ویتون Warrenville منطقه 200 تاخیر در اولین روز مدرسه

ویتون Warrenville واحد منطقه 200 پیوستن به منطقه دیگر سیستم مدرسه در عقب هل دادن شروع سال تحصیلی به عنوان مربیان صورت چالش های دلهره آور بازگشایی کلاس های درس در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در حالی که Naperville مدارس در حال حاضر نقل مکان کرد و در روز اول سپتامبر به منطقه 200 است و تاخیر در شروع تاریخ یک هفته به اوت. 25.

                                                                                                                                                                                                                       

در تهیه دانشجویی حضور و غیاب منطقه است که کار را از طریق یک پازل پیچیده. بازگشایی جزئیات تکامل هفتگی و گاهی روزانه بر اساس. قرار دادن سلامت پادمان در محل ایجاد یک اثر دومینو در اندازه کلاس درس, روزانه, برنامه, نیروی انسانی, busing و بودجه منطقه.

هیئت مدیره مدرسه آزمایشی اختصاص داده است $1 میلیون نفر در وجوه احتمالی برای حمایت از تلاش های به با خیال راحت بازگشایی منطقه 20 ساختمان.

“ما در حال رفتن به نیاز هر بیت از آن احتمالی که ما کار را از طریق آن” سرپرست جف Schuler گفت.

به تعویق انداختن اولین روز مدرسه به مدیران وقت بیشتری برای نهایی کردن برنامه ریزی Schuler گفت: هیئت مدیره چهارشنبه شب.

منطقه قصد دارد با بازگشایی مدارس ابتدایی و prekindergarten دانش آموزان دریافت کامل-در-فرد در حالی که آموزش دانش آموزان متوسط و بالا را به دنبال خواهد داشت یک برنامه ترکیبی.

بسیاری از خانواده ها در حال انتخاب به ثبت نام فرزندان خود در یک گزینه آنلاین. تا کنون حدود 2,200 دانش آموزان خواهد آموخت که تقریبا از صفحه اصلی ثبت نام جدید داده ها را نشان می دهد.

                                                                                                                                                                                                                       

تقریبا 80 درصد از خانواده هایی که ثبت نام کرده اند برای سال تحصیلی ابراز علاقه در مدرسه یادگیری است.

“من می شنوم احساس وحشت و نگرانی از پدر و مادر و اعضای جامعه به عنوان آنها به مجادله با این انتخاب” Schuler گفت.

در این منطقه آغاز شده و روند نیروی انسانی virtual academy با معلمان که ارائه شده اند پزشک یادداشت محدود کردن آنها از فرد در یادگیری است. یک یادداشت تفاهم با اتحادیه معلمان نیز تمدید بازنشستگی پنجره به اوت. 7.

کوچکتر اندازه کلاس را جای فیزیکی فاصله با میز فاصله 6 فوت از هم جدا. طبقه متوسط خواهد شد که 15 تا 17 دانش آموزان در مدارس ابتدایی است.

این منطقه همچنین ارائه پوشش صورت برای همه دانش آموزان و کارکنان.

“ما دستور داده اند و ما باید در دست یک منبع فراوان از هر یک از تجهیزات حفاظت شخصی است که ما باید مبتنی بر کارکنان و نقش” Schuler گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

تمام کلاس های درس را به دیوار نصب شده ضد عفونی کننده دست و لوازم تمیز کردن. پلکسی گلاس پارتیشن نصب شده اند در مناطق رایج است. و سیستم های مکانیکی در حال حاضر مجهز با به روز رسانی فیلتر خواهد شد را در در خارج هوایی در تلاش برای کاهش انتقال ویروس است.

“پس از مدرسه آغاز می شود, ما در حال رفتن به سیفون هوا در ساختمان های ما شروع سیستم های ما زودتر تا سه ساعت قبل از دانش آموزان می رسند و مطمئن شوید که آن دسته از ساختمان های در حال سرخ کردن” معاون سرپرست لایحه Farley گفت.

همه مدارس باید دو سلامت فضاهای اداری. یکی رسیدگی خواهد شد کمک های اولیه و سنتی دیگر نگرانی های پزشکی. جداگانه ارزیابی اتاق را قبول دانش آموزان و یا معلمان ارائه COVID-19 علائم.

ایلینوی وزارت بهداشت ارائه پیش نویس راهنمایی برای تعیین زمانی که دانش آموزان و یا معلمان می تواند به بازگشت به مدرسه اگر آنها آزمایش مثبت برای ویروس. آنها فقط می تواند دوباره پس از جلسه هر سه زیر آستانه: حداقل 10 روز گذشت از نشانه های خود را برای اولین بار به نظر می رسد; حداقل 24 ساعت گذشت و بدون تب و بدون تب-کاهش داروها و سایر علائم مانند سرفه یا تنگی نفس را بهبود یافته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر