Yoan مونکادا صحبت نمی کنم به خبرنگاران پس از رفتن را از طریق دومین تمرین جمعه اما White Sox مدیر ریک alexandria pro uk تشویق می شد آنچه او را دیدم ،

“من در واقع غافلگیر” alexandria pro uk گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

مونکادا دوباره ساکس در روز پنج شنبه پس از از دست رفته آغاز اردوی تابستانی دوره نقاهت بعد از coronavirus.

سوم baseman نبود قادر به انجام هر بازی بیس بال, فعالیت های در طول زمان پایین که به دنبال اخراج از بیش از سه ماه زمانی که COVID-19 تعطیل بیس بال.

هنوز هم ممکن است مونکادا خواهد بود در صف شروع جمعه بعدی که جوراب سفید باز کردن فصل در برابر دوقلوها در نرخ تضمین میشه.

“او انجام شده بود پا کار در خارج وجود دارد با (قدرت و تهویه مربی آلن توماس) امروز پس از او پرتاب خود را به برنامه” alexandria pro uk گفت. “زمین توپ اوایل با (مربی پایه سوم) نیک (کاپرا) او پرتاب خود را به برنامه. پاهای خود را نگاه بهتر از من فکر کردم رفتن آنها به دنبال در حرکات خود را در اقدامات خود در انفجاری.”

Alexandria pro uk رفتن به ادامه نظارت بر مونکادا که به پایان رسید و سوم در لیگ آمریکا با یک .315 طور متوسط پنبه حلاجی شده در فصل گذشته در حالی که ایجاد اوج حرفه ای با 34 دونفره, 25 صفحه اصلی اجرا می شود و 79 RBI.

                                                                                                                                                                                                                       

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای قرار دادن او را در یک موقعیت به او فرصتی برای با ما به عنوان ما باز” alexandria pro uk گفت. “من فقط باید بسیار آگاه است که او را با گوش دادن به بدن خود و او به من اطلاعات من می توانید استفاده کنید به منظور جلب نتیجه گیری. ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به تسریع آن را بدون قرار دادن او را در راه آسیب است.”

مونکادا نیز ایستاده بود در جعبه خمیر را و ردیابی زمین از Dallas Keuchel پنج شنبه.

احساس خوب:

Gio Gonzalez آغاز شده و در روز جمعه intrasquad بازی و 34 ساله lefty گفت: شانه ناراحتی بود که باعث ناراحتی او در فوریه و مارس است و دیگر یک موضوع است.

زمانی که فصل شروع می شود جمعه آینده جوراب سفید چرخش خواهد شد از ویژگی های لوکاس Giolito Dallas Keuchel, Dylan بس گونزالس و Reynaldo لوپز.

کارلوس Rodon نیز دیدگاه های خود را به عنوان یک نویسنده و Gonzalez که هیچ مشکلی تبادل در شش مرد چرخش اگر آن کار می کند که راه.

“بیشتر کمک کند بهتر” گونزالس گفت. “من فکر می کنم برای من شما را در انطباق با آن را بلافاصله. آن چیزی که در این نقطه در این بازی ما در اواخر ماه جولای هر وضعیت را برای رفتن به ما کمک می کند کسانی که برنده من هستم همه برای آن است. من و بعد فورا رفت واز به یک نقطه در زندگی حرفه ای من که در آن من می خواهم به پیروزی که مهم ترین چیز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net