کاخ سفید به اهداف Fauci پس از بلانت هشدار در مورد کوروناویروس

واشنگتن — به عنوان ملت در برابر افزایش coronavirus عفونت در سراسر جنوب و بخش هایی از غرب تنش بین کاخ سفید و Dr. Anthony Fauci بسیار محترم و پیشرو متخصص در بیماری های عفونی را پشت سر هم به نمایش عمومی در میان رقابت ارزیابی از کشور در پاسخ به بحران است.

تلاش برای بی اعتبار ساختن Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به زمین تب در روزهای اخیر به عنوان برترین مقامات کاخ سفید با انتقاد از اظهارات خود را در coronavirus در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر نشان می دهد او اشتباه شده است در موارد متعدد.

“دکتر Fauci خوب بالین شیوه ای با اما او بوده است اشتباه در مورد همه چیز من تا کنون تعامل با او در” کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: CBS News, قبل, لیست, موارد که در آن او و Fauci انشعاب در مورد بهترین روش برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. “در حال حاضر Fauci است گفت که کاهش مرگ و مير مهم نیست که آن را تنها مهم ترین آمار برای کمک به راهنمای سرعت اقتصادی ما بازگشایی. بنابراین زمانی که شما از من بپرسید اگر من گوش به دکتر Fauci مشاوره پاسخ من این است که تنها با احتیاط.”

تلاش برای تضعیف Fauci, که رای گیری نشان می دهد باقی می ماند و مورد اعتماد اکثر آمریکایی ها می آیند به عنوان coronavirus عفونت خونتان در بیش از سه ده متحده و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش است. به عنوان یک نتیجه از آخرین افزایش موارد جدید برخی از فرمانداران باید مرحله به مرحله متوقف reopenings اقتصاد و reimposed محدودیت های طراحی شده برای کاهش گسترش coronavirus.

اما رئیس جمهور تهمت است سرنوشت دولت خود را از دست داده و همه گیر و ویژگی های افزایش coronavirus موارد به افزایش تست حتی به عنوان درصد از آزمون است که دوباره مثبت افزایش می یابد در نقاط. با انتخابات نوامبر, نقشه کشی نزدیک رئیس جمهور همچنان به فشار برای بازگشایی این کشور و اعمال فشار و مدارس برای آماده سازی برای حضوری آموزش در پاییز و حتی به مقامات محلی کار به اتخاذ مدل هیبرید است که با هدف حفاظت از دانش آموزان و کارکنان از آلوده شدن.

در مصاحبه هفته گذشته با Greta Van Susteren, مدیر ارشد ملی تحلیلگر سیاسی به صورت خاکستری تلویزیونی رئیس جمهور را به عقب رانده و در Fauci که این کشور “زانو عمیق” در اولین موج همه گیر و باید مقابله با “وضعیت جدی” بلافاصله.

“من فکر می کنم ما در یک جای خوب” آقای ترامپ گفت: پس از آن. “من با او اختلاف نظر دارند. شما می دانید دکتر Fauci گفت: “آیا پوشیدن ماسک’ و در حال حاضر او می گوید: “آنها را می پوشند.’ و شما می دانید که او گفت: چیز های متعدد. “آیا نزدیک کردن چین است. نمی ممنوعیت چین است.’ و من آن را به هر حال. من نوعی نمی گوش دادن به کارشناسان و من ممنوع چین است.”

او همچنین گفت: فردا نیوز, میزبان, Sean Hannity در یک مصاحبه جداگانه Fauci “است اما او ساخته شده بسیاری از اشتباهات.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه مشترک یک صدای جیر جیر از بازی میزبان نمایش thefootprint نشان می دهد “همه دروغ است” در مورد کوروناویروس از جمله مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما در طول یک رویداد در کاخ سفید در روز بعد رئیس جمهور گفت که او یک “رابطه بسیار خوبی با Fauci.”

“من برای پیدا کردن او را به یک فرد بسیار خوب” رئیس جمهور گفت: هر چند او اذعان کرد: “من همیشه با او به توافق برسند.”

Fauci دستور بود نه برای حضور در یک نشست خبری با سایر اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار در وزارت آموزش و پرورش چهارشنبه گذشته اگر چه او به نظر می رسد در یک وظیفه نیروی مطبوعاتی در روز جمعه.

در حالی که رئیس جمهور مقصر Fauci برای پیام های مخلوط بر نیاز برای آمریکایی ها به پوشیدن ماسک های بالا دیگر مقامات دولت از جمله جراح عمومی جروم آدامز را نیز ارائه متضاد توصیه به مردم در اثر ماسک در حفاظت در برابر coronavirus. آدامز که در ماه مارس گفت: “ماسک های انجام کار برای عموم مردم” در گفتوگو با گفت: “چهره ملت در روز یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تلاش برای اصلاح” آن زودتر پیام در ماسک و پوشش صورت اذعان کرد و آن را “بسیار سخت به انجام است.” آدامز عینک ماسک طی مصاحبه ای که انجام شد از راه دور.

گلگون عکس از coronavirus بحران نقاشی شده توسط رئیس جمهور می ایستد در تضاد به بلانت هشدارهای صادر شده توسط Fauci در هفته های اخیر.

Fauci که خدمت زیر شش رئیس جمهور گفت: megyn kelly پادکست در مصاحبه ای که “هنگامی که شما مقایسه ما را به کشورهای دیگر فکر نمی کنم شما می توانید می گویند که ما در حال انجام بزرگ. منظورم این است که ما درست نیست.”

او همچنین رد آقای تهمت ادعا که کاهش نرخ مرگ و میر نشان می دهد موفقیت در کنترل کروناویروس گفت: در یک رویداد در Facebook Live با سناتور Doug Jones, یک دموکرات از ایالت آلاباما است که “این یک روایت نادرست را به راحتی در کاهش مرگ و میر.”

“وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر که بسیار خطرناک و بد در مورد این ویروس” Fauci گفت. “نمی توانید خودتان را به غلط خوشنودی است.”

Fauci گفت: بار مالی او نه جریان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در بیش از دو ماه گذشته دیدم جمهور در فرد در کاخ سفید در ژوئن 2.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de