آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

ایالات متحده و میر ناشی از این بیماری همه گیر در حال حاضر در صدر 1,000 در یکی دیگر از گریم نقطه عطف برای شیوع جهانی که در حال شکل گرفتن زندگی و wreaking ویران در اقتصاد و ایجاد روال زندگی است. در سراسر جهان مرگ و میر صعود گذشته 21,000 با توجه به تعداد در حال اجرا نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

سنا به اتفاق آرا به تصویب بی سابقه $2.2 تریلیون اقتصادی بسته نجات فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی تاخت و تاز کردن توسط این برنامه آنتی ویروس را خرید اینترنتی. در حال حاضر آن را می رود به خانه.

                                                                                                                                                                                                                       

در ضمن اسپانیایی و ایتالیایی پزشکی کارگران در نقطه شکستن به عنوان coronavirus دستمزد تلخ جنگ فرسایشی علیه کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر جهان است.

در اینجا برخی از AP بالا داستان یکشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

آنچه امروز اتفاق می افتد:

– رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمایل به بازگشایی coronavirus-کتک اقتصاد در یک ماده از هفته محوری است دولت به ظریف موقعیت وزن احیای تجارت در مقابل ارزش های آمریکایی li fe.

– بیمارستان ها در چندین ایالت در حال عجله برای پیدا کردن تخت برای آمدن سیل COVID-19 بيمار باز تر بسته بیمارستان ها و repurposing پزشکی دیگر ساختمان است. ریاضی ساده است ترغیب بیمارستان رهبران برای آماده سازی.

                                                                                                                                                                                                                       

– تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها می گویند دولت های ایالتی و فدرال شروع به پایمال کردن حقوق مدنی به نام بهداشت عمومی در طول شیوع بیماری است.

– در فرانسه مبارزه با COVID-19 است که برپا یک قاب در یک زمان. یاد قرص و در روز مراسم از خرید آن تبدیل شده اند حاوی اخلاقی مدنی و بهداشت عمومی ملاحظات است که می تواند هرگز تصور چند ماه پیش.

آنچه شما نیاز به دانستن:

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

در اینجا علائم و نشانه های این ویروس در مقایسه با شایع آنفولانزا.

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس در حال شستن دست های خود را با آب و صابون. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند برای اولین بار شستشو با آب گرم و یا آب سرد و سپس فورا کف صابون به مدت 20 ثانیه به آن را در پشت دست بین انگشتان و زیر ناخن قبل از شستشو کردن.

                                                                                                                                                                                                                       

شما باید شستشو را به گوشی خود را بیش از حد. در اینجا چگونه است.

اطلاعات غلط اضافه بار: چگونه برای جدا کردن واقعیت از داستان و شایعه از عمدی و تلاش برای گمراه کردن.

___

یک عدد:

معادل 2.7 میلیارد دلار: برآورد هزینه تعویق انداختن توکیو بازی های المپیک, ژاپنی مالی روزنامه Nikkei برآورد شده است. توکیو در المپیک نیاز به تاریخ های جدید برای باز و بسته شدن مراسم در 2021. هیچ چیز می تواند انجام شود تا کسانی که در تاریخ تعیین شده توسط کمیته بین المللی المپیک, دولت ژاپن و توکیو دهندگان.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im