چرخش درویش چرخش کارل کاکس به دنور برای سالگرد رویداد

زمانی که برجسته تکنو DJ و تهیه کننده Carl Cox عازم اولین تور آمریکای شمالی در پانزده سال او خواهید بود تنها یک دوجین متوقف می شود در مکزیک, برای Electric Daisy Carnival و در یک تعداد انگشت شماری از دیگر شهرهای الکترونیکی-music نقشه. با تشکر از Kaz Qamruddin معروف قهوه ای الویس و کیسی Stongle نام روانی 69 و کار خود را ایجاد دنور در آن نقشه کاکس نیز بازی یک انبار مجموعه در 7 مارس با Josh Wink که به فروش می رسد در کمتر از شش ساعت است.

Qamruddin و Stongle در حال مروج پشت چرخش درویش یک شرکت تولید آوردن نام های بزرگ در موسیقی الکترونیک به دنور و میزبانی آنها در انبارها چند گام تا از کسانی که از ریگ اوایل روز از ’90s و ’00s.

“ما هر دو توافق وجود دارد این شکاف در صحنه موسیقی در کلرادو” توضیح می دهد که Stongle. هنرمندان آنها عاشق بودند هنوز هم مربوطه و تور و تولید موسیقی های جدید — از جمله ساشا, John Digweed, خرگوش در ماه Hernan Cattaneo Roger Sanchez و Dubfire — نیست ساخت آن را به دنور به طور منظم. “وجود این همه بزرگ موسیقی مترقی است که بسیاری از مردم عصر ما را دوست داشت و گوش به در ’90s در اوایل 2000s و آن نوع از رو درآورده از صحنه خارج اینجا و جای دیگر ژانرهای بودند که کمی بیشتر مسلط است.”

اما Qamruddin و Stongle احساس خوبی به منظور تسهیل رنسانس: آنها تا به حال دو دهه را صرف تولید و ترویج احزاب و Qamruddin نگهداری روابط با هنرمندان برجسته در طول سال. با هم این دو تا کامل آن چرخش درویش انبار-تجربه حوادث گرفتن احساس از یک مدرسه قدیمی با بیحوصلگی حرف زدن با حق به روز رسانی — تمیز کردن حمام و سرویس بهداشتی خوب, امنیت, با کیفیت بالا, الکل, top-notch نور و صدا — ایجاد یک راحت و امن فضا به رقص تمام شب.

مشارکت پدید آمده در سال 2016 زمانی که Qamruddin آورده John Digweed به دنور برای یک رویداد که شد تولد چرخش درویش. “پس از سال ها کار نمی کند با او من قادر به برقراری مجدد این ارتباط [با Digweed] و آنها ما ارائه یک شنبه شب در مارس 2016” او به یاد می آورد. “من تا به حال به فضا و DJ و تاریخ — و متوجه شدم که کیسی انجام شد یک حزب [از طریق فوق العاده میزبان] در همان تاریخ. که می شده اند بسیار زیان آور برای من است.

Stongle حال تاسیس فوق العاده میزبان در سال 1997 پس از سال ها از تولید احزاب در کلرادو و Qamruddin به خوبی آگاه بود که آن حوادث بودند “بسیار خوبی حضور داشتند و موفق است.” دو تن از آنان عبور آشنایان هر چند آنها هرگز با هم کار می کرد قبل از Stongle پرتاب اول خود را با بیحوصلگی حرف زدن در کلرادو در سال 1991 پس از کشف موسیقی و صحنه در اواخر 80s در حالی که Qamruddin تصادفا در سراسر خانه موسیقی در رادیو به عنوان یک دانش آموز کالج در دانشگاه کلرادو بولدر در سال 1992 و شروع به پرتاب خود حوادث در سال 1993.

The view from the stage at one of Whirling Dervish's Warehouse Experience parties.گسترش

این دیدگاه از این مرحله در یکی از چرخش درویش انبار تجربه احزاب است.

مایک کوک/منفی 4 Productions

“بنابراین من رسید و پرسید: اگر او می خواهم ذهن حرکت خود را در تاریخ به دلیل این بود که یک معامله بزرگ برای من” Qamruddin توضیح می دهد. Stongle توافق برای تغییر تاریخ خود را فوق العاده میزبان رویداد و دو نفر از آنها نیز تصمیم گرفت به تیم در مارس 2016 Digweed نشان می دهد که فروخته شش هفته در پیش است.

در طول این فرآیند دو متوجه آنها بسیار متفاوت عامل سبک: “من نوع یک صد مایل در یک دقیقه تمام زمان — که فقط شخصیت من — در حالی که کیسی فکر می کند در مورد مسائل بیشتر می گوید:” Qamruddin. “این واقعا یک تعادل خوب است.” اما در اوایل آنها مطمئن نبودند آنها خواهد بود قادر به کار دراز مدت در یک نقطه Stongle گفت Qamruddin که کار کردن با او مانند کار با یک چرخش درویش.

که یکی از دلایلی که آنها در نهایت لقب خود شرکت چرخش درویش — اما این آرم تلطیف “WD” که تداعی یک چرخش رقص عارف مراجع اصطلاح ریشه. در تصوف یک درویش است یک نوع از شیفتگان که گاهی اوقات انجام یک چرخش رقص به معنای به استناد مذهبی وجد.

“آنها نگاه برای رسیدن به روشنگری توسط, رقص, در حال چرخش به دور و اطراف به بسیار ریتمیک ضربه چرخش تا زمانی که آنها رسیدن به این بالاتر از آگاهی” توضیح می دهد که Stongle. “این چیزی است که ما در تلاش برای ایجاد در طبقه رقص با استفاده از چراغ و راحت, آرام, محیط امن به طوری که مردم می تواند از دست دادن خود را در موسیقی و ارتعاش با هم و طنین به عنوان یکی. که زمینه درایو در آنچه که ما انجام دهد.”

پس از John Digweed باش چرخش درویش انداخت دو بیشتر حوادث در سال 2016 هفت در سال 2017, ده در سال 2018 و سپس مقایسه و برگشت به چهار در سال 2019; این ماه آنها جشن سالگرد با کارل کاکس انبار تجربه به دنبال Hernan Cattaneo and Nick Warren 21 مارس است.

“چرخش درویش تولیدات قطعا یکی از جالب ترین مروج من با کار در سراسر جهان” Cattaneo توضیح می دهد که بیش از ایمیل. “نه تنها کیفیت رویدادها تولید می کنند اما جو و جمعیت آنها را در خود را نشان می دهد — در هر زمان متفاوت است و هیجان انگیز است.”

تارا بروکس که باز برای چند چرخش درویش headliners می نویسد Westword, “دنور تبدیل به یک مکان بسیار ویژه ای برای من بازی برای بسیاری از دلایل. وجود دارد هیچ چیز مانند a down-to-earth جمعیت است که جان سخت برای موسیقی آنها هرگز متوقف رقص و دان و گه در مورد کسی که در حال مشاهده و یا گرفتن عکس های سلفی — حداقل دنور جمعیت که با حضور درویش سوسکی کهروی احزاب!

“من شده است بازی برای Kaz و کیسی برای چند سال در حال حاضر و آنها را انبار تجربه به سطح بعدی” او می افزاید. “آنها ساخته شده است یک نام تجاری مردم اعتماد در آوردن محترم ترین افسانه در حالی که همیشه پله تا تولید خود را.”

برای چرخش درویش تولید اتفاقاتی که درگیر و تحریک هر دو از هنرمندان و شرکت کنندگان یک چالش است که احتمالا حتی بیشتر حاد به دلیل موقعیت جغرافیایی: Stongle مستقر در دنور در حالی که Qamruddin در نیویورک زندگی می کند. اما از سوی دیگر مانند عامل خود را به سبک های از راه دور است که می تواند یک ضعف است و همچنین یک قدرت واقعی برای این تیم است.

چون Stongle است “بر روی زمین در دنور او بروید و دیدار با سالن” توضیح می دهد که Qamruddin. “من دسترسی به یک تن از هنرمندان, چرا که هر کس می آید از طریق نیویورک و همچنین سفر های زیادی برای الکترونیکی مربوطه-موسیقی را نشان می دهد. من رفتن به جشنواره ها در دیگر نقاط جهان که در آن ما دی جی در حال نواختن و اگر من آنها را به شما معرفی خواهیم کرد من به عامل دیگری.”

Sasha playing a Whirling Dervish Warehouse Experience event.

ساشا یک چرخش درویش انبار تجربه رویداد.

هارلی قمری

Qamruddin همچنین دسته Facebook بازاریابی برای چرخش درویش — ارسال دیوانه الگوهای رفتاری و تعامل با طرفداران — در حالی که Stongle مسئول هماهنگی تدارکات. “ما در تماس دائم. ما در حال صحبت کردن فقط در مورد هر روز به عنوان حزب آینده است و مطمئن شوید که ما در تراز وسط قرار دارد و بدون توپ در حال کاهش یافته است” یادداشت Stongle. “آن پایین می آید به آنچه که ما آموخته اند که در طول زمان.”

که یادگیری تجمعی است و Qamruddin و Stongle هیجان زده در مورد آنچه در بقیه سال است در فروشگاه برای صحنه موسیقی در دنور به طور کلی و چرخش درویش در خاص است.

“احزاب بزرگتر خواهد بود; وجود خواهد داشت بیشتر از چرخش درویش و آنچه ما باید ارائه دهد — که دارد بهترین موسیقی, بهترین سالن های بهترین صدا و بهترین تجربه کلی و ما هیجان زده می شود قادر به آن را که به کلرادو” Qamruddin می گوید.

“وقتی که من دوباره به دنور, من احساس می کنم پرتاب احزاب برای دوستان من با دوستان من,” او اضافه می کند. “این احساس صمیمی. من می توانم پرتاب احزاب در جاهای دیگر, اما آن را احساس نمی کند مثل خانواده. من احساس می کنم مثل ما ریشه در اینجا, و هنگامی که ما آن را درست انجام دهد آن را مانند ما به بازگشت به صحنه است که به ما کمک کرد ایجاد کنید.”

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چرخش درویش در گروه وب سایت.

اصلاح پنج شنبه, مارس 5: Casey Stongle نام غلط املایی در نسخه قبلی این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>