تزئین چشم انداز در Red Sox را جزئی-لیگ سیستم Yoan مونکادا شد و به دنبال مانند یک ورزشها در سال 2018 اولین full عمده-لیگ فصل است.

پیوستن به White Sox در تجارت با بوستون مونکادا آمار .235/.315/.400 در ’18 و آمد خطرناکی به تنظیمات اصلی-لیگ رکورد بیشترین strikeouts در یک فصل است.

                                                                                                                                                                                                                       

به بسیاری از پریدن یک مونکادا ارابه موسیقی که lurched از دروازه White Sox مدیر ریک alexandria pro uk التماس برای صبر و شکیبایی است.

“من می دانم که وجود دارد انتظارات بالا” alexandria pro uk گفت. “کسانی که انتظارات بالا همیشه مردم را در این ایده که اعداد باید واقعا خوب در عمده-لیگ سطح. من مطمئن هستم که آنها می توانید وجود دارد در برخی از نقطه.

“من می خواهم بگویم از 1500 در خفاش در عمده-لیگ سطح ممکن است یک نقطه مرجع برای مردم برای تعیین آنچه که او است یا نیست.”

آن را به عنوان معلوم 1,307 عمده-لیگ در خفاش بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن Sox — در میان دیگران — که مونکادا است که در واقع رفتن به زندگی می کنند تا به انتظارات است.

که این تعداد در خفاش مونکادا تا به حال در لیگ های بزرگ در پایان فصل گذشته زمانی که جوراب سفید سوم baseman قرار دادن همه چیز با هم.

                                                                                                                                                                                                                       

“اعتماد به نفس من در سطح بسیار بالا در حال حاضر پس از آنچه من در فصل گذشته” مونکادا گفت: از طریق یک مترجم. “من مطمئن هستم که من قادر به انجام کارهای بزرگ و من احساس خوبی برای این فصل است.”

مونکادا احساس حتی بهتر است پس از موافقت به پنج سال 70 میلیون دلار تمدید قرارداد با ساکس در اواخر هفته گذشته. قرارداد جدید شامل 25 میلیون دلار باشگاه گزینه برای سال 2025 است.

فصل گذشته مونکادا سوم به پایان رسید در لیگ آمریکا با یک .315 طور متوسط پنبه حلاجی شده و او گره خورده است برای 10th با .915 OPS. سوئیچ-hitter وظیفه هم زده از 154 بار از 217 در سال 2018 و بسیار تهاجمی تر در صفحه.

“من قصد دارم برای حفظ همان رویکرد من در سال گذشته بود” 24 ساله مونکادا گفت. “من قصد دارم به سعی کنید برای حمله به هر زمین که در منطقه اعتصاب. این چیزی است که من در سال گذشته و من نتایج بسیار خوب است. من نه برنامه ریزی برای تغییر آن. اگر من خوب زمین به آمار من قصد دارم به نوسان در آن است.”

مونکادا هنوز چشم خوب و او به احتمال زیاد به باز کردن فصل به عنوان White Sox را leadoff hitter.

“در سال 2018 زمانی که من leadoff من زمان زیادی از رزین چرا که نقش leadoff hitter,” مونکادا گفت. “در سال گذشته, حال, دوم, چهارم, آن را فقط متفاوت است. اما من هرگز تغییر ذهن من و یا رویکرد من در سال گذشته در هر یک از موقعیت های که در آن من بود چون من در یک طرز فکر های مختلف. من فکر می کنم که یک کلید بزرگ برای من در نتایج من در سال گذشته بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im