واشنگتن AP –نشان می دهد باریک تر همه گیر امداد بسته بندی ممکن است تمام است که ممکن است کاخ سفید هنوز هم تحت فشار قرار دادند به جلو با روز دوشنبه برنامه ریزی شده اجرای سنا جمهوری خواهان’ $1 تریلیون تلاش مجلس نانسی پلوسی هزینههای هستهای “بی نظمی” به عنوان اتلاف وقت در طول بحران.
دولت رئیس مذاکره کنندگان — در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin — صرف تعطیلات آخر هفته در کاپیتول هیل به قرار دادن آنچه مراتع به عنوان “نکات نهایی” در تسکین لایحه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل است که انتظار می رود به جلو را بعد از ظهر دوشنبه.
“ما در حال انجام” Mnuchin گفت: به عنوان او و مراتع چپ کاپیتول هیل روز یکشنبه پس از دیدار با اوباما در کارکنان.
اما بلندی مهلت ممکن است آنها را وادار به در نظر گرفتن گزینه های دیگر. روز جمعه میلیونها نفر از خارج-از-کار آمریکایی ها خواهد شد از دست دادن $600 فدرال بیکاری است که انقضای فدرال و اخراج حمایت بسیاری از مستاجرها نیز رو به پایان است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده است در یکی از بالاترین نقاط از مدت خود را با توجه به یک AP-NORC نظرسنجی.
“آنها در بی نظمی و تاخیر است و باعث درد و رنج برای امریکا خانواده” پلوسی گفت.
Pelosi panned مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تمایل به تر و تمیز به مبلغ 600 هفتگی بیکاری افزایش به حدود 70 درصد از پیش همه گیر دستمزد. او همچنین گفت که او مخالف مقابله با یک بسته امداد در تکه تکه مد.
با ویروس مرگ و میر بالا رفتن و 4.2 میلیون عفونت در سراسر کشور, مقامات دولت همگرا در کنگره به احیای حزب جمهوری خواه بسته است که هم پاشید هفته گذشته است. سناتور جمهوری خواه و کاخ سفید در تضاد هستند بیش از آیتم های مختلف از جمله چگونه به تقلیل این بیکاری بهره مند شوند و بدون به طور کامل انجام دور با آن.
مراتع گفت که کاخ سفید بود “به دنبال شفافیت” در “تعداد انگشت شماری” از مسائل باقی مانده با جمهوری خواهان بودند اما در عین حال به صحبت کردن با مک کانل. “ما یک توافق در اصل” او گفت:.
هر دو Mnuchin و مراتع گفت: در اوایل یکشنبه که باریک تر قانون ممکن است نیاز به گذشت برای اولین بار به اطمینان حاصل شود که افزایش مزایای بیکاری را اجرا کنید برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها ذکر شده مزایای بیکاری پول برای کمک به بازگشایی مدارس اعتبار مالیاتی برای نگه داشتن مردم از دست دادن شغل خود و طرح دعوی در دادگاه برای حمایت از مدارس و کسب و کار به عنوان اولویت.
“ما می تواند حرکت بسیار سریع با دموکرات ها در این مسائل” Mnuchin گفت.
اما مذاکرات با دموکرات ها هنوز برای شروع با میلیاردها در خطر است و مهلت نزدیک است.
به طور جداگانه در کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: فدرال اخراج مهلت قانونی برای میلیون ها نفر از اجاره واحد با توجه به پایان می رسد در پایان ماه تمدید خواهد شد. “ما در طول این باره گفت: بدون در نظر گرفتن برای چه مدت.
بر علیه منافع جمهوری خواهان استدلال کرده اند که فدرال مزایای بیکاری باید کمرنگ شود چرا که ترکیبی از دولت فدرال و کمک های بیکاری چپ بسیاری از مردم بهتر است از لحاظ مالی از آنها قبل از همه گیر و در نتیجه تمایل به بازگشت به شغل خود.
بسیاری از دموکرات ها ادعا می کنند که بسیاری از مردم احساس نمی امن قصد بازگشت به کار هنگامی که coronavirus است صعودی دوباره در سراسر کشور است.
مراتع سابق کنگره بود که سر از محافظه کار خانه آزادی حزبی گفت: او در حال کار با Mnuchin و کار, منشی, یوجین Scalia برای رسیدگی به شکایات است که منسوخ شده دولت سیستم های کامپیوتری آن را دشوار برای بیکاری برای دریافت منافع خود را در یک مد به موقع اگر این فرمول تغییر کرده است.
“هدف ما این است که مطمئن شوید که آن را کهنه کامپیوتر است که نگه داشتن مردم از گرفتن منافع خود” مراتع گفت.
پلوسی با انتقاد از hold-up در ایران با طرف. خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون دلار بسته امداد از چند ماه پیش با هدف شروع مذاکرات است.
کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا شد و مسابقه به تجدید قوا پس از برنامه به معرفی $1 تریلیون ویروس نجات بیل سقوط پنج شنبه در عربستان اختلافات بیش از اندازه آن دامنه و جزئیات.
انتظار می رفت را به $105 میلیارد دلار برای کمک به بازگشایی مدارس جدید پول برای ویروس تست و مزایای برای کسب و کار از جمله یک دور تازه از وام معافیت های مالیاتی و جارو مسئولیت محافظت از COVID-19-مربوط به پرونده های حقوقی.
انقضا از $600 هفتگی مزایای بیکاری افزایش بوده است جلو راندن جمهوری خواهان به عمل نیروبخش برای جلوگیری از اجتماعی و اقتصادی خرید اینترنتی.
کاخ سفید شناور برنامه ای برای قطع کمک های اضافی به 100 دلار در هفته در حالی که جمهوری خواهان مجلس سنا ترجیح 200 دلار با کلی توافق توافق در مورد توقف تدریجی تخت افزایش به نفع یکی که تضمین می کند بیش از 70 درصد از یک کارمند قبلی پرداخت.
جدا از بیکاری مزایای Mnuchin گفت: new $1,200 مستقیم پرداخت خواهد بود بر اساس همان فرمول از قبل کمک بیل. سپس مردم $75,000 یا کمتر دریافت مبلغ کامل و کسانی که در ساخت بیش از $75,000 دریافت کمتر بسته به درآمد خود را. مردم درآمد بالای 100000 دلار نمی واجد شرایط برای پرداخت.
از بیکاری بهره مند رسما منقضی جولای 31, اما با توجه به راه متحده روند بیکاری پرداخت قطع شد به طور موثر شنبه.
___
مراتع صحبت ABC “این هفته” Mnuchin بود “فاکس نیوز یکشنبه,” پلوسی به نظر می رسد در CBS’ “چهره ملت” و Kudlow بود مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه”.
___
Superville گزارش از Bridgewater, New Jersey. آسوشیتد پرس نویسنده امید ین در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de