هوستون — در یک شب هنگامی که Houston Rockets به ثمر رساند 140 امتیاز همه کسی می خواست به صحبت در مورد دفاع از خود.

راسل وستبروک و جیمز هاردن در ترکیب 63 امتیاز به عنوان موشک میره به پنجمین پیروزی راست 140-112 بیش از ممفیس گریزلیز در روز چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

سخت انباشت اشیاء بدست آمده تا 30 امتیاز بدون بازی در سه ماهه چهارم و وستبروک که تا به حال 33, نشستم خوب با حدود شش دقیقه باقی مانده است. این دو تا به حال 46 امتیاز حاصل کار دو تیم به عنوان هوستون ساخته شده 73-47 منجر شود.

اگر چه موشک اجازه دهید تا کمی در دفاع با سرب پس از حاصل کار دو مربی Mike D’Antoni raved در مورد تیم خود را در تلاش قبل از شکستن.

‘œIt بود فقط خیلی خوب فعالیت در خطوط” D’Antoni گفت. ‘œOur دفاع, بازگشت, بوکس, از, همه چیز در که نیمه اول بود فقط واقعا خوب است.”

اضافه شده سخت: ‘œWe در نهایت در حال گرفتن وجود دارد, دفاعی, و این چیزی است که آن را به ما به نفع خود بازی. … اگر ما می خواهیم برای رسیدن به جایی که ما می خواهیم به رفتن ما به تعامل و قفل در پایان دفاعی و ما انجام دادیم.”

راکت قرار دادند و مزیت های خود را به 35 بعد از به ثمر رساندن اولین نه امتیاز از سه ماهه سوم. گریزلیز پس از آن گل بعدی 13 امتیاز پوش 3-اشاره گر از د’Anthony ملتن به قطع آن را به 82-60 با حدود 7½ دقیقه چپ در این دوره است.

                                                                                                                                                                                                                       

D’Antoni به نام یک فاصله و موشک رو در مسیر برگشت پس از آن با استفاده از یک 10-3 جهش با 3s از P. J. تاکر و سخت به گسترش آن به 92-63 میدوی را از طریق سه ماهه.

‘œOn دفاع ما در ارتباط است و هجومی ما نمی تواند محافظت” Austin رودخانه ها گفت:. ‘œSo من فکر می کنم ما بهترین تهاجمی تیم در لیگ و زمانی که دفاع ما است تا پر ما تبدیل به یک تیم به ضرب و شتم.”

یک 9-0 اجرا در اواخر سوم رو گریزلیز در 17 اما راکت بسته کردن دوره با 11-5 جهش پوش 3 از رودخانه ها در زنگ به 111-88 منجر به چهارم.

دیلون بروکس به حال 22 امتیاز برای گریزلیز که به پایان رسید 0-4 در طولانی ترین سفر جاده ای از فصل.

ممفیس مربی تیلور جنکینز امیدوار است تیم او می تواند یاد بگیرند که از این زمان دشوار است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œWe آماده برای به دست آوردن خانه و در ادامه به بازگشت به کار” او گفت:. ‘œThis یک تجربه بزرگ برای ما بچه ها. آن را دشوار چهار بازی کشش اما وجود دارد بسیاری از بازی ها به بازی می شود. فقط به ما روحیه بالا و حفظ بهتر است.”

وستبروک نیز تا به حال نه ریباند و هشت پاس گل پس از از دست رفته روز دوشنبه بازی با انگشت شست درد. آن دوم خود را مستقیما 30-نقطه بازی و چهارم در آخرین پنج.

سخت ضربه هفت 3-اشاره گرها در یک شب هنگامی که موشک ساخته شده 23 50 از محدوده زمانی.

هوستون برنده خط شروع در بازی قبل از این همه ستاره و راکت را به ثمر رساند 120 امتیاز یا بیشتر در هر چهار برنده پس از ضرب و شتم طلایی ایالت یوتا و نیویورک قبل از شنبه را تار و مار.

نکته-INS

گریزلیز: Melton دریافت flagrant foul 1 برای سخت ناپاک در رابرت کاوینگتون در اوایل سه ماهه سوم. … جوناس Valanciunas تا به حال 16 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. … جعفر Morant به ثمر رساند و 12 امتیاز با نه کمک.

راکت: G اریک گوردون از دست رفته بازی پس از کبودی زانو راست دوشنبه شب. … Thabo Sefolosha نشسته با علائم شبه آنفولانزا. … وستبروک دریافت ویژگی های ناپاک فقط قبل از حاصل کار دو تیم برای آنچه که مقامات گفت: بعد از بازی متلک. … رودخانه ها تا به حال 23 امتیاز روی نیمکت. … کاوینگتن تا به حال سه بلوک برای پنجم خود را مستقیم بازی با حداقل سه.

وستبروک را تکنیکی

وستبروک را ویژگی های ناپاک به او NBA-بالا 14 این فصل است. اگر او دریافت دو بیشتر او خواهد شد به حالت تعلیق برای یک بازی بدون پرداخت هزینه.

‘œI قصد دارم به بیرون رفتن و حفظ رقابت,” او گفت:. ‘œI هستم عاطفی مرد اما این ویژگی های ناپاک.”

بعدی

گریزلیز: میزبان ساکرامنتو کینگز در شب جمعه.

راکت: بازدید از بوستون سلتیکز در شب شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de