آنچه را آف بود با طرفداران در حضور?

ژوئن 15, 2015. خلیج تمپا در شیکاگو بازی 6 استنلی نهایی جام حذفی. هیچ نمره دوره سوم:

“فرستاده شده بالا توسط Paquette. حل و فصل کردن اما نمی تواند کنترل قهوه ای است. لمس سمت راست به بالا و به کین روی بال … گذاشته شد و در سراسر این کیت. یک شات. صرفه جویی! دوباره بجای اول برگشتن … او SCOOOOOOOOOORES!”

                                                                                                                                                                                                                       

بستن چشم خود را برای یک ثانیه. می بینید و می شنوید و احساس می کنید که ورزشگاه-تاب هدف توسط دانکن کیت کمک کرد که بلند Blackhawks به یک 2-0, Stanley Cup-عقد پیروزی بر خلیج تمپا و چندی پس از این جام بود که ارائه شده به جاناتان Toews به عنوان 21,000-به همراه غرش خود را تایید.

شش هفته از هم اکنون-با فرض همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده — برگشتی آغاز خواهد شد تحت شرایطی هیچ کس می توانست تا کنون تصور است.

بیست و چهار تیم را از رقابت در چند hub شهرستانها اسکیت بالا و پایین یخ با nary یک فن در حضور. هر هدف و هر معجزه آسا, نجات, هر, تخته-خرد برخورد خواهد شد توسط دسی بل معادل یک قطره پین.

تصور کنید چه آن را مانند نگاه در خالی مرکز متحده در مارس 29, 2013 به عنوان Hawks و بال قرمز قفل شده بودند در یک 1-1 کراوات در طول بازی 7 از کنفرانس غرب نداد که …

“است که یک دستکش توسط Harrington. فیلتر پیش رو در حال حاضر و Nyquist-آه من او را به اجرا توسط Bolland. حق بازگشت را در پیش رو می آید سیبروک … با یک شات. او SCOOOOOOOOOOORES!”

                                                                                                                                                                                                                       

جیرجیرک. سکوت. هیچ چیز.

که در آن ما در حال رهبری مردمی.

“من فکر می کنم همه ما می گویند این امر می تواند واقعا عجیب و غریب وضعیت” پاتریک کین هفته گذشته گفت: طی یک ویدیو کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. “شاید به دنبال بر روی آن در حال حاضر شما نوع از آن را برای اعطا. این شگفت انگیز است بازی در مقابل 22,000 طرفداران هر شب. حتی بازی در جاده Blackhawks طرفداران سفر خیلی خوبی است. …

“این امر می تواند کاملا متفاوت است. این امر بدیهی است که به دور از برخی از نوع جو برای اطمینان حاصل کنید.”

گفت: شاهین defenseman کانر مورفی: “این می تواند نوع از فرمت های مختلف از هر چیزی که ما دیده ایم. اما فقط داشتن هر گونه فرصت را به بازی در یک سری حذفی … و برنده جام استنلی شگفت انگیز است و من فکر می کنم آن را فقط می تواند بسیاری از سرگرم کننده است.”

همانطور که برای رقابت? آتش ؟ بازیکنان را به نفع خود ؟

کین مورفی و Blackhawks مربی جرمی Colliton باور نمی کنم که خواهد بود یک مسئله است.

“ما همه بازی ها بازی با بسیاری از مردم در می ایستد اما قطعا آن را در NHL حذفی شرایط متفاوت خواهد بود” Colliton گفت. “من فکر می کنم ما احساس انرژی فقط به دلیل مخاطرات و جام استنلی در خط.

                                                                                                                                                                                                                       

“آن را به بها برای بازیکنان جوان ما.”

هاوکز میله میله به بازی کانر McDavid و Edmonton Oilers در بهترین پنج بازی در سری یکی از هشت ترکیب هیرو در اطراف NHL. برنده خواهد شد و مربع خاموش در برابر هر St. Louis, وگاس, کلرادو یا دالاس در بهترین هفت سری به طور رسمی آغاز پلی آف جام استنلی.

کین و شرکت. به پایان رسید و تنها با 72 امتیاز و عملا هیچ شانسی برای رسیدن به postseason تحت شرایط عادی است. دادن یک زندگی دوم به تیم مانند شاهین کویوتس Canadiens و رنجرز شد با انتقاد از برخی محافل.

تصمیم بدیهی است که خوشحال Colliton, اگر چه, و او نگران نیست در مورد چگونه عادلانه آن ممکن است یا نه ممکن است به نظر می رسد.

“من شوکه شدم. من می دانستم که این یک احتمال بود,” او گفت:. “ما خوشحال هستیم برای این فرصت را به بازی. ما فکر می کنیم بهبود یافته به عنوان سال رفت. نیمه دوم ما در زمان برخی از گام های بلندی به عنوان یک گروه. بازیکنان جوان ما در ادامه برای دریافت بهتر و با آنها بزرگ (دلیل) چرا ما احساس خوبی در مورد تیم ما رفتن به جلو.

“انصاف? منظور من … گاهی اوقات شما بازی 82 بازی و کسی از دست می دهد در تفاوت هدف و یا با یک نقطه و یا هر آنچه در آن ممکن است. اینها شرایطی است که مرتب کردن بر اساس راه آنها فراموش … و شما را به بهترین از آن. بنابراین این چیزی است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de