‘آنچه که او انجام داد اشتباه بود’: جفری اپستاین شاکی به دنبال تحقیق و تفحص به سانتا مونیکا PD برای دست زدن به گزارش

اواسط WILSHIRE (CBSLA) — یک زن, که گفت که او مورد آزار قرار گرفته بود 23 سال پیش توسط محکوم پدوفیلیا جفری اپستین روز دوشنبه اعلام کرد که او خواستار رسیدگی به سانتا مونیکا اداره پلیس را از دست داده و او را مورد.

آلیشیا Arden می گوید: او قربانی یک جفری اپستاین نزدیک به 30 سال پیش است. (اعتبار: CBSLA)

“من می دانستم که آنچه که او انجام داد اشتباه بود و من نگران خودم و دیگر زنان” آلیشیا Arden گفت.

Arden خواستار تحقیق و تفحص به دلیل چگونه او گفت: پرونده سابق سرمایه به کار گرفته شد. او گفت: او ثبت گزارش پلیس ادعا سوء استفاده جنسی توسط اپستین در آنچه او تصور می شد یک جلسه کسب و کار در اپستین اتاق هتل در 20 مه سال 1997.

“من ناراحت بود در مورد برخورد من با پلیس,” او گفت:.

با توجه به Arden, افسران نیست او را به طور جدی هنگامی که او واصل اولین گزارش پس از او آمد یک هفته بعد به امید کمک گرفتن از زن افسران — اما اختصاص داده بود به افسران مرد که موفق به بررسی این مورد است.

“هرگز وجود هر گونه پیگیری,” او گفت:. “و من به نظر می رسید آن را واقعا مهربان به نظر می رسید مثل من شکایت شد به نوعی نادیده گرفته شده است.”

گلوریا Allred که به نمایندگی از Arden گفت: او در ارسال نامه به لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey و SMPD رئیس درخواست بازنگری چگونه مشتری خود گزارش به کار گرفته شد.

فقط در هفته گذشته اپستاین دوست دختر سابق و دیرین کاردانی Ghislane ماکسول بود دستگیر و به ظن کمک به اپستاین جذب و سوء استفاده جنسی زیر سن قانونی دختران در 90s. او برگزار شد دوشنبه در نیویورک انتظار تفهیم اتهام.

و در حالی که Arden مطمئن باشید اگر ماکسول بود درگیر در تنظیم جلسه خود را با اپستین او گفت که او قادر به دریافت کمک از پلیس و زمانی که او نیاز به آنها را.

“امتناع از من شکایت جدی من احساس نقض همه را دوباره و دوباره,” او گفت:.

اپستاین درگذشت خودکشی در زندان در سال گذشته در حالی که در انتظار محاکمه در قاچاق جنسی اتهامات عنوان شده علیه. ادعای فرایند راه اندازی شده است برای مقتولین به دنبال جبران خسارت از طریق املاک و خود اگر آن را بلافاصله فاش اگر Arden شد بخشی از این فرایند است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de