ویتون دفتر املاک و مستغلات پشتیبانی از کلیسا شربت خانه, توسعه خانه

برکشایر هاتاوی HomeServices شیکاگو جشن سالانه خود را companywide جامعه مهربانی.

در طول این رویداد عوامل املاک و مستغلات و کارکنان رسیدن به جامعه و اختصاص به توجه اضافی به یک بشردوستانه سازمان است.

                                                                                                                                                                                                                       

این ویتون, اتاق کار انتخاب کرده است برای حمایت از دو سازمان امانوئل کلیسای پروتستان شربت خانه مواد غذایی در Warrenville و توسعه خانه در Lombard.

IPC شربت خانه مواد غذایی در خدمت 150 خانواده در هر هفته. عوامل و کارکنان در دفتر در حال جمع آوری کنسرو کالا لباس نوزاد شير خشک و پوشک برای خانواده های نیازمند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای کمک به ایمیل جو استیسی در [email protected]

برای کمک رسانی خانه در لومپارد, یک سازمان است که با فراهم کردن ملزومات برای کودکان از نوزاد تا 3 سال سن دفتر هماهنگی Restock قفسه درایو. توسعه خانه است که نیاز های جدید و به آرامی استفاده می شود بهار و تابستان نوزاد و کودک نو پا لباس از نوزاد به اندازه 5T.

جزر و مد, پاک کننده 293 روزولت جاده در گلن اللین است که در خدمت به عنوان یک افت کردن سایت. آنها را تمیز کردن لباس قبل از آن است اهدا کرد.

این حوادث در رابطه با مهربانی بنیاد قبلا KoenigRubloff مراقبت پایه و اساس است. ماموریت آن این است برای حمایت از ابتکارات محلی که بهبود جوامع آن را در خدمت و افزایش کیفیت زندگی برای شهروندان.

در جامعه محبت رویداد عوامل و کارکنان از شرکت 24 دفاتر داوطلب خواهد شد زمان و استعدادهای خود را به سازمان های مربوطه خود را در جوامع است.

محبت پایه و اساس است 501(c)3 سازمان خیریه. Wheaton از برکشایر هاتاوی HomeServices شیکاگو است که در 145 Danada مربع شرق. برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید (630) 682-8222 و یا بازدید BHHSChicago.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de