در Westwordما عادت کرده اند به مردمی نادیده گرفتن توصیه های ما بنابراین ما نیست دقیقا حیرت زده کرد زمانی که ما 12 سپتامبر 2019 پست “چرا مایکل بنت نیاز به توقف در حال اجرا برای رئيس جمهور در حال حاضر” موفق به متقاعد کردن کلرادو سناتور بلافاصله خفه اش بیضی دفتر مبارزات انتخاباتی. به جای او باقی مانده در مسابقه تا اواخر دیروز, فوریه 11, زمانی که او را چندین ماه از تلاش برای ایجاد یک علامت در نیوهمپشایر اولیه منجر به یک گزارش 905 رای 0.3 درصد از کل همانطور که از 3:13 صبح کوه زمان.

آیا بنت ریاست جمهوری تداوم آسیب های سیاسی و اجتماعی? در حال حاضر بنت به نظر نمی رسد که دچار هر گونه آسیبی طولانی مدت در بخشی به دلیل نزدیک شکست کامل برای به دست آوردن هر گونه کشش در میان رای دهندگان. در واقع ما در حال شرط بندی مشترک در واکنش به اطلاعیه خود در مورد ترک بود تعجب است که او تا به حال در حال حاضر انجام شده است.

در اینجا ما ده دلیل اصلی برای بنت به تسلیم (در پررنگ) و ما را بر آنها امروز است.

1. بهترین سناریو برای یک بنت پیروزی شامل مرگ از هر نامزد دیگر,

خوب آره.

بازگشت در ماه سپتامبر بنت یکی از بیست و دموکرات ها با هدف برای ریاست جمهوری و او قبل بود در روح توسط یک تعداد بالاتر-مشخصات امیدوار از جمله نیوجرسی و سناتور کوری بوکر سابق مسکن ایالات متحده, منشی, Julián Castro, کالیفرنیا, سناتور کامالا هریس و سابق تگزاس هرزه Beto o’rourke. اما که در سمت چپ مقدار زیادی از انسان های دیگر و به شکل موانع در مقابل از او — در میان آنها ورمونت Senator Bernie Sanders, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg, مینه سوتا, سناتور ctq سابق veep جو بایدن و زمانی شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ که در حال آزمایش این نظریه که آنچه امریکا واقعا می خواهد پست-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دیگر میلیاردر.

حتی اگر کارآفرین اندرو یانگ به دست آورده است که پشتیبانی از 2.8 درصد از نیوهمپشایر رای گیری کاستورهای به عنوان جدید ترین, تعداد دیدم هیچ راه رو به جلو (او به حالت تعلیق در تلاش های خود را در تاریخ 11 فوریه بیش از حد) بنت نمی تواند غیر روحانی از معتبر cenario برای خود پیروزی است.

2. تنها شانس هستند که در آیووا و نوادا — و او هیچ شانسی در آیووا و نوادا

جغرافیا به نظر می رسید مانند یک پتانسیل تاسیسات در این دو کشور. اما بنت را در مراکز داده در آیووا پیش از آن های اخیر حزبی بود که پس از کم خونی است که او تصمیم گرفت برای رفتن all-in for, New Hampshire. که تصمیم تضمین او نمی خواهد آن را به نوادا.

3. An out-of-the-blue نامزد نشده موفق به کسب نامزدی در نزدیک به نیم قرن…

شکستن یک خط است که از سابق گرجستان فرماندار جیمی کارتر چپ-زمینه موفقیت در سال 1976 است که هنوز هم ممکن است; Buttigieg خواهد واجد شرایط. ما می دانیم که مقدار زیادی بیشتر در مورد شهردار پیت شانس پس از کارولینای جنوبی یک دولت با بی نهایت تنوع بیشتری نسبت به این دو آیووا, یا, نیوهمشایر, که در آن او انجام شود بسیار خوب است.

4. …و حتی unlikeliest برندگان بودند بهتر بود در این مرحله در مبارزات انتخاباتی خود را

در طول تابستان و پاییز سال 1975 کارتر به طور معمول نظرسنجی در تک رقمی و تا پایان سال و حتی قبل از او موفق به کسب آیووا حزبی او دیده می شود به عنوان یک اصل مدعی. و سابق فرماندار ماساچوست مایکل Dukakis در نظر گرفته fluky دموکراتیک-نامزدی برنده در سال 1988 به عنوان بهترین تامین مالی نامزد زمانی که بایدن (بله او شده است که در اطراف طولانی) پرچم سفید مطرح شده قبلی در ماه سپتامبر. Dukakis نیز بهره مند از خروج مارس در کلرادو خود Gary Hart; دومی اقدام به گشت در ماه دسامبر پس از یک رسوایی مربوط به یک قایق به نام میمون کسب و کار محکوم شد از پرش.

و بنت? او بیش از یک نوسان گذرا در انتخابات سپتامبر گذشته و وضعیت رو به وخامت گذاشته در طول زمان است. توجه داشته باشید که یکی از متداول ترین سوالات در مورد او را در گوگل جستجو این بود که “مایکل بنت هنوز هم نامزد کنید؟”

Senator Michael Bennet just before announcing his run for the presidency on CBS This Morning in May 2019.

سناتور مایکل بنت فقط قبل از اعلام اجرا خود را برای ریاست جمهوری در CBS صبح امروز در مارس 2019.

مایکل بنت توییتر

5. او می تواند به توقف پرتاب پول خوب پس بد

توسط سپتامبر گذشته بنت مطرح کرده بود حدود 3.5 میلیون نفر — حدود یک پنجم مقدار ساندرز جمع آوری کرده بود و یک هفتم از Buttigieg مجموع بیش از مدت مشابه. تا پایان سال با توجه به OpenSecrets.org, بنت را رفته بود تا به حدود 6.8 میلیون اما او می خواهم به صرف تمام اما $517,000. پس از آن تعدادی از توقف قطار پول ساخته شده در محل شد بسیار کمتر شایع است.

6. بنت در حال حاضر اشباع مثبت قرار گرفتن در معرض

این ادعا در میان ما shakiest. با وجود اینکه به عنوان ریاست جمهوری هیچ-hoper ماشین او ادامه داد: به کتاب نقاط در شبکه خبر برنامه هایی مانند CBS و MSNBC به دلیل اعتماد به نفس بالا که در آن او برگزار شده توسط این دانشمند کلاس. در حالی که این ظواهر نیست او هر خوب از یک انتخابات نظر آنها نگه داشته ام چهره خود را قبل از یک بخش خاصی از مردم در راه است که می تواند اثبات مفید برای او پایین خط.

7. او در حال حاضر یک قفل برای کابینت پست اگر او می خواهد یک…

باید هر حزب دموکرات انتخاب رئیس جمهوری در ماه نوامبر سال 2020 بنت همچنان شانس-در مورد علاقه برای تبدیل شدن به وزیر آموزش و پرورش با توجه به موقعیت دهه گذشته به عنوان سرپرست دنور مدارس دولتی. که درست بود و درست است در حال حاضر.

8. …و اگر او نمی کند و او می تواند تبدیل بسیار قدرتمند در سنا

در سپتامبر گذشته ما نوشت: “در صورت دموکراتیک ریاست جمهوری پیروزی بنت بلافاصله می تواند تبدیل به یکی از سنا ترین حضور قدرتمند با توانایی به فشار نوع اصلاحات در آموزش و پرورش او بحث شده است که پس از او در زمان دفتری در میان بسیاری موارد دیگر را در خود قوه مقننه لیست آرزو. چنین موفقیت خواهد موقعیت او را برای یکی دیگر از ریاست جمهوری اجرا پایین خط تحت شرایط مطلوب تر از حال حاضر وجود دارد.”

ایضا.

9. مردم تنها او می تواند به حمایت او از کلرادو

همانطور که از سپتامبر گذشته بنت اصلی endorsers بودند هارت در حال حاضر 82 و سابق کلرادو فرماندار لایحه Ritter. اما او پس از آن به دست آورده به برکت پیشین بیل کلینتون مشاور و زندگی/تنفس شخصیت کارتونی James Carville مین کنگره Jared طلایی و دو چهره از New Hampshire: تام Burack هنگامی که دولت بخش خدمات محیط زیست کمیسیون و نماینده دولت Gary جنگل. دو حامیان احتمالا منجر به یک زن و شوهر فوق العاده آرا بنت در نیوهمپشایر. بدون آنها ممکن است او را متصلب فقط 903.

10. دیگر از او باقی می ماند در بیشتر کاهش یافته او را تبدیل به

ما بدترین حدس می زنم. ما فکر بنت خواهد مانند یک احمق نگاه کنید بعد از امثال سابق کلرادو فرماندار shive واشنگتن فرماندار جی Inslee و سناتور نیویورک کریستن جیلیبرند همه مشخص است که به اندازه کافی به اندازه کافی بود. اما با توجه به تقریبا کل عدم موفقیت خود را عجیب و غریب تصمیم به دور نگه داشتن دوشاخه تا دیروز بود و تا حد زیادی نادیده گرفته شده است. در این مورد از دست دادن برنده است حداقل تا آنجا که بنت سیاسی آینده درگیر است.

برای خواندن ادامه بنت انتخاباتی-تعلیق سخنرانی:

سلام, New Hampshire. با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای همه اینجا بودن امشب و با تشکر بسیار از شما برای آنچه شما انجام داده ام برای این مبارزه است.

من می خواهم برای شروع با تشکر سوزان و دختران خود را برای تلاش های باور نکردنی بیش از کل این کمپین. و برای فداکاری که از آنها ساخته شده ایم بیش از 11 سال گذشته که من در سنا و سال قبل از آن زمانی که من سرپرست دنور مدارس دولتی….

من می خواهم برای تشکر از کمپین ملی کارکنان که فرار را از طریق دیوار در سراسر کشور است. وجود دارد هرگز به عنوان بسیاری از آنها را به عنوان برخی از دیگر مبارزات اما آنها یک نیروی توانا محسوب می شود.

من همچنین می خواهم برای تشکر از کارکنان سنا برای خود کار باور نکردنی و رهبری خود را بیش از دهه گذشته است.

وجود دارد بسیاری از مردم که من را با تشکر از بیش از روزهای آینده, اما من می خواستم به ذکر است امشب من سلف Gary Hart که هیچ چیز اما یک منبع الهام دوستان من و مربی, کیر, Celeste که آمد اینجا زدم و درب را برای من رفیق James Carville که من حتی نمی دانم اما او تایید من — و من فکر نمی کنم کسی هرگز قادر به فراموش سهم خود را به این کمپین.

من می خواهم برای تشکر از همه اینجا امشب که پرواز در سراسر کشور با ما در چند روز گذشته. …

من می خواهم برای تشکر را Kanteres و مریل لوین. ما را از دست داده اند و بدون آنها و به دلیل دوستی و چرا از رهبری و به دلیل تلاش های خود ما قادر به معرفی خودمان را به ایالت نیوهمپشایر. و من فقط می توانم به شما بگویم که چقدر من آن را قدردانی میکنیم و من فکر می کنم ما ساخته شده برخی از دوستان مادام العمر.

صحبت از نیوهمشایر, I love you, New Hampshire…این که آیا شما آن را می دانستند یا نه ما با داشتن یک زمان بزرگ با هم. و من گفته ام بارها و بارها چقدر مانند کلرادو, New Hampshire است. آن را پیچیده سیاسی دولت است. این یک چرخش دولت است. این دولت پر از افراد متفکر که فوق العاده جدی مسئولیت های خود را به طوری جدی که امروز آنها کمتر تصمیم گرفت از آنها شش هفته پیش. اما آنها تصمیم گرفت امشب.

و امشب قرار است شب ما اما اجازه دهید به من می گویند این به New Hampshire, شما ممکن است ببینید من یک بار دیگر.

من واقعا می خواهم بگویم که من درک این واقعیت است که شما به من یک شانس در اینجا شما در حال دادن تمام دیگر نامزدها یک فرصت است. من آرزو می کنم همه کسانی که نامزد خوبی که در حال فراتر رفتن از, New Hampshire.

من فکر می کنم این اتصالات برای ما به پایان مبارزات انتخاباتی امشب. اما من می خواهم به شما یادآوری می کنند که چرا من در این مسابقه که چرا من ماندم در این مسابقه که چرا ما باید برای ماندن در این مبارزه است.

من دوست دارم کشور ما است. من عاشق امریکا است. من عاشق این ایده از دموکراسی و من می خواهم به مطمئن شوید که نسل ما می گذرد این دموکراسی دست نخورده — حداقل — اگر نه در شکل بهتر به نسل بعدی از آمریکایی ها است.

و امشب که ما اینجا ایستاده ما نمی توانیم بگوییم که ما در شکل بسیار خوب. دموکراسی ما در معرض خطر است. این قابلیت برای افرادی که به سختی کار می کنند و زندگی می کنند یک زندگی طبقه متوسط در این کشور در معرض خطر است. این فرصت را برای کودکان و دانش آموزان که من استفاده می شود به کار در دنور مدارس دولتی و بچه ها فقط می خواهم همه آنها را در سراسر این کشور این فرصت را برای پدر و مادر خود را به آنها را از فقر در معرض خطر است. امریکا جایی در جهان در معرض خطر است امشب. و بقیه جهان به شدت نیاز ما رهبری است. همانطور که همه شما می دانید سیاره ما در معرض خطر است امروز از تغییر آب و هوا. این مسائل بزرگ است که ما باید برای مقابله با.

من واقعا افتخار می کنم که با هم در طول این دوره از این کمپین ما توسعه یک برنامه به نام معامله واقعی است که منسجم ترین روش برای پرداختن به این مسائل است که ما دیده ایم از هر یک از این مبارزات.

من مشتاقانه منتظر به حمل که از نیوهمپشایر و حمل آن به آینده است. آنچه من می دانم که در مورد دستور به خاطر آن بود نوشته شده توسط یک تیم از افرادی که مشغول به کار بودند بسیار سخت برای نشان دادن یک چرخش دولت در این کشور است که هر حزب دموکرات در امریکا از بالای بلیط به پایین بلیط می توانید اجرا کنید که در دستور کار است. من فکر می کنم که یک برنامه است که می تواند ما را به کاخ سفید و به عنوان James Carville می گویند 55 کرسی در مجلس سنا. که یک دستور کار است که ارزش مبارزه را دارد.

بنابراین من احساس می کنم چیزی جز شادی امشب به نتیجه می گیریم این مبارزه خاص و خاص این فصل است.

من قصد دارم به انجام همه چیز را من می توانم به عنوان یک انسان به مطمئن شوید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مدت رئیس جمهور. من به حمایت از نامزد حزب من مهم نیست که در آن است به مطمئن شوید که ما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما ما می تواند به توقف وجود دارد. همانطور که گفتم همه در سراسر این کشور و به من گفت: در سراسر کشور آن را نه فقط در مورد کسی است که در کاخ سفید — ما رو به پیروزی اکثریت در سنا است. و من به مبارزات انتخاباتی در سراسر این کشور به مطمئن شوید که ما برنده است که اکثریت.

من می خواهم را به پایان برساند گفت: آنچه که من گفته ام به خصوص به بچه های کالج در دولت…. در 20 یا 30 سال از زمانی که مردم نگاه در این لحظه و در نظر آنها این واقعیت است که برخی از زمان در حال حاضر و پس از 20 یا 30 سال از در حال حاضر ما به پول ما سیاست قرار داده و مردم را در ما سیاست ما در واقع شروع به کار معنی دار برای رهبری جهان در تلاش برای مقابله با تغییر آب و هوا; ما کشف دوباره چگونه در این کشور ما می تواند اقتصاد افزایش برای هر کس که آن را رشد می کند نه فقط برای مردم در بسیار بالا; که ما کشف کرده اند یک بار دیگر نحوه ارائه آموزش و پرورش در این کشور پس ما رهایی بخش کودکان و نوجوانان از شرایط اقتصادی به جای تقویت نابرابری درآمد ما.

هنگامی که مردم به عقب نگاه کنید و بپرسید ” چگونه است که اتفاق می افتد ؟ چگونه آنها آن را انجام دهید ؟ ” آنها در حال رفتن به عقب نگاه در این لحظه. و وجود دارد برای رفتن به برخی از کالج دانشگاه, جایی که آنها تصمیم گرفت که هر فرد در آن پردیس که واجد شرایط برای رای دادن خواهد رای خود را. و اگر دانشگاههای سراسر کشور نگاه کرد و دیدم که آن را می تواند انجام شود و سپس آن را به مجموعه استاندارد جدید به عنوان یک شهروند در این جمهوری است. اگر این کشور شروع به رای دادن در 70 درصد به جای در 50 درصد وجود دارد هیچ مسئله ای است که ما قادر نخواهد بود به آدرس با هم.

بنابراین من می خواهم به شما خوش امشب. شما باید خوش بینانه است. این است که در دست ما است. آن را در دست ما است. به عنوان جیمز بالدوین نوشت: در اوج جنبش حقوق مدنی این است که ما در دست ما حق ندارد به فرض در غیر این صورت.

با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im