چه در مورد SA حمله سایبری سنبله

شش ماه گذشته شده اند فوق العاده به چالش کشیدن زمان برای کسب و کار خانواده ها و جوامع با bushfires, COVID-19 و تهدید به ادامه حملات سایبر موثر بر کسب و کار ما و راه ما از زندگی است.

امنیت سایبر و انعطاف پذیری است که به طور فزاینده ای تبدیل شدن به جلو از ذهن برای جامعه کسب و کار اما COVID-19 ایجاد کرده است و حتی بیشتر آگاهی با توجه به کار کردن سایت ترتیبات که به احتمال زیاد به ادامه برای آینده قابل پیش بینی.

تبلیغدر ارتباط با دولت میزبان یک فیلم زنده بحث و گفتگو با دو cybersecurity کارشناسان برای کشف چگونه کسب و کارهای کوچک می توان به “سایبر انعطاف پذیر”. بحث میزبانی می شود در تبلیغ است.com.au و ما در Facebook صفحه 10 صبح روز دوشنبه 13 ژوئیه و شما می توانید با ارسال سوالات برای بررسی از طریق نظرات کادر زیر.

COVID-19 افشای آسیب پذیری از برخی از شرکت ها و دیدن ظهور تهدیدات جدید به عنوان نخست وزیر اسکات موریسون روشن ساخته است در هفته های اخیر. آن را در یک زمان می آید زمانی که حملات سایبری در استرالیا افزایش 500 درصد در پنج سال گذشته.

حملات سایبری در حال هدف قرار دادن دولت, صنعت, کسب و کارهای کوچک, موسسات تحقیقاتی – هیچ کسب و کار می تواند دفن سر خود را در شن و ماسه.

شرکت های کوچک اغلب دیده می شود به عنوان “ضعیف کوچک” و یک راه برای رسیدن به شرکت های بزرگتر از طریق زنجیره عرضه.

امنیت سایبری است فقط به عنوان مهم به کیفیت محصول و ایمنی محل کار به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار; این یک واقعیت کسب و کار آنلاین.

جنوب دولت استرالیا ساخته شده است که 10 میلیون دلار سرمایه گذاری بیش از سه سال در استرالیا سایبر مرکز همکاری های A3C) در بسیاری چهارده.

A3C با هدف توسعه یک ملت پیشرو سایبر اکوسیستم در جنوب استرالیا که منجر به رشد اقتصادی از طریق مهارت های جدید جدید شرکت مشتریان جدید و سرمایه گذاری های جدید.

این مرکز قادر خواهد بود برای کمک به شرکت ها به ظهور از COVID-19 در یک موقعیت قوی تری در نظر سایبر انعطاف پذیری و توانایی برای انجام کار از راه دور در آینده با افزایش اعتماد به نفس.

مدیر ارشد اجرایی Hai Tran – که بخشی از روز دوشنبه بحث پنل – صندلی کیم اسکات و اعضای هیئت مدیره میشل قیمت جف Rohrsheim, Alastair MacGibbon و لیبی روز درگیر خواهد شد در سراسر استرالیا و در سطح بین المللی برای گرد هم آوردن صنعت آموزش و پرورش و موسسات تحقیقاتی و کارآفرینان به همکاری در A3C

وجود خواهد داشت یک آکادمی آموزش و سایبری محدوده که در آن کسب و کار می تواند تست سخت افزار و نرم افزار راه اندازی جدید اینترنتی محصولات و خدمات به بازارهای جهانی و دسترسی به کارگران بسیار ماهر.

این A3C است در حال توسعه یک شبکه قوی از ملی و بین المللی مشارکت در تحقیقات و صنعت دفاعی و موسسات آموزشی از جمله دانشگاه کارنگی ملون دانشگاه مریلند میتر شرکت و ناتو اینترنتی سازمان به ارائه بهترین نژاد اینترنتی آموزش ها و راه حل های به استرالیا.

سایبر صنعت رو به رشد است با بسیاری از فرصت های شغلی. مدلسازی جنوبی به استرالیا, آموزش ها و مهارت های کمیسیون نشان می دهد که بین 5000 و 7500 فرصت های شغلی جدید برای SA ICT کارگران بیش از پنج سال آینده به 1500 نیاز به آموزش در امنیت سایبر. علاوه بر این حدود 3800 زمان ICT کارگران نیاز ادامه داد: امنیت رایانه آموزش برای افزایش و حفظ مهارت های خود را پایه.

میزگرد

Hai ترنسپاندر, مراسم تحلیف رئیس اجرایی از استرالیا سایبر مرکز همکاری

Hai Tran, Chief Executive Officer of the Australian Cyber Collaboration Centre. Picture: Supplied
media_cameraHai Tran مدیر ارشد اجرایی استرالیایی سایبر همکاری مرکز. تصویر: عرضه

Hai Tran است مراسم تحلیف رئیس اجرایی از استرالیا سایبر مرکز همکاری های A3C) در بسیاری چهارده تعیین شده توسط هیئت A3C.

Hai Tran امنیت اطلاعات کارشناس با بیش از 15 سال تجربه در سراسر چندین بخش صنعت. او می آید به جنوب استرالیا از غرب استرالیا, جایی که او اخیرا برگزار شد و موقعیت خود را از رئیس امنیت اطلاعات افسر WA نیروی پلیس. در این نقش او ابزاری در تبدیل سازمان اطلاعات و امنیت آن را به پیشرفته ترین نیروی پلیس در استرالیا.

قبل از این او را تأسیس هواپیماهای بدون سرنشین موفق راه اندازی کسب و کار تولید شده است که یک خودکار هواپیماهای بدون سرنشین کنترل سیستم Aero رنجر.

آقای Tran است شناخته شده برای توانایی های خود را برای ترجمه فنی و امنیت به زبان ساده, زبان انگلیسی و او را یک انتخاب عالی برای روز دوشنبه live chat.

موهان کو مؤسسین و افسر ارشد فناوری از DTEX سیستم

Mohan Koo, Cofounder and Chief Technology Officer of DTEX Systems. Picture: Supplied
media_cameraموهان کو مؤسسین و افسر ارشد فناوری از DTEX سیستم. تصویر: عرضه

موهان کو به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یک فکر در ایران cyber security. به عنوان بنیانگذاران و CTO از DTEX آقای کو به ارمغان می آورد تقریبا 20 سال تجربه ساخت یک جهانی امنیت سایبری کسب و کار از زمین تا. حمایت ردیف بالا دره سیلیکون سرمایه با بیش از $100m (AUD) مطرح DTEX انتخاب شده است به عنوان خط مقدم دفاع سایبری توسط بسیاری از فورچون 500 شرکت ها و سازمان های دولتی. پس از بازگشت از San Francisco Bay Area به آدلاید در سال 2019 آقای کو دارای نقش اساسی در بلوغ استرالیا cyber security agenda.

قبلی اقساط

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de