Westword است که در اینجا برای شما!

ما می خواهیم برای به اشتراک گذاشتن با تمام خوانندگان ما این پیام است که رفت و به Westword مشترکین خبرنامه در 20 مارس:

اول از همه با تشکر از شما از ته قلب ما برای حمایت از Westword.

ما عشق ما خوانندگان زیرا بدون شما ما هرگز می تواند ایجاد یک نشریه که طی 43 سال باقی مانده است اختصاص داده شده به داستان گفتن که بدون ما به خوبی ممکن است رفته اند بی حد و حصر.

برخی از این داستان حتی ممکن است شده اند در مورد شما و یا بستگان یا دوستان خود را. آنها در مورد مکان ها و مردم شما می دانید و یا می خواستم به دانستن بیشتر در مورد. آنها در مورد سیاست, کسب و کار, غذا, شاهدانه, موسیقی, هنر و ورزش و تئاتر – تقریبا همه چیز را که باعث می شود دنور شهر باور نکردنی که در آن است.

با ما تماس بگیرید, احساساتی,, اما ما فکر می کنیم که در بسیاری از راه های که باعث می شود ما خانواده است. و ما مراقبت از خانواده ما است.

ما می دانیم که شما در حال تجربه مالی و اجتماعی و استرس های عاطفی ناشی از کوروناویروس. بنابراین ما می باشد. به عنوان کسب و کارهای محلی مجبور شده اند به طور موقت نزدیک و یا کاهش تبلیغات ما رنج می برد. هر کس در شرکت ما گرفته شده کاهش پرداخت و ما نیز تا به حال به غیر روحانی کردن معشوق همکاران. هیچ یک از ما نمی داند که همه چیز را به حالت عادی بازگشت و یا حتی چه عادی خواهد بود.

اما ما در حال نوشتن به شما اجازه می دانم که هر چه اتفاق می افتد, ما قصد داریم در اینجا به خدمت خوانندگان تبلیغ و بسیاری دیگر از همکاران ایم که به ما کمک کرد در ماموریت ما برای ارائه یک صدای مستقل برای مردم این شهر بزرگ است.

یکی از بزرگترین روزنامه نگاران, Edward R. Murrow, معروف نوشت که در این کشور “ما از تبار ترس مردان است.”

ما فکر می کنیم که می رود برای مردم دنور.

Murrow بود صحبت کردن در مورد وحشت از سرخ ها از 1950s. او با تأکید بر اهمیت تصمیم گیری مبتنی بر دلیل نیست وحشت و یا احساسات. وی یادآور شد آمریکایی ها که حقایق و شواهد مهم بودند به عنوان تشریفات قانونی.

ما فکر می کنم که پیام این است که حتی بیشتر مهم امروز است. ما در حال حاضر به شرط بندی که شما به توافق برسند. در واقع بر اساس ترافیک وب سایت ما در حال گرفتن برای ما coronavirus پوشش, ما می توانیم, ما می بینیم که شما انجام دهد. ما دیده ایم شبیه خوشه بر westword.com هنگامی که ما تحت پوشش انتخابات محلی و سایر اخبار مهم در حوادث. آن را لذت بخش می بینیم که بسیاری از مردم در دنور تکیه ما را به ماندن آگاهانه و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه. به همین دلیل ما نیز در حال کار سخت به آن را آسان برای پیدا کردن هفتگی نسخه قابل چاپ Westword, حتی اگر مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا محل ممکن است به طور موقت توقیف.

بله دنور ما هنوز چاپ روزنامه و آنها را در دسترس در همه Safeway فروشگاه ها در سراسر شهرستان. ما در حال کار با دیگر فروشنده به اضافه کردن دکه روزنامه فروشی, مکان خواهد شد و رها کردن مقالات در آپارتمان بزرگ و مجتمع های مشاع در اطراف شهرستان. اگر رستوران مورد علاقه خود را ارائه شده است را خارج و تحویل شما می توانید با ما وجود دارد. و در اینجا چیز دیگری است: اگر شما ترجیح می دهم به خواندن Westword در آن چاپ سنتی با فرمت اما واقعا گیر در خانه, شما می توانید ظریف تجربه خواندن با مرور آنلاین ما flipbook.

ما می خواهم برای ادامه به بخشی از زندگی خود را. به همین دلیل ما در حال نوشتن: به شما اجازه می دانم که ما هنوز در اینجا. ما خبرنگاران و سردبیران و عکاسان تصویرگران فروشندگان بخش تولید و کارگران و کسب و کار, اتاق کار کارکنان در حال کار نگه داشتن Westword رفتن و انجام کار لازم برای به دست آوردن شما اخبار.

ما ماندن در این مبارزه است. اجازه دهید آن را با هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر