‘ما شده ایم بی سابقه برای راه بیش از حد طولانی’: هزاران نفر را در کامپتون صلح راه رفتن به تماس برای عدالت

کامپتون (CBSLA) — هزاران نفر از مردم به خیابان ها ریختند از کامپتون روز یکشنبه در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

شرکت کنندگان می تواند شنیده شعار “نه عدالت بدون صلح!” و “می گویند نام خود را: جورج فلوید” در این تظاهرات خواستار عدالت و پاسخگویی برای آمریکایی های آفریقایی مانند فلوید که در دست افسران پلیس.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا.

این کامپتون صلح راه رفتن با حمایت شهردار آجا قهوه ای, کلیساهای محلی و سازمان های اجتماعی در همبستگی با دیگر تظاهرات برگزار می شود در سراسر جهان.

به عنوان ساکنان و رهبران جامعه بودند بر پا کامپتون کابوی سوار بر اسب برای نشان دادن حمایت خود را.

“این یک چیز زیبا” از معترضان گفت نکا کنت. “که فقط اجازه می دهد ما می دانیم که خدا همه ما را به عنوان یکی و که ما می توانیم گرد هم می آیند به عنوان یک پایه به عنوان یکی و متحد به عنوان یکی از, برای این کار برای همه است.”

جمعیت باقی مانده مسالمت آمیز و اجرای قانون دیده شد در تعامل با شرکت کنندگان — در آغوش گرفتن و مشت-تداوم مردم به عنوان آنها راه می رفت.

بسیاری از افرادی که بیرون آمد در کامپتون در روز شنبه می گویند که آنها بوده ام راهپیمایی پیاده روی و اعتراض هفته گذشته و نیم به منظور جلب توجه به همان اندازه که ممکن است برای پایان دادن به خشونت پلیس.

“همیشه گفته شده است که شورش و تظاهرات اتفاق می افتد به دلیل این است که زبان مردم هستند که بی سابقه” از معترضان گفت Breyon کلمونس. “ما شده ایم بی سابقه برای راه بیش از حد طولانی است.”

جمعیت راه می رفت از طریق خیابان ها به این مرکز مدنی که در آن آنها پر پلازا.

معترضان می گویند که آنها در حال حاضر به اعتراض ادامه روز و شب تا آنها را تغییر معنی دار در این کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de