شیکاگو-جیک برگر فقط می خواستم به بازی دوباره. برخی از رقابت واقعی پس از یک زن و شوهر از عمده آسیب های.

او در بر داشت یک نقطه – عملا خود را در حیاط خلوت خود.

                                                                                                                                                                                                                       

برگر در حال رفتن به بازی در یک لیگ محلی در تابستان امسال در شهر سنت لوئیس پس از Chicago White Sox تصویب طرح خود را برای دور اول انتخاب کنید در سال 2017, تازه کار در پیش نویس است. این یک فرصت برای سومین baseman به عقب بر گردیم در این زمینه پس از او پاره خود را به سمت چپ تاندون آشیل دو بار sidelining او برای هر یک از دو فصل قبلی.

‘œI می خواهید برای دریافت برخی از زندگی در خفاش,’� برگر گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی. ‘œI فکر می کنم که مهم ترین چیز برای من در حال حاضر در تلاش است برای شبیه سازی یک فصل کامل فقط با این در خفاش و برخی از نرم افزار ها فقط به سمت بیش از حد. به طوری که این نوع از چگونه آن آغاز شده است.’�

لغو این سال minor league season چپ چشم انداز مانند برگر بدون جایی برای رفتن برای بازی اکشن است که می تواند کمک به ادامه توسعه خود را. برخی از تیم های لیگ نگه داشتن خود را بالا farmhands در تاکسی تیم ملی, اما وجود دارد اتاق را برای همه.

Left-hander گرت قلاب دوزی, شماره 11 را انتخاب کنید در این سال در پیش نویس شد و در میان 16 بازیکن انتخاب شده برای تمرینات در جوراب سفید کمکی سایت در حومه شیکاگو. اما برگر نبود در لیست بود که آن را اعلام کرد.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI احساس بد برای این افراد, شما می دانید, از بالا به پایین است که رفتن به در جزئی لیگ این سال,’� گفت: Chris Getz, مدیر بازیکن برای توسعه White Sox. ‘œEvery سال است گرانبها سال قطعا برخی بیش از دیگران است. اما شما می دانید که نمی توانید از در خفاش ها و یا به نوبت و یا فقط بازی و رقابت وجود دارد حرکت نزولی که.�

24-year-old برگر در اصل قرار بود به عنوان یک مدیر در CarShield دانشگاهی لیگ. جو لینکلن, کمیساریای از لیگ یک داوطلب دستیار در ایالت میسوری هنگام برگر ستاره دار برای خرس.

همبرگر با تمرکز بر آموزش خود را قبل از او پدر مایک, دستیار مربی در لیگ. این زمانی است که برگر تماس White Sox برای دیدن اگر آن را خوب خواهد بود اگر او در بازی.

‘œThey خیلی مثبت در مورد آن’� جیک برگر گفت. ‘œThey هم که آره ما رو به در-خفاش ها. آنها می خواستند برای بررسی در ابتدا یک روز زن و شوهر که در آن آنها می توانند چشم خود را بر من. که خوب پیش رفت به طوری که آنها مانند, آره,, اجازه دهید آن را انجام دهد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

برگر گفت: تعقیب Krogman یک جوان 19 ساله outfielder که انتخاب شده توسط شیکاگو در 34 دور از سال گذشته پیش نویس همچنین نمایشنامه در شش تیم CarShield لیگ. بازی گذشته هفت نوبت و برگر امیدوار است به بازی او در یکی از اولین شب جمعه.

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه بسیاری از تیم ها اجازه چشم انداز خود را برای بازی در سازمان لیگ مانند برگر در حال انجام است در این تابستان. Getz گفت: White Sox باز باقی می ماند به احتمال.

‘œOther بازیکنان در درون سازمان ما دیگر جزئی بازیکنان لیگ برتر در برخورد با عدم minor league season اگر آنها را انتخاب کنید به ارائه یک وضعیت است که ما احساس می کنیم مثل این است که مطلوب برای توسعه خود را, ما در حال رفتن به آن را در نظر,’� او گفت:. ‘œI می گویند که وجود دارد این است که خیلی خوب از بازیکنان است که من احساس بسیار خوبی خواهد بود مناسب است.’�

برگر گفت: او هیچ نگرانی در مورد سلامت خود را. او برای اولین بار پاره خود تاندون آشیل در طول بهار آموزش بازی در ماه فوریه سال 2018 است. آسیب اتفاق افتاده دوباره در حیاط خلوت خانه خود را در ماه مه همان سال.

پس از آموزش بهار متوقف شد در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برگر کاهش یافته است و در حدود 20 پوند است. او شده است به ماندن در شکل بازی تنیس با مادرش, شانون, سوار Peloton دوچرخه سواری و شنا.

برگر گفت: مسابقات تنیس باید به او کمک کرد تا خود را آشیل آسیب پشت سر او.

‘œI وجود دارد از لحاظ جسمی در بهار, آموزش, اما, ذهنی, شما می دانید, شما هنوز هم که مثل “اوه, چه اگر من را به این مرحله”� او گفت:. ‘œPlaying تنیس, من یک رقابتی و من فقط در تلاش برای کسب امتیاز تلاش برای فکر می کنم در مورد من و که مرا از فانک.’�

یادداشت: White Sox مدیر ریک alexandria pro uk است که انتظار می رود به دوباره پیوستن به این تیم به زودی پس از خروج از هفته گذشته برای رفتن به خانه به کالیفرنیا برای یک خانواده مراسم تشییع جنازه. پایه سوم مربی نیک Capra شد مسئول برای این تیم intrasquad بازی سه شنبه. نیمکت مربی جو McEwing نیز دور از تیم بنابراین او می تواند به حضور یک خانواده پزشکی مهم است.

___

جی کوهن را می توان در رسید https://twitter.com/jcohenap

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de