ورنر موافقت خود را با چلسی حرکت shuns لیگ قهرمانان شانس

متافوتبال-چلسی موافقت کرده است به مقابله با لایپزیگ به ثبت نام مهاجم تیمو ورنر که تنظیم شده است برای پیوستن به ماه آینده و اجتناب فرصت بازی برای این باشگاه آلمانی در لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی.

لیگ برتر انگلیس تیم در حال حاضر توافق با ایران در اصل با ورنر پس از ملاقات با آزادی او بند در حدود 60 میلیون یورو ($68 میلیون).

                                                                                                                                                                                                                       

‘œHe لینک تا با هم تیمی های جدید خود در ماه جولای منوط به عبور از یک معاینه پزشکی,’� چلسی گفت.

با وجود نداشتن ورنر زمانی که به حالت تعلیق در لیگ قهرمانان رزومه در ماه اوت لایپزیگ خواست او را به خوبی گفت: “œwe شده اند با هم.”

ورنر شد با لایپزیگ زمانی که از آن ساخته شده آن بالا پرواز اولین در سال 2016 و او همسان باشگاه به ثمر رساند رکورد 93 در روز چهارشنبه در برابر فورتونا Düsseldorf.

‘œWe به دست آورده ام خیلی با هم و به عنوان یک بازیکن جوان من قادر به ادامه توسعه من در یک راه مناسب و تبدیل شدن به یک بازیکن تیم ملی,” ورنر گفت. “برای من روشن بود که قدم بعدی من خواهد من را در خارج از کشور بود که همیشه رویای من.

“این یک تصمیم در برابر RB لایپزیگ اما برای من رویایی برای یک روز بازی در لیگ برتر قوی ترین لیگ در جهان است. و در حال حاضر من فرصتی برای برداشتن قدم بعدی با یک باشگاه اروپا. من بسیار هیجان زده در مورد این ماجراجویی جدید در مورد جو و در مورد فوتبال در انگلستان است.’�

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de