ریورساید (CBSLA) — دولت خلاف کاران شکایت می گوید فدرال سلامت کارکنان و تعامل با آمریکایی ها در قرنطینه پایگاه هوایی رزرو مارس در مورنو ولی ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus مناسب و بدون آموزش پزشکی و یا دنده محافظ و سپس رفت و برگشت به مردم است.

Rep. علامت Takano D-ریورساید می گوید او خواسته است برای یک جلسه فوری از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های وزارت بهداشت و خدمات انسانی وزارت امنیت داخلی و وزارت دفاع در نور از اتهامات.

“من بسیار نگران و نگران ادعاهای یک مقام ارشد در HHS مطرح شده در whistleblower شکایت در مورد HHS کارگران که دریافت evacuees از ووهان چین در آوریل پایگاه هوایی رزرو و دیگر پایگاه های خود در کالیفرنیا” Takano در بیانیه ای گفت. “با توجه به whistleblower شکایت HHS کارکنان نمی شد به درستی آموزش دیده در روش های ایمنی قبل از درگیر شدن با evacuees و آنها موفق به پوشیدن لباس مناسب و تجهیزات ایمنی در حالی که نظارت بر سلامت این افراد است.”

خبر از خلاف کاران شکایت برای اولین بار منتشر شده در واشنگتن پست که گزارش خلاف کاران است که به دنبال فدرال حفاظت زیرا او مدعی او ناعادلانه و نادرست reassigned پس از افزایش نگرانی ها شده است. نیویورک تایمز به دست آمده بخشی از شکایت مشترک با کنگره است که در آن خلاف کاران گفت که او دریافت پاچه تماس در مورد کارکنان در حال ارسال به مناطق قرنطینه بدون تجهیزات حفاظت فردی آموزش یا تجربه در مدیریت سلامت عمومی در شرایط اضطراری و پروتکل های ایمنی و خطر بالقوه برای خود و اعضای عمومی.

“این اتهامات بسیار جدی است و باید مورد بررسی قرار داده و عواقب احتمالی این می تواند در سلامت عمومی جامعه ما و جوامع در سراسر کشور” Takano گفت: در این بیانیه است.

پرسنل زیستی در خطر مناسب در انتظار مسافران تخلیه از ووهان چین شهر در قلب رو به رشد شیوع مرگبار 2019 رمان Coronavirus مدت کوتاهی پس از فرود هواپیما در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا در ژانویه 29 سال 2020 است. – برخی از 200 شهروندان ایالات متحده تخلیه شده از ووهان شد ملاقات در جاده اسفالته دارای سنگفرش توسط وسایل نقلیه اضطراری و سه اتوبوس. وزارت دفاع گفت: آسمان فرستاده خواهد شد به بیمارستان های محلی اگر آنها مشکوک به آلوده شدن با 2019 رمان Coronavirus. این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 130 نفر و در سراسر جهان از آن برای اولین بار پدید آمده در بازار مواد غذایی در ووهان در ماه دسامبر. (عکس توسط مت هارتمن/خبرگزاری گتی ایماژ)

در ماه گذشته پایگاه هوایی رزرو مارس دریافت اولین 195 آمریکایی از تخلیه ووهان چین که در آن شیوع کروناویروس نشات گرفته است. تقریبا 84,000 تایید شده اند آلوده و بیش از 2800 نفر در سراسر جهان است. در حالی که چین میزان عفونت به نظر می رسد دور جدید شیوع بیماری در ایتالیا و ایران و کره جنوبی باید افزایش نگرانی ها از امکان همه گیر و لرزاند بازارهای جهانی سهام. کشورهای جنوب صحرای آفریقا و آمریکای لاتین به تازگی گزارش خود را در مورد اول است.

موارد در ایالات متحده باقی مانده است نسبتا کم اما یک زن در کالیفرنیا Solano County گزارش شد در اوایل این هفته به این کشور اولین مورد از جامعه انتقال است. زن است نه سفر به تازگی و یا تماس با کسی که شناخته شده است به توان و حذف و مقامات بهداشت نمی دانم چگونه او قرارداد عفونت. چرا که او برای اولین بار بود که برای درمان آنفولانزا علائم مانند ده ها تن از کارگران بیمارستان که آمد به تماس با او قبل از او آزمایش مثبت برای coronavirus در حال نظارت است و رسیدگی به تمام مخاطبین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im