White Sox هستند: ‘هر کس می خواهد برای دیدن برخی از بیس بال’

بیش از هر, ورزش, بازی بیس بال, همه چیز در مورد آمار.

افشای کامل من هنوز هیچ درک بسیاری از اعداد از جمله wRAA, BQR-S و wRC+.

                                                                                                                                                                                                                       

در روز جمعه وجود دارد یک شماره من به طور کامل درک نشده است.

98.7.

قبل از اینکه اجازه ورود به تضمین رای دادن زمینه یک چک دما مورد نیاز بود. من با جامد 98.7 و — تلقی coronavirus روشن — قادر به چک کردن بعد 1 از جوراب سفید تابستان اردوگاه های آموزشی.

مانند 99.9 ٪ از هر چیز دیگری در طول همه گیر شد یک صحنه سورئال.

به جای آماده شدن برای بازی شماره 89 در اصل برنامه تقسیم گروه Sox رفت و از طریق خود اولین تمرین پس از COVID-19 تعطیل فصل در مارس 12.

در حالت عادی بهار, آموزش جوراب سفید باید مقدار زیادی از اتاق را برای مانور در Camelback در مرتع پرورش احشام در گلندیل, Ariz.

فضای بسیار محدود در ورزشگاه خانگی خود در سمت جنوب اما حداقل وجود دارد برخی از سازمان های بیس بال فعالیت صبح روز جمعه. وجود دارد بیشتر کار در بعد از ظهر زمانی که گروه دوم از ساکس رو به عقب در این زمینه است.

“همه شده است آماده” shortstop Tim Anderson گفت. “هر کس می خواهد برای دیدن برخی از بیس بال. من می خواهم به بازی. من هیجان زده به عقب بر گردیم در این زمینه است. من شده است با نشستن در خانه است.”

                                                                                                                                                                                                                       

اندرسون صحبت زوم تماس بگیرید چون خبرنگاران هستند قادر به تماشای تمرین در طول یک ساعت دو پنجره اما اجازه ورود به White Sox را clubhouse یا اتاق مصاحبه.

در این زمینه ساکس کوزه انداخت دو تپه در اغل گاو یا حشم خود و دیگری دو تپه کنار خانه ستاره شرق که اضافه شده توسط groundskeeper راجر Bossard.

وجود دارد برخی از پنبه حلاجی شده و زمین زیر کشت عمل که نگاه بسیار طبیعی و مقدار زیادی از کشش و در حال اجرا دریل.

در حال حاضر که یک شروع امیدوار کننده به عنوان MLB آثار تا 60 بازی فصل است که برنامه ریزی شده است برای باز کردن در جولای 23.

“ما در حال بدیهی است که تمام زندگی را از طریق جالب … تلاش بار در حال حاضر” White Sox مدیر کل ریک هان گفت. “اما پسر آن را فقط سرگرم کننده امروز صبح به عقب در این زمینه و با دیدن بچه ها به بازی گرفتن. شما فقط با شنیدن صدای توپ بیسبال ضربه ،

                                                                                                                                                                                                                       

“امروز یک بود یک گام به جلو برای همه ما است. قصد دارد به چالش ها در طول راه وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از عدم قطعیت. اما امروز بوده است واقعا روز خوبی است.”

ملت نیاز به برخی از چیزهای خوب در این روزها و بیس بال است که به دنبال پر کردن برخی از درجه اعتبار ساقط است.

آن را به نگاه بسیار متفاوت که همه از صندلی های خالی و concourses به وضوح نشان داد جمعه همراه با هر کس که در ورزشگاه به جز ساکس بازیکنان با پوشیدن ماسک.

اما تا زمانی که coronavirus تست اعداد پایین ماندن مانند آنها در ابتدا به آیا در جمعه MLB فقط ممکن است قادر به آن را در اواخر این ماه.

“من فقط خوشحالم که ما در حال خارج شدن وجود دارد و ما می توانیم نگاهی به برخی از چیزهایی که ما انجام می دهیم و شاید کار کردن کمی از kinks,” مدیر ریک alexandria pro uk گفت. “این روند است آنچه در آن است. ما در حال رفتن به سعی کنید به کار را از طریق این سه یا چهار روز قبل از اینکه ما شروع به گرفتن به ما intrasquad بازی و پس از آن ما باید به یکی دیگر از تنظیم در نظر ما چگونه حرکت تدارکات آن است.

“همه در همه, من فکر می کنم که این بچه ها نگه دارید گوش دادن به ما در مورد بحث کمی فاصله و چیزهایی که آنها را مجبور به انجام آن فقط برای به حداقل رساندن احتمال عفونت است. با فرض اینکه همه سالم ما باید خوب است. من هنوز هم فکر کردن در مورد بیس بال. این فقط یکی دیگر از چیزی که من باید به نظارت و همچنین مربیان ما و ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net