غرب L. A. داروساز شارژ با قیمت درآوردن پس از شکایت او فروش KN95 ماسک برای او هزینه

لس آنجلس (CBSLA) — غرب L. A. داروساز متهم شده است با قیمت درآوردن به گفته مارک تا KN95 ماسک بیش از 50% در میان coronavirus همه گیر دولت دادستان کل خاویر بکررا گفت.

کاترین گلیان, انجام کسب و کار به عنوان RxAll داروخانه متهم شده است با یک تعداد از بزه قیمت سنگ آهن در بازار پس از قیمت سنگ آهن در بازار ممنوع شد توسط یک فرمان اجرایی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. منظور منع کسب و کار است که فروش نیست برخی اضطراری مربوط به موارد قبل به اورژانس اعلام اعلام شده در مارس 4 از شارژ یک قیمت برای آیتم هایی که بیشتر از 50% بیشتر از فروشنده هزینه خرید.

گلیان مجوز داروساز که در عمل خود را مستقل کسب و کار RxAll داروخانه در بورلی رانندگی در لس آنجلس نه چندان دور از بورلی هیلز ماریوت.

یک مصرف کننده شکایت علیه RxAll داروخانه باعث شد تحقیقات توسط وزارت دادگستری کالیفرنیا است که در بر داشت گلیان شده بود خرید ماسک برای 5 دلار در هر, و فروش آنها را برای $10 — 100% بیشتر از هزینه به صورت ماسک به گفته دادستان کل کشور ، مقامات گفت که او در بر داشت به ادامه مارک تا قیمت ماسک های 100% حتی بعد از اینکه هشدار داد توسط عوامل ویژه ای است که او در نقض فرماندار سفارش.

هر کسی که معتقد است آنها قربانی قیمت سنگ آهن در بازار می تواند شکایت با دفتر دادستان کل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de