع گفت و گو و سپس به دنبال از طریق در آن گفت و گو است. و آن چیزهایی که در حال حاضر اتفاق افتاده است.

“ما سعی کرده ایم به شرکت در گذشته و ما می خواهیم به انجام یک کار بهتر در حال حرکت رو به جلو و مطمئن شوید که تمام بازیکنان ما درک میراث و به همین دلیل است که ما Chicago Blackhawks. ما را به غرور و افتخار در آن است.”

پایان شاهین’ بیانیه رسمی که منتشر شد در تاریخ 7 ژوئیه گفت: “حرکت رو به جلو ما متعهد به بالا بردن نوار حتی بالاتر برای گسترش آگاهی از Black Hawk و سهم مهم از همه آمریکایی های بومی مردم است. ما ادامه خواهد داد به عنوان جانشین ما نام و هویت و انجام خواهد داد تا با تعهد به تکامل است. تلاش ما در این منطقه شده اند صادقانه و چند وجهی و مسیر رو به جلو را در آن تجربه به رشد به عنوان یک سازمان و گسترش تلاش های ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de