غرب شفق واحد منطقه 129 باز خواهد شد 100% از راه دور این سقوط

در جولای 31, West شفق واحد منطقه 129 سرپرست جف کریگ منتشر شد نامه ای به جامعه در مورد باز کردن 100% از راه دور با دانش آموزان اختصاص یافته به کلاس های درس مجازی در مدرسه آنها به طور منظم شرکت کنند.

این نامه همچنین می تواند به عنوان خوانده شده در www.sd129.org/20-21-reopening-plan.

                                                                                                                                                                                                                       

“این COVID-19 همه گیر در ادامه به تاثیر عمیقی در زندگی روزانه ما است. تکامل از ویروس خواهد شد و در ادامه به تعریف ما چگونه کار می کنیم, معاشرت و یادگیری به صورت نامعین دوره از زمان است. این مسئولیت من به عنوان سرپرست به نگه داشتن پهلو به پهلو از توسعه وضعیت و پاسخ و انطباق با حفاظت از سلامتی و ایمنی کودکان و کارکنان در مراقبت از من.

آن را با احساسات مخلوط که من به توصیه به غرب شفق هیئت مدیره مدرسه که همه دانش آموزان شروع 2020-21 سال تحصیلی در آموزش مجازی محیط زیست است.

این است که در تلاش برای دیدار با زمان بهداشتی دستورالعمل ها و نگه داشتن ما دانش آموزان و کارکنان سالم است. لطفا درک کنید که این یک تصمیم دشوار و در حالی که ما می دانیم که بسیاری از خانواده ها و اعضای هیات خوش آمدید, تغییر, ما متوجه بسیاری از دیگران را ندارد.

به عنوان ما در معیارهای که تحت تاثیر این تصمیم من می خواهم پیشنهاد زیر است:

• تصمیم اخیر توسط ایلینوی دبیرستان انجمن (IHSA) به حرکت “بالاتر از خطر” ورزشی بعد از آن تاریخ است که یک بیانیه قوی. اگر آن را امن برای ورزشکاران در تماس نزدیک برای نود دقیقه از تمرین آن را امن برای آنها در تماس نزدیک برای پنج تا شش ساعت در داخل خانه در طول روز در مدرسه?

                                                                                                                                                                                                                       

• همچنین در این هفته شهرستان در بخش بهداشت و درمان فاش کرد که آنها نمی خواهد که منابع برای مدیریت تماس ردیابی روند. بدون این کمک های ما پیش بینی است که ما نیاز به حذف متعدد دانش آموزان و کارکنان مدرسه برای حداقل دو هفته فقط با یک پتانسیل قرار گرفتن در معرض.

• اخیر ارشاد از مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در حال حاضر می گوید که مدارس باید توسعه روال که جلوگیری از مکرر قرنطینه از دانش آموزان که اغلب بیمار و یا کسانی که بیماری هایی که در آینه COVID-19 علائم. پس COVID-19 علائم آینه کسانی که از تعداد بی شماری از بیماری های دیگر این وظیفه می تواند در کنار غیر ممکن است.

• ملاحظات اجرایی است که تعریف ما چگونه جدا کردن فضاهای بزرگ به منظور خدمت بیشتر دانش آموزان در حال حاضر به تغییر نیاز به کف به سقف موانع فیزیکی که همچنین دیدار با آتش کد. این است که دشوار و گران وظیفه با توجه به اندازه ما بسیاری از ورزشگاهها و سالن های غذاخوری.

• در نهایت وجود یک عامل پایداری. از کسانی که در تکمیل فرم انتخاب 40 درصد از ما در مدرسه ابتدایی خانواده در 31% از ما مدرسه خانواده و 24% از مدرسه ما و خانواده های انتخاب مجازی آموزش مجازی مدل ما نیاز اضافی 55 معلمان به منظور تسهیل در این بخش است. این شماره را در نظر می گیرد فروپاشی چندین فرد در بخش ها و با استفاده از چهره های محافظه کار هزینه حدود 3.3 میلیون نفر است.

                                                                                                                                                                                                                       

ما به عنوان نگاه به آینده به سقوط 2020, من می خواهم پیشنهاد:

1. ما را به تاخیر شروع مدرسه توسط چهار روز. به جای شروع در دوشنبه ، 18 ما آغاز خواهد شد در روز دوشنبه Aug. 24.

2. ما خواهد بود “همه مجازی” از طریق Oct. 30.

• معلمان خواهد بود آموزش در هر دو همزمان و ناهمزمان روش.

• همه کارکنان باید از کلاس های درس خود را و یا دفاتر.

• ما آغاز خواهد شد به آرامی معرفی خود شامل دانش آموزان و دیگر جمعیت های بازگشت به مدرسه در اوایل ماه سپتامبر. ما برنامه ای در حال رشد است که گروهی از شناسایی دانش آموزان است.

3. ما ارزیابی وضعیت ما در اوایل ماه اکتبر برای اجرای یک طرح که متناسب با محیط و شرایط که در آن زمان.

• در Oct. 13 ما را ارزیابی ما از وضعیت و شرایط فعلی.

• در Oct. 23 ما قطعی مناسب ترین طرح.

• در نوامبر. 2 است که در شروع سه ماهه دوم ما اجرا خواهد شد تعیین می شود برنامه.

ما درک می کنیم که با این طرح جدید خواهد آمد سوالات جدید. در تلاش به عنوان شفاف و پاسخگو به عنوان ممکن است ما خواهد بود پاکسازی از ما سئوال خواهد شد و شروع به پرداختن به پرسش های جدید به زودی.

در پایان من می خواهم به تاکید است که آموزش مجازی ناحیه 129 را پیاده سازی این اوت نمی خواهد به نگاه مانند آن را در ماه مارس است.

من همچنین می خواهم به تاکید است که ما متعهد به ادامه کار با خانواده ها نه فقط در دانشگاهیان اما در نيازهای اجتماعی و عاطفی دانش آموزان و ما ادامه خواهد داد به انجام بخشی از ما برای به اشتراک گذاشتن منابع مربوط به نیازهای اساسی مانند امنیت غذایی.

این تجربه تیز کرده به نقش مهم مدارس در این جامعه در تمام جبهه ها است و ما مشتاقانه منتظر باز شدن مدارس از لحاظ جسمی در برخی از نقطه در زمانی که شرایط آن را امن برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر