WesDawg آماده است تا منجر به بسته

در سال 2017, زمانی که Westword اول تحت پوشش دنور رپ Wesley, سکس با نام مستعار WesDawg ما نوشت که او یک هنرمند به تماشای. سه سال بعد با دو کتاب و یک سوم در مورد به رها کردن او رفته از های مرحله با مردم محلی به headlining خود کنسرت و تور در سراسر کشور.

“من فقط متمرکز شده است در بسیاری از موسیقی های کسب و کار جانبی آن — گرفتن کسانی که معاملات توزیع و چیزهای مانند آن” Daniels توضیح می دهد. “از آنجا که شما همیشه می توانید رها کردن موسیقی است. آن چه شما می خواهید به آن را انجام دهد و چگونه شما می خواهید به آن بازار است. این چیزی است که من بوده ام در سال گذشته.”

برای Daniels که در زندگی است بیشتر عمر خود را در Montbello که همچنین به معنای جسارت خارج دنور. برای هفت ماه گذشته او را منعکس بین لاس وگاس و کالیفرنیا انجام به عنوان بسیاری از نشان می دهد و باز میکروفون که ممکن است برای گرفتن نام خود در خارج وجود دارد. آن را کاملا متفاوت پرنیان از تجربه خود را در زادگاه خود به صحنه که در آن بیش از حد اغلب او می گوید: هنرمندان هستند تا با تمرکز بر خود را که آنها قادر به نشان می دهد تا برای هر یک از دیگر. دانیلز می یابد جوامع جدید با طراوت.

“باز میکروفون واقعا خوب هستند [در وگاس],” او می گوید. “آنها واقعا بسته بندی شده. آنها واقعا دوست دارم. حمایت است که واقعا متفاوت از بازگشت به خانه, شما می دانید. آنها در واقع ماندن و پشتیبانی و تماشا کنید.”

دانیلز که همیشه فکر می کردم که دنور صحنه مورد نیاز یک جامعه قوی تر شروع رپ در دبیرستان جایی که او نیز به دنبال شور و شوق برای بازی بسکتبال.

“من استفاده می شود به freestyle rap با دوستان من فقط شوخی با آن,” او می گوید. “اما پس از آنها را به زندان رفت من شد جدی تر با آن و بیشتر از یک قصه با آن است. گفتن داستان خود را و گفتن داستان من — چیزهایی که ما از طریق رفت و در حال رشد چیزهایی که ما از طریق رفت و در دبیرستان و همه چیز را که رهبری هر کس به جایی که آنها در حال حاضر. من فقط در ادامه به رفتن با آن زندگی اتفاق افتاده…و این فقط به من بیشتر سوخت به نوشتن و نوشتن و نوشتن و گفتن داستان است.”

دانیلز صدا و سبک هستند و تحت تاثیر برخی از hip-hop بزرگترین گوهای مانند Kendrick Lamar and Lil Wayne دو نفر از هنرمندان مورد علاقه خود را. مانند آنها را به او ارائه می شود هر دو باشگاه پسند سوابق و روایت محور آگاهانه قافیه با ظرافت است. دانیلز همچنین مدل های حرفه ای خود را در رپرهای که انجام کارهای راه خود را.

“در مستقل طرف خواهد بود Nipsey Hussle,” او می گوید. “به عنوان یک هنرمند مستقل, من قطعا به دنبال [این] مراحل است که Nipsey آیا فقط اینکه مالکیت همه چیز شبیه به آن.”

در حالی که Daniels موسیقی است که تا حد زیادی مربوط بشرح حال او را نیز تحت تاثیر فیلم و تلویزیون به خصوص نشان می دهد و فیلم است که به تصویر کشیدن مافیا فرهنگ است.

“فقط در حال رشد و تماشای تمام اراذل و اوباش, فیلم, مثل رفقای خوب و کازینو — چیزهایی مانند که همیشه مورد علاقه من, فیلم,” او توضیح می دهد. “هنگامی که من شروع به انجام music, من فقط می خواستم برای نشان دادن تم های مختلف چیزی متفاوت از آنچه هر کس دیگری انجام شده بود در این شهر است. بنابراین من فقط به آن مافیا موضوع است.”

یکی از اولین کتاب های در ساوندکلاود بود با عنوان مافیای موسیقیو پاییز گذشته او منتشر پیگیری, مافیای موسیقی 2. بسیاری از آهنگ های خود را شامل کلیپ های صوتی از اراذل و اوباش مربوط به رسانه ها از جمله “Killa” اولین تک منتشر کردن پروژه های آینده.

این outro به آهنگ یک مونولوگ از مجموعه تلویزیونی بارش برفاست که در حدود سال 1980 کرک کوکائین بیماری همه گیر. در حالی که او ad lib, growls و گروه کر “من یک قاتل من یک قاتل هستم یک قاتل” ممکن است به عنوان خشونت دانیلز می گوید: این آهنگ نماد سرسختی خود. “من احساس می کردم که آهنگ آن را ساخت یک بیانیه است. آن بود گفت: من بسیار در اینجا به ماندن بگیرید. من قصد ندارم هیچ جا. شما می توانید هر کسی در برابر من. شما می توانید خط من با بهترین. من یک قاتل است. من وفق دهند.”

“Killa” اولین تک Daniels آخرین پروژه که منتشر خواهد شد در فوریه 14. Mixtape با عنوان گرگ Montbelloیک ادای احترام به یکی دیگر از فیلم مورد علاقه, گرگ وال استریت. هر چند نه یک کانگستر فیلم شخصیت — و عزم خود را به چیزی از خود رفتن از فروتن underdog به احترام wolf — الهام بخش دانیلز.

“سه یا چهار ماه پیش من در صحبت کردن به دوستان من در مورد انجام یک تم. من عاشق گرگ وال استریت. من عاشق این فیلم. بنابراین من فکر کردم این امر می تواند سرد به mixtape که فقط گفتن طرف من از همه چیز در کنار من از اینکه توسری خور و آینده از تقریبا هیچ چیز به جایی که من هستم در حال حاضر. درست مثل او در این فیلم underdog از Montbello است که تقریبا در بالای صفحه.”

با برخی از ملی, موفقیت, کون کمک کردن دنور دیگر جنبهی نوازندگان. در گذشته او را آوازی است در مورد عدم وجود رفاقت در شهرستان صحنه موسیقی. در حالی که او فکر می کند آن را به تدریج بهبود او هنوز هم نا امید شده توسط خودپسندی و فردگرایی او می گوید طاعون دنور هیپ هاپ.

“من فکر می کنم آن را به آرامی شروع به رشد می کنند تا آنجا که باز میکروفون,” دانیلز می گوید. “اما تا آنجا که هنرمندان از رفتن به دیگر نشان می دهد و مردم را به حمایت من احساس می کنم که آن را هنوز فاقد برخی از مناطق. من احساس می کنم هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نفرت محلی ، من احساس می کنم هر کسی می خواهد به بهتر از همه به جای همکاری با یکدیگر.”

به جشن هنرمندان که او فکر می کند در حال ساخت مثبت سهم به کلرادو, hip-hop, کون بزرگ میزبانی نشان می دهد در خانه مادر خود را در فوریه 19, مناسب با عنوان Underdog, ویترین. او را تیتر یک صف گسترده است که او سازمان یافته خود را از جمله DavidSoldOut, Igknight Flo & Emigine, Fa$tLife دوقلو همین آیه BellSide نیو, Elle, سبز, Dre, غرفه Disobey303, Paisha عشق و KBI.

“من برداشت این هنرمندان چون قبل از من قرار داده و نشان می دهد با هم, من به دنبال شده بود در کار سخت خود را, و من احساس می کنم مانند آنها همه شکست,” دانیلز می گوید. “بسیاری از نشان می دهد که اتفاق می افتد در بسیاری از اوقات شما فقط باید مستقیم رپ. هیچ R&B; آن را فقط رپ, رپ, رپ. بنابراین من می خواستم برای تعویض آن است. من میخوام برخی از رپ اما در همان زمان باید کمی جاز و R&B احساس می کنم.”

توسری خور ویترین ارائه شده توسط بوگی شیار سرگرمی را در خانه مادر خود را در 8 p. m. روز شنبه, مارس 19. بلیط برای 21+ نمایش 5 دلار در پیشبرد و یا 10 دلار در روز نشان می دهد. پیدا کردن بلیط و اطلاعات بیشتر در yourmomshousedenver.com.

گوش دادن به WesDawg و بیشتر مورد علاقه های شما از Westword نویسندگان ما Westword کارکنان میدارد لیست پخش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im