کاخ سفید جمهوری خواهان مجلس سنا اینچ نزدیک به کروناویروس امداد پیشنهاد

واشنگتن — وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin پنج شنبه اعلام کرد که کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا رسیده اساسی “توافق” در افتتاحیه خود را برای مرحله بعدی coronavirus پاسخ قانون اما تفاوت بیش از بخش های کلیدی از پیشنهاد به تعویق افتاد امید به سرعت در حال حرکت رو به جلو مذاکرات با دموکرات ها ،

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه است که جمهوری خواهان پرده پیشنهاد خود را اوایل هفته آینده حتی به عنوان انقضای گسترش مزایای بیمه بیکاری بافندگی بیش از ایران برای مقابله با بحران. Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع ملاقات با مک کانل در کنگره در روز پنج شنبه صبح.

اولویت اصلی برای نمایندگان مجلس است که تعیین اینکه آیا و چگونه به گسترش اضافی $600 در فدرال کمک که آمریکایی ها در بیکاری دریافت می کنند و در هر هفته است. جمهوری خواهان می ترسند که اگر مردم بیشتر پول در حالی که بیکار از آنها در شغل خود می تواند عمل به عنوان یک عامل بازدارنده برای آنها را به بازگشت به کار. مک کانل گفت که آینده لایحه اصلاح “آشکار دیوانگی از پرداخت مردم بیشتر به باقی می ماند از نیروی کار است.” اما دموکرات ها استدلال می کنند که بیکار آمریکایی ها نیاز به افزایش فوق العاده به عنوان چهره آنها مهلت در پایان ماه برای پرداخت صورتحساب و تأمین اجاره.

گسترش مزایای پایان می رسد در پایان ماه اما برخی کشورها را مسئله خود را نهایی پرداخت این هفته به دلیل فنی در تقویم.

“پیشنهاد ما تمرکز بر سه چیز است: بچه ها شغل و بهداشت” مک کانل گفت: در آمریکا هستند. او گفت که در حالی که کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا رسیده بود “توافق در اصل” در قانون “از دولت درخواست کرده است زمان بیشتری برای بررسی جزئیات خوب است.”

Mnuchin به خبرنگاران گفت که جمهوری خواه لایحه هدف به جای 70 درصد از یک فرد دستمزد به طوری که مردم را نمی شود بیشتر از زمانی که بیکار از آنها را در حالی که مشغول به کار است. جمهوری خواه لایحه همچنین ارائه $105 میلیارد دلار برای مدارس.

“اجازه دهید من فقط به یاد مردم: زمان-موضوع حساس ما در حال صحبت کردن در مورد است جمعه آینده در بیکاری و مدارس” Mnuchin گفت, نشان می دهد که جنبه های دیگری از coronavirus امداد می تواند خطاب به بعد. “برخی از این مسائل اگر آن را به ما طول می کشد یک زن و شوهر از هفته برای کار با دموکرات ها و توافق بر سر تمام قطعات ما می توانیم.” برخی از جمهوری خواهان در نظر گرفته اند انجام یک کوتاه فرمت از مزایای اضافی به عنوان یک وسیله موقت و سپس کار بر روی مسائل دیگر.

رئیس جمهور تهمت است گفت: مالیات بر حقوق و دستمزد قطع است یک اولویت برای او اما اذعان در یک صدای جیر جیر است که آن را شامل نمی شود در آمریکا پیشنهاد. Mnuchin به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور مایل به نگه داشتن در مالیات بر حقوق و دستمزد در حمایت از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها است.

“رئيس جمهور در اولویت است که برای دریافت پول [به مردم] به سرعت و یکی از مشکلات مالیات بر حقوق و دستمزد است که آن را طول می کشد زمان” Mnuchin گفت.

مراتع که قبلا به عنوان یک کنگره ابراز اطمینان کرد که کنگره می تواند رسیدن به یک توافق تا پایان هفته آینده.

“ما در حال رفتن به آماده به مطمئن شوید که کسانی که بیکار آمریکایی ها هنوز هم باید کمک کنند. من تصور نمی ما دموکرات ها در سراسر راهرو می خواهید را به ایستادگی در راه کمک به کسانی که بیکار آمریکایی دریافت مزایای” مراتع گفت. “بنابراین ما در حال رفتن به در یک محل است که پس از آن مهلت به عنوان شما را به خوبی می دانم که در کاپیتول هیل همیشه کار سحر و جادو در the 11th hour.”

اما سخنران نانسی پلوسی گفت: در کنفرانس مطبوعاتی هفتگی پنج شنبه که دموکرات ها خواهد بود تمایلی به “تکه تکه” مرحله بعدی coronavirus قانون.

“این یک بسته است. ما نمی توانیم تدریجی این” پلوسی گفت. او پیوست توسط رهبر اقلیت سنا چاک شومر که ناودان جمهوری خواهان برای اینکه “سازمان ملل متحد unserious رضایتبخش.” او با انتقاد از جمهوری خواهان برای مایل به شامل مسئولیت حمایت در دور بعدی از قانون است که یکی از نشانههای آن اولویت دارد.

“آنها کاملا آشفته است. آنها قطع از واقعیت آمریکایی ها روبرو هستند” شومر گفت.

در ضمن 1.4 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته پایان جولای 18, اولین افزایش هفتگی در ماه. ایالات متحده گزارش کرده است بیش از 3.9 میلیون coronavirus موارد و بیش از 143,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

آلن او کمک گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net