سفید بازیگران به دیگر صدای شخصیت از رنگ در “سیمپسونها”

پس دیگر سفید بازیگرانی که گفتند که دیگر صدای شخصیت از رنگ “سیمپسون ها” تولید کنندگان گفت: آنها را توزیع مجدد همه از شخصیت خود را از رنگ در حالی که یک دیرین “مرد خانواده” بازیگر گفت: او را از نقش خود به عنوان کلیولند براون.

در بیانیه ای در روز جمعه “سیمپسون ها” سازندگان گفت: “حرکت رو به جلو ‘”سیمپسونها” دیگر نمی خواهد باید سفید بازیگران صدای غیر سفید شخصیت.”

“سیمپسونها” شده است در هوا از سال 1989 و ویژگی های چند غیر سفید شخصیت های ابراز شده توسط سفید بازیگران از جمله هری شیرر که نقش دکتر ژولیوس هیبرت و کارلتون کارلسون جونیور, بازی های برگزار شده توسط Hank Azaria و هری شیرر.

نمایش روبرو شده است با انتقاد شدید در طول سال برای خود شخصیت Apu Nahasapeemapetilon هند مهاجر راحتی صاحب فروشگاه بود که همچنین توسط Azaria. Azaria اعلام کرد در ماه ژانویه که او دیگر نمی خواهد بازی شخصیت.

مایک هنری که سفید است, بازی های برگزار شده است کلیولند براون در “مرد خانواده” پس از نمایش در سال 1999 ساخته شده. او در توییتر اعلام کرد که او کناره گیری خود را از زمان نقش.

“من عاشق این شخصیت” هنری نوشت: “اما افراد از رنگ باید افراد از رنگ است.”

هنری همچنین ابراز, لاتین, خدمتکار, Consuela در نشان می دهد و صدای کلیولند براون و Rallo Tubbs در “مرد خانواده” spinoff, “کلیولند نشان می دهد.”

در چهارشنبه Netflix سریال “دهان بزرگ” اعلام کرد که صدای بازیگر Jenny Slate, خواهد شد و دیگر صدای خانم یک شخصیت او. بازیگر Kristen Bell نیز اعلام کرد که او دیگر نمی خواهد بازی سیاه و سفید شخصیت مولی در اپل سری انیمیشن های “پارک مرکزی.”

“این یک زمان به اذعان ما اعمال همدستی. در اینجا یکی از معدن. بازی شخصیت مولی در پارک مرکزی نشان می دهد که عدم آگاهی از فراگیر امتیاز” بل نوشت: در Instagram. “مصاحبه یک نژاد مخلوط با شخصیت یک بازیگر را تضعیف ویژگی مخلوط نژاد و سیاه و سفید آمریکایی را تجربه کنند.”