White Sox احساس می کنید در خانه آموزش در Schaumburg

در نگاه اول این یک روز عادی در افراد متعلق به نسل ورزشگاه در Schaumburg.

توپ بیسبال در پرواز بودند در طول تمرین پنبه حلاجی شده و دستگیره ظاهر شد به عنوان کوزه انداخت اغل گاو یا حشم جلسات.

                                                                                                                                                                                                                       

تنها چیزی که از دست رفته بود و این که چه چیزی باعث بیس بال فصل غیر طبیعی در بسیاری از سطوح در این سال است.

در حدود همان زمان Boomers مدیر کل Michael لارسون بود متاسفانه آموزش مرزی لیگ فصل به تعویق افتاد توسط COVID-19 در اواخر ماه ژوئن او خوشحال بود برای نجات چیزی از مشکل توسعه است.

عمده-لیگ بیس بال کردم چراغ سبز برای بازی در یک فصل کوتاه و تیم ها به دنبال آموزش مکان برای تاکسی خود را جوخه های.

جوراب سفید رسیده به Schaumburg و انتخاب بازیکنان نه در خود 30-مرد فهرستی از شروع به کار در افراد متعلق به نسل ورزشگاه در ژوئیه 15.

“صحبت کردن در مورد این ایده نوع در آمد درست در همان زمان ما در حال لغو (Frontier لیگ) در فصل” لارسون گفت. “ما در حال گرفتن clubhouses آماده و گرفتن همه چیز آماده رفتن به صورت عمده-لیگ سطح استعداد در همان زمان به ما اعلام فصل ما است. آن را یک رویداد بزرگ برای ما هیجان زده برای White Sox مشارکت به اینجا. آن را سرگرم کننده داشتن آنها را در اینجا.

“بدیهی است که شماره 1 چیزی که در پایان ما از نظر عملیاتی است که مطمئن شوید که ما با ساکس امنیت مردمی و همه در نگه داشتن همه بازیکنان امن نگه داشتن همه مناسب اجتماعی فاصله مناسب تمیز کردن و همه این اقدامات در محل برای اطمینان حاصل کنید که این همه می تواند با خیال راحت به کار گیرند.”

                                                                                                                                                                                                                       

خیلی خوب.

اولیه تاکسی تیم ملی آغاز شده و با 16 بازیکن و سه بازیکن (infielder Ryan Goins امداد کوزه ایان همیلتون و مت فاستر) در حال حاضر پیوست White Sox را فهرست.

حق fielder Nomar Mazara که در مجروح لیست برای نامعلومی دلایل روت در Schaumburg در سه روز گذشته و نزدیک به دوباره ساکس.

آن را یک وضعیت ایده آل وجود دارد بدون شک در مورد آن است.

مانند Frontier لیگ وجود ندارد و جزئی-لیگ بیس بال در این فصل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

گرفتن بازیکنان آماده برای حرکت به این رشته در حالی که همچنین ارائه مورد نیاز توسعه دوقلو اهداف تاکسی جوخه های و جوراب سفید مانند چگونه Schaumburg اردوگاه عامل.

                                                                                                                                                                                                                       

“این واقعا خوب بوده است” گفت: Chris Getz, ساکس مدیر از بازیکن توسعه است. “این Schaumburg خدمه بوده است واقعا به کار است. ما باید همه چیز ما نیاز به یک تمرین فوق العاده منطقه و وزن اتاق و فضای آموزش. محل باشگاه وانجمن خوب است. ما قادر به کمک به نوع ارتقاء قفس و قرار دادن یک پوشش وجود دارد برای کمک به ما با آب و هوا. ما می توانید با پرتاب یک طرف ما می توانید آمار وجود دارد.

“آنها به انجام یک کار بزرگ با این زمینه است. (White Sox groundskeeper) راجر (Bossard) کمک بزرگی بود در lasering آن فقط پس بچه ها احساس می کنند در حال بازی در یک لیگ درست است که هدف ما در این minor-لیگ سطح به عنوان به خوبی.”

لارسون نمی توانید صبر کنید تا زمانی که Schaumburg است و با استفاده از ضربه/تبادل قفس پشت زمینه حق حصار و با بهره گیری از به روز رسانی میشه.

امیدوارم حالت عادی باز می گرداند 2021. در حال حاضر White Sox در حال ساخت بهترین یک وضعیت دشوار با کمک Boomers.

“در حال حاضر تمرکز اصلی همواره در گرفتن فقط از طریق این سال 2020 فصل و ساخت بهترین از جهان که ما در آن هستیم” لارسون گفت. “پنبه حلاجی شده تونل که واقعا علاوه بر خوبی برای ما زمانی که تیم ما می آید در اطراف 2021. این یک علاوه بر جدید. ما groundskeeper و groundskeepers از ساکس شده اند دیرین طوری شده است وجود دارد بسیاری از عقب و جلو در حال حاضر در آن و کار با هم در بهبود برخی از سطح بازی ، همه که رفتن به اطراف برای بهتر 2021.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر