در حالی که کنفدراسیون مجسمه پایین آمده نمادهای دیگر را هدف قرار

رالی N. C. — تماشاگران در کارولینای شمالی پایتخت را تشویق می کردند صبح روز یکشنبه به عنوان خدمه کار به پایان رسید و این کار آغاز شده توسط معترضان شب جمعه و حذف یک مؤتلفه مجسمه از بالای 75 فوت (232 متر) بنای تاریخی است.

در سراسر کشور تظاهرات مسالمت آمیز در پورتلند اورگان در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت تبدیل شد زود یکشنبه پس از باتون-دارای حق اعمال پلیس با استفاده از فلش-انفجار نارنجک برای متفرق کردن تظاهرکنندگان پرتاب قوطی و بطری و سنگ در کلانتر نمایندگان در نزدیکی مرکز شهر را به مرکز عدالت.

                                                                                                                                                                                                                       

رسانه های خبری گزارش دادند که خدمه کار اقدام در دستور دموکرات کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر حذف مجسمه صبح روز یکشنبه و شروع به مصرف پایین ستون هرمی شکل سنگی که بر روی آن ایستاد.

روز یکشنبه کار به دنبال حذف, دو, دیگر مؤتلفه مجسمه در دولت غیرقانونی در رالی در روز شنبه.

کوپر دستور داد مجسمه های حذف شده پس از معترضان سرنگون دو متفق مجسمه های شب جمعه, نخ کشیدن برگهای توتون وامثال یکی از گردن و حلق آویز آن را از یک نور قطب.

“آثار تاریخی به برتری تعلق ندارند در اماکن وفاداری و از آن زمان گذشته است که این خاطرات دردناک بود نقل مکان کرد و در یک حقوقی راه امن,’� کوپر گفت: در آزادی مطبوعات روز شنبه.

یک 2015 قانون میله حذف مجسمه بدون تصویب دولت تاریخی کمیسیون اما کوپر گفت که او بازیگری تحت عمومی-ایمنی استثنا برای این قانون از نگرانی برای خطر ارائه شده که معترضان به دنبال سرنگونی مجسمه های خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

کوپر حمایت مجسمه’ حذف برای سال. جمهوری خواهان هر چند او را سرزنش برای سفارش پلیس به یک سخت تر ایستاده شب جمعه برای حفاظت از بنای یادبود.

در بالتیمور یک مجسمه و یادبود جورج واشنگتن در پارک شهر تخریب شد با رنگ قرمز.

The Baltimore Sun گزارش داد که این یادبود در دروید هیل پارک در شمال بالتیمور نیز تا به حال عبارت ” œDestroy نژادپرستان� و حروف به صورت سیاه و سفید زندگی مهم جنبش نوشته شده در پایه.

پلیس گفت: صبح روز یکشنبه که آنها تا به حال دریافت هر گونه شکایت در مورد خرابکاری.

بالتیمور برداشته چندین مجسمه و بنای یادبود مربوط به کنفدراسیون در سال 2017.

به عنوان مجسمه ها و بناهای یادبود به کنفدراسیون هدف قرار گرفته اند و در سراسر جنوب باعث مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس به معترضان همچنین در زمان هدفمند پدران موسس بودند که slaveholders از جمله واشنگتن است.

                                                                                                                                                                                                                       

در کالیفرنیا معترضان بیش از آخر هفته هدفمند مجسمه ها و رکود رئیس جمهور سابق Ulysses Grant که فرمان ارتش اتحادیه که شکست کنفدراسیون; Francis Scott Key نوشت که “The Star Spangled Banner;’� و مبلغ Junipero Serra است که با اعتبار آوردن مذهب کاتولیک رومی به غرب ایالات متحده است. گرانت و کلیدی هر دو صاحبان برده در نقطه در زندگی خود را.

در یک مورد دیگر در کالیفرنیا نمادهای Black Lives Matter جنبش قرار داده شده اند در هفته های اخیر با خرابکاری. سه نفر از جمله کارمندان یک کلانتر اتاق و دفتر دادستان منطقه دستگیر شدند در ارتباط با خرابکاری های زندگی موضوع ثبت نام.

این ونتورا شهرستان کلانتر دفتر گفت: اواخر روز شنبه که یک پارچهای نقاشی با حروف ‘œBLM’� شده است بارها و بارها آسیب دیده در هزار اوکس. ثبت نام صاحب نوشته شده یک تصویر از آسیب های اجتماعی در رسانه ها و دفتر می گوید کارآگاهان به رسمیت شناخته شده و مشکوک به عنوان یک کلانتر, کارمند.

کارگر صادر شد بزه خرابکاری استناد قرار می گیرد و در مرخصی استحقاقی اداری. فرد دیگری مورد بررسی برای خرابکاری به ثبت نام برای کار به شهرستان دفتر دادستان منطقه.

پورتلند پلیس و Multnomah County sheriff نمایندگان بازداشت چندین نفر از معترضان را پایین کشیده حصار cordoning کردن مرکز پرتاب اشیاء از جمله آتش بازی در افسران و نادیده گرفته هشدارهای مکرر برای متفرق کردن پلیس در بیانیه ای گفت. آن گفت: برخی از مردم تابیده لیزر به چشم نمایندگان.

.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de